Facebook Miloše Zemana,

Valentýnské vystoupení Miloše Zemana v deseti větách

Napsal/a Robert Břešťan 14. února 2016

Na svátek svatého Valentýna vystoupil prezident Miloš Zeman v Pressklubu Frekvence 1. Na zámku v Lánech jej zpovídal Luboš Xaver Veselý a pan prezident byl prý v dobré náladě.

Šetříme váš čas a možná i nervy. Co tedy prezident v půlhodinovém rozhovoru (mimo jiné) řekl?

 • Svátky, které k nám byly importovány, jako je Valentýn nebo Halloween, neuzávám, jsem starý konzervativní pán, který má rád české národní svátky.
 • Ministru Pelikánovi jsem veřejně poděkoval, že nepodlehl tlakům, o vydání Fajáda mohou Američané požádat Libanon.
 • Nic jsem nepotvrdil a nic nevyvracel, citoval jsem média a vy přece víte, že česká média jsou pravdomluvná, nenajdete u nich lež ani chybu, věděl jsem jen to, co jsem si přečetl a co nikdo nedementoval. (otázka k potvrzení platby za Češky unesené v Pákistánu)
 • ČSSD je stabilizovaná tím, že ji podporují sluníčkáři, ale destabilizovaná tím, že jí přestali věřit někteří její voliči.
 • Řekl jsem, že odsuzuji násilí na obou stranách, nebyla jen Klinika, byla také Řízkárna a zapálená policejní auta, to není násilí?
 • Robert Fico má na uprchlíky stejný názor jako já, jeho výrok zní, že dokud budu na Slovensku premiérem já, nebudou u nás žádní ilegální uprchlíci.
 • Pokud inkluze začne, bude to jeden z mnoha nezdařených experimentů v našem školství, které dětem i učitelům uškodí.
 • Prezident Putin se slušně obléká, je uhlazený a na rozdíl ode mne jsem v jeho mluvě neshledal žádné vulgarismy. (reakce na posluchačský SMS dotaz: “Je Putin gentleman?”)
 • ČSSD potřebuje člověka, který zemi připraví na obranu před migrační vlnou, zejména když ta migrační vlna může přijít tento rok, Sobotkovi hrozí, že v rámci EU zůstane osamocen po boku Angely Merkelová a možná ani to ne.
 • EET podepíšu, i ve svém vánočním poselství jsem ho podpořil jako jeden z nástrojů boje proti daňovým únikům.

Čtěte též

8 komentářů

 1. J.Němec napsal:

  Nemám informace jako pan prezident, z pochopitelných důvodů. Rád pozoruji politiku a v reálu ji chápu, kdy čistý politik dělá čistou politiku a špinavý zase špinavou. Pak jsou ještě Kmoníčci a ti dovedou udělat z komára vola. Dnes chápu politiku jako ústup USA z pole ekonomického , to už proběhlo. Teď provádí USA ústup z pole vojenského , čehož pochopitelně využívá Rusko. A ústup USA z vojenského pole využívají naši hlavní politici k převlékání kabátu. Nějaké NATO mají na háku. To vysvětluj i zmatky a frašku kolem našeho Vojenského zpravodajství a rozbití této složky. USA má své problémy a je pro nás daleko. Ale Česká republika je potomkem hrdinných legionářů a nemá zapotřebí lézt někomu do zadele. Toto je můj Valentýn.
  Nevím co je to inkluze. Ale znal jsem mladého Turka, který když se přestěhoval s rodiči do Německa, tak ho jako žáka 5 třídy v Německu rovnou prdli mezi německé děti do první třídy a přitom neuměl ani slovo německy. To ale náš prezident jako rozmazlený chlapeček možná jedináček, nepochopí. Ten Turek školu vychodil a nikomu neškodil.

  • GeeZeR napsal:

   Moc pěkně napsáno.

  • petrph napsal:

   No to je blbý že nevíte co je inkluze, ale zkrátka nemá to nic společnýho s dětma cizinců, která při nástupu neuměj cizí jazyk, protože ten se můžou a zvláště ty děti rychle naučit. Je sice otázka jak kvalitně, a jak kvalitně vychodil školu a co dál. Oni totiž sami Němci přiznávají že u 90 procent migrantů se ta integrace nepovede, takže už napořád sedí v Německu na zadku a berou sociální dávky.
   Ale ani to ještě nemá nic společného s inkluzí jak jí ted připravuje naše školství. Ta se týká mentálně postižených dětí a ty se zkrátka nic nenaučí a školám problémy dělat budou

 2. paul Jaros napsal:

  Nejsem priznivcem novych svatku v CR.Valentyn den,zase tak spatny svatek ale neni.Jen bych chtel upozornit Zemana,ze by si jako pametnik mohl vzpomenout na netradicni cesky svatek.Deda Mraz a myslim ze to byla jolka,kterou jsme museli ve skolach oslavovat,protoze prisla ze Sov.Svazu.Proc to nepripomene narodu a keca o tradici svatku ceskych.Ano to bylo tehdy ze SSSR a Valentyn ze zapadu [USA].Ty jeho cervene trenyrky by meli na hrade plapolat dal. Paul Jaros N.J.

  • petrph napsal:

   Děda Mráz a jólka? Člověče Vy tedy musíte mít pamět jako slon tohle se u nás pokoušeli zavést komunisti krátkej čas v 50.letech,ale brzy to vzdali, a zjistili že bude lepší když nechaj Čechům dvě bláhové a zcela iracionální naděje
   a) Dárky nosí na Vánoce Ježíšek
   b) Západ jim někdy příjde na pomoc…

   A vyplatilo se to:)

 3. Petys napsal:

  Otázka je-li Putin gentleman je zcela nerelevantní a snadno odpálknutelná.
  To že se Zeman ohradí vůči Valentýnu jsem čekal, je to přece ruský troll.
  L.X.Veselý se nezeptal na tu zásadní otázku. Jak nás Zeman chce ochránit před případnou další invazí Ruska směrem do Evropy.
  Všechno ostatní je totiž je páně pussydentův jen více či méně zábavný český folklór.

  • Karel Novotný napsal:

   Přesně. Zeman řeší blbosti (ale na které slyší čtenáři Blesku) a skutečně důležité věci jdou mimo. Nebo jste někdy někdo slyšeli jeho vyjádření např. ve věci dohody mezi Bruselem a Londýnem?

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies