Kdo zabaví Čunka, proč je pražská ZOO nejlepší a kdo vyhrál válku o názor na letáky Lidlu

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 4. září 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Může Lidl mazat kříže z kostelů? Souvisí to snad s černochizací, kterou započal již před pár měsíci? Vítěz války bude znám příští týden. Politicky nekorektní shrnutí uplynulého týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Ministr vnitra Miroslav Chovanec odmítl prodloužit na Zlínsku stav nebezpečí kvůli africkému moru. Hm, to je sice pěkné, ale jak teď zabavíme Čunka? – Indický soud poslal duchovního učitele do vězení za údajné znásilnění. Guru Jára může poskytnout cenné rady zkušeného nadsamce z lochu. – „Naši na tu FAU klekli,“ zaznělo v další nahrávce Julia Šumana ve spojitosti s Andrejem Babišem. Pro některé ale i nadále zůstává jako hodný pán se zálibou pro lemury. (MS)

Úterý: Předseda Svobodných Petr Mach se vzdá pozice europoslance. Strašný. Kdo teď bude bojovat proti EU za peníze EU? – Účtenková loterie má oficiální logo odhadem za sto tisíc. Zatím ho ale nikdo neviděl, všichni naletěli na ten hloupý fórek s barevným nápisem, co vypadá jako z Malování… počkat, to není vtip? – Ombudsmanka kritizovala některé postupy v policejních celách, například nedůstojné prohlídky nebo odebírání brýlí. Najednou mám nutkání přečíst si kompletní recenze na policejní cely. „Palanda tvrdá, jídlo žádné, personál mi dal obuškem do břicha. 2/10, alespoň ten výhled byl hezký.“ – Ve Francii začne soud s rumunskými kapsáři, kteří obrali turisty v pařížském Disneylandu o miliony. Údajně má být problém se svědky: Strýček Skrblík byl po oznámení ukradené sumy převezen do nemocnice, Ariel se nemůže dostat do soudní síně a Sněhurka zase kousla do špatného jablka. (MK)

Středa: Japonský ministr chválil Hitlera, po vlně kritiky musel výrok odvolat. Kdyby mluvil o Maovi nebo Stalinovi, nic by se nestalo. Každý si musí najít svůj vzor dle dobových kritérií. – Na ulici seděl v rybářském křesle, trucoval tak po hádce s přítelkyní. Tak i já už jsem se konečně dostal do novin. Jak jinak, než demonstrativně. – Zdrogovaný zloděj v obchodě usnul, ráno ho budili zaměstnanci. Ve všech zlodějských školách se učí: Nedočkavci nechť se vyvarují zlodějinám v lékárnách a apatikách. Amatér. – Ústavní soud se zastal řemeslníka, který přišel při pohovoru o prsty. Na takový tvrdý pohovor vás už ani HR specialisté nepřipraví. A o jaký pohovor vlastně šlo? Cirkus? KGB? Klavírní doprovod v restauraci? – ODS chce na dávkách ušetřit 10 miliard… Ne. (LM)

Čtvrtek: Je poslední den v měsíci, ale bát se nemusíte, prázdniny končí až v neděli. – Antikonfliktní tým v Praze 1 skončí začátkem října. Podle místní radnice už splnil svůj účel. Přesně tak, už jsme se zasmáli dost. – Pražská ZOO patří mezi pět nejlepších zahrad světa. Proč? Chodí tam Pražáci. – „Vydat Babiše, či nevydat Babiše? To je, oč tu běží,“ řekl sněmovní výbor. – Katalánská (to je ta část Španělska, která se tak dlouho snaží osamostatnit a je děsně bohatá) vláda dostala varování před útokem v Barceloně. Zprávu označila za nevěrohodnou. Hahahahahahahaha. A tak je to se vším. – Když pojedete na dovolenou do Keni, plastové sáčky nechte doma, hrozí vám za jejich používání pokuta až 800 tisíc korun. (JŽ)

Pátek: Zeman zemřel. Tak vy kavárnická lůzo, právě jste otevřeli láhev toho drahého šáňa úplně zbytečně. Zemřel totiž seriálový major Zeman, kterého ztvárnil Vladimír Brabec. RIP. – Vzpomínáte na červené karty pro Zemana? Tak teď je používají stoupenci Alternative für Deutschland proti Merkelové. A teď by mě zajímalo jediné: platí je taky americká ambasáda?! – Chcete koupit kryt maskovaný za kino? Stát ho prodává za „pouhé“ tři miliony. Když nad tím tak přemýšlím, při současných Kim-Trumpovských seancích by se mohl brzy hodit. – ODS spustila „modrou vlnu“. Chtějí se scházet s lidmi a řešit s nimi jejich problémy. Prostě taková empatická verze pravicově-konzervativní všehochuti. – Učitelé stávkovali. Chtěli by víc peněz. Taky sestřičky by chtěly víc peněz. A doktoři. Taky vojáci. A policisté. A vůbec, kam vlastně všechny ty peníze z daní tečou?! (ToP)

Víkend: Už jako malý tlustý diktátor snil Kim o tom, že dostane od táty atomovku a půl Koreje k tomu. Koreu dostal a podle seismologů a jihokorejské generality otestoval v sobotu i další vodíkovou bombu. Život je pohádka. Pohádka o světě na hraně jaderného konfliktu. – Miloš Zeman má zřízený transparentní účet. Jsou na něm jen drobné. Nejedlý už kancl na Hradě má, tak může vatu nosit osobně v obálce spolu s instrukcemi. – Zdá se, že skončila doba, kdy agendu nastavují média. V takzvané „Druhé válce o názor na létaky Lidlu“ se střetlo několik vojsk s názorem. Může Lidl mazat kříže z kostelů? Souvisí to snad s černochizací, kterou započal již před pár měsíci? Vítěz války bude znám příští týden. Sázím na Institut Václava Klause. – Bude-li třeba, udám i mámu. Malá holčička recitovala v Rusku básničku místnímu policejnímu šéfovi. Maminka musí být pyšná. Vlastně není, jen blouzní z podvýživy. Politbyro je štědré. (JM)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)