Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
FB Andrej Babiš,

Spiknutí proti Babišovi, jak ujko Vtipkár Hamáček nic nepochopil a lekce pro plukovníka Prymulu

PSÍ UŠI. Krajské volby máme za sebou. Podle očekávání v nich opět zvítězili nevoliči, kterých nepřišly 4 miliony a 528 tisíc. Dalších 604 tisíc lidí se domnívá, že tuto zemi nejlépe vede hnutí jednoho muže, se kterým si kvůli jeho morálně-volním vlastnostem nikdo nechce sednout ke stolu. A kdo to zkusí, dopadne jako ČSSD nebo komunisti. Dost důvodů upadnout do hluboké deprese, pojďme k tomu, co přinesl uplynulý týden.

 • Andrej Babiš prakticky zdevastoval koaliční partnery ze svého vládního Agroprojektu. ČSSD obhajovala 125 mandátů, získala jich plných 28, u komunistů šlo o sešup z 86 mandátů na třináct. S Babišem do koalice prostě nelez, což je poučka, na niž třeba ČSSD potřebovala několik referend, a stejně nic nepochopila. Nechápe to ovšem ani Andrej Babiš.

„Všichni se nás budou snažit obejít, nechápu proč, je to spiknutí.“
(Andrej Babiš v reakci na výsledek voleb, Echo24.cz, 3. října)

Za pozornost stojí reakce z obou poražených táborů. Nejprve ujko Vtipkár Jan Hamáček, který už musí běžet, protože mu za hodinu jede co? Protože mu za hodinu jede vlak do politického zapomnění:

A ještě komunisti:

Tady nám trochu zatrnulo. Kdykoli čeští bolševici procházeli kritickým obdobím, stálo to řadu životů nejen z řad jejich členů, ale vraždilo se ve velkém i všude okolo. Snad už jsou tyto časy definitivně pryč a komunisté se v poklidu odeberou, kam patří.


Článek reflektuje dění uplynulého týdne v citátech a výrocích politiků.

Ty samy o sobě nestačí, proto je HlídacíPes.org s jemným odstupem usazuje do patřičného kontextu.


 • Co mají poslední dobou všichni s těmi knížkami? Jako by sedět doma a číst knihy mělo být všespasitelným lékem na epidemii koronaviru. Začal s tím minulý týden profesor Prymula ve svém historicky prvním tweetu:

Vypadá to, že výzva padla na úrodnou půdu, využil ji i prezident Miloš Zeman ve svém zahořklém boji s pražskými intelektuály.

„Když pražská smetánka nebude měsíc chodit do nočních klubů à la Techtle Mechtle a bude si místo toho číst knihy, jak doporučil profesor Prymula, možná se zvýší její vzdělanost.“
(Miloš Zeman v Partii, CNN Prima News, 4. října)

O vzdělanost pražské kavárny strach nemáme, možná by se ale nějakému hlubšímu studiu měl věnovat pan prezident. Pro začátek bychom doporučili něco od Ferdinanda Peroutky a k tomu některé související rozsudky českých soudů.

 • Některé příběhy se vyprávějí samy a není k nim ani třeba příliš velkých komentářů. Třeba tento, který bychom mohli nazvat Prozření plukovníka Prymuly:

„Nejsem epidemiolog, tak už toho nechám. Pro mě z toho všeho plyne jasné ponaučení, že se k epidemickým opatřením vyjadřovat už nebudu.“
(Andrej Babiš dává Prymulovi volnou ruku, Právo, 26. září)

„Lidé, kteří budou chodit do restaurací, se tam zapíší tak, jako to je třeba v Německu.“
(ministr zdravotnictví ve sněmovně, Blesk Zprávy, 1. října)

(Andrej Babiš v ČT, 1. října)

A jak to dopadlo? No přesně jak muselo.

Ještě posypat hlavu, trochu té soudružské konstruktivní sebekritiky, zašoupat nohama a jedeme dál. Zajímavý vhled do zákulisí holdingového vládnutí pak v debatě Českého rozhlasu poskytl předseda sněmovny Radek Vondráček. Podle něho je Prymula „čerstvý politik“.

„Neví, že každá věta je podrobena pečlivému přezkumu a že nemůže vznášet nějaké hypotézy. Ale to se naučí během okamžiku, tohle byla velká lekce a vzápětí to dementoval.“
(Radek Vondráček, iRozhlas.cz, 2. října)

Tak ať to odborníkům ve vládě jde a užívají si to.

 • Takovým řekněme nevítězem voleb je bezesporu Trikolóra Václava Klause ml., která získala kolem krásných tří procent hlasů. K fotografii se váže náš tradiční kvíz:

Co znamená symbolický pozdrav se třemi prsty, který Klaus a jeho lidé používají? Ano, jde o předpověď zisku přesně tří mandátů, které strana celorepublikově urvala. A to byl ještě jeden z nich pro spolupracujícího hazardního krále Iva Valentu ze Soukromníků. Gratulujeme.

Klidnou mysl.

Follow @malecak

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

56 komentářů

 1. Mirek napsal:

  Tam myslím, že tragédem týdne je tentokrát pan Filip. Býval to výborný řečník, vzdělaný člověk a rozhodně charismatická osobnost, už jen proto, že v dřívější době nepřevlékl kabátek, jak mnozí. Moje maminka ho měla ráda, volila ho a věřila.. i já jsem si ho považoval, ač jsem volil jiné seskupení vždy. Ale, nyní na stáří, co se jen s ním stalo… není nemocný ?On se ptá, proč komunisty lidé nevolili…bože .Největší kapitalista v Evropě.. podporuje ho „proletariát „…v čele s výše jmenovaným.. No přemýšlím co by řekla maminka..? Asi jen “ ty prostoto“ . A slovo komunista by pro ni zhořklo. Pane Filipe, tohle neokecáte…..

  • Petr Praus napsal:

   Řečník? Vzdělanec? Charizma? Komouš je to, zase by stříleli lidi.

  • Sámo napsal:

   Komunisté už měli dávno skončit, protože žijí ještě v letech před rokem 1968. Za tehdejší dopis do Kremlu měli být tehdejší komunističtí předáci odsouzení za vlastizradu a měli jít bručet alespoň na 15 roků. Díky jejich proradnosti tehdejší Československo okupovali Rusové 23 roků. A co se týká dnešních komunistů, ti se nikdy nedistancovali od tehdejšího vedení KSČ a vrcholem všeho je jejich účast v dnešní vládní koalici, kdy posluhují svému třídnímu nepříteli velkokapitalistovi Babišovi a výsledkem jejich spolupráce jsou další miliardy na Babišově kontě a další stamiliardy státního dluhu na kontě státu.

 2. Mašinka napsal:

  Pane premiére, to, co s plačtivým výrazem označujete za spiknuti, to je něco
  Vám nemilé. Totiž demokracie, která je na vzájemné soutěži politických stran
  založena. A že s Vámi nikdo nechce jít do holportu? Zkuste hledat chvíli u sebe,
  ona chyba nemusí být bezpodmínečně jen na druhé straně.

  • Vašek napsal:

   Plně souhlasím

  • Slava Prokopec napsal:

   Premiér umí pouze zaklekávat,likvidovat a ničit konkurenci,vyhrožovat a ničit lidské životy,lhát jako nikdo,ničit kvalitu ovzduší,potravin a vysávat dotace všeho druhu bez skrupulí.Jo a pak ještě umí bečet a fňukat a svalovat neúspěch na druhé.On je neomylný.Nikdo kdo má zdraví rozum s ním přeci nemůže spolupracovat. A proto si musí vystačit sám.

 3. Oskar (hanák z Hané) napsal:

  Objektivně jde opravdu o spiknutí proti Babišovi-Burešovi. Voličská účast něco přes 37 % ale nenaznačuje nic z toho, co si myslí zbývajících něco přes 62 % voličů.

  • JanTon napsal:

   Co a tom záleží, pokud by je zajímala politika, tak by k volbám přišli.

  • Tondach napsal:

   A co si asi tak můžou myslet, co myslíte? Třeba, že mají Babiše plný zuby, že?

   • Oskar (hanák z hané) napsal:

    Ano, mají Babiše-Bureše (podle svazku StB reg. č.25085, uloženém u Ústavu pamäti národa) plné zuby a proto se neobtěžují volit třeba Fialovu ODS, Bartošovy piráty, či jiný podobný spolek.

    • Tondach napsal:

     ….ale ti lidé u voleb taky byli! Jinak by ty strany nikdy nemohly skládat koalice „proti“ Babišovi!

  • Miloš napsal:

   Spiknutí či konspirace je TAJNÉ SPOLČENÍ, obvykle s politickým či ekonomickým cílem. Tento cíl zpravidla bývá nezákonný,… viz. Wikipedia.
   Koaliční dohoda, kdy menší strany přečíslí vítěze voleb není žádné spiknutí!

   • Sámo napsal:

    Za to, že Babišovo ANO má jako vítěz voleb slabý koaliční potenciál, si může ANO samo, protože doposud se chová jako okupant na cizím území, který s pomocí ČSSD a KSČM prohlasuje všechny dotace pro Agrofert a dluhy v každoročním Státním rozpočtu.

  • anobudelip napsal:

   Co by si měli myslet zbývající voliči? Nemyslí si nic, je jim vše buřt, proto nepřišli k volbám.
   Babiš je komický tragéd. Ku korytu se Babiš dostal hulákáním ve stylu „všetci kradnú, přišiel som vyčistiť PALERMO“ a obvinováním kolik stovek miliard si „tradiční politické strany nakradly!“.
   Poté co se z Babišovy Hitkerjugend stala také „tradiční politická strana“ tak Babiš bečí, že nemá koaliční partnery, kteří by se chtěli podílet na BABIŠOVSKÉM PALERMU. Pouze bubí komanči a socani mu sedli na lep – a Babiš jim za odměnu vyčadil voličstvo.

 4. Tondach napsal:

  Rád bych věděl, jestli si Babiš opravdu neuvědomuje PROČ jsou všichni proti němu? Přece nemůže být až tak natvrdlý!

  • Pepan napsal:

   Nejsem volič, Ty % byť jen z toho mála voličů jenž se zúčasnili je málo? Ten zbytek je z těch stovek stran, uskupení a bůh ví jak si říkají. Takže Tondachu pokud to jen trošku půjde tak se zamyslet nad tím co píši.

   • Tondach napsal:

    To platí předvevším pro vás, který nechápete ani to, na co jsem se vlastně „ptal“…..

  • anobudelip napsal:

   Babiš to samozřejmě ví velmi dobře. Jeho projevy jsou však přesně cíleny na jeho voličskou základnu – na „lidi se zákl vzděláním“ a na senioly – ti mu sednou na lep nejlépe.

   • Oskar (hanák z Hané) napsal:

    Ano, ti „senioly – ti mu sednou na lep nejlépe. Jsem senior, nikoliv „senioly“, takže mu nesednu nejlíp …
    Co jsou to „senioly“,

    • Tondach napsal:

     Pám se ještě nikdy v životě nepřeklepl, co?

   • Tondach napsal:

    Jsem senior (hodně přes sedmdesát) a mám hodně známých seniorů! Nikdo jsme mu na lep nesedli! Ale znám několik středoškoláků, mezi čtyřiceti a padesáti, kteří z něj vlhnou …..

 5. Richard Vlk napsal:

  Nic nového jsem se nedozvěděl, utvrdil se, že je to skutečně taková bída, jak si dlouhé polistopadové roky myslím, ale pobavil se. Tedy žádné deprese, a díky !

 6. Drábek napsal:

  Bylo by dobré,kdyby byla věnována větší pozornost spiknutí proti vítězi krajských voleb.Je to hluboce nemorální,ale od účastníků tohoto podrazu se nedá nic jiného čekat.Co se týká výroků prezidenta v nedělní debatě,to,co řekl je smysluplné a kdo to nechápe,má smůlu,protože je nadmíru jasné,že kritici restrikcí při první vlně zavinili,že po jejich nátlaku byla uvolněna opatření a lidi se vykašlali na všechny rady.Jezdím po Evropě a tam je například nošení roušek normální!Ne Babiš s Vojtěchem,ale oni zavinili,že nakažených rapidně přibylo!

  • Tondach napsal:

   Bylo by to k pousmání, kdyby to nebyla tragedie, ty vaše bláboly!

  • Martin napsal:

   O jakém spiknutí mluvíte? Copak vítěz voleb má zakázáno vyjednávání o složení krajského zastupitelstva? To, že se jiné strany nechtějí v Brně spojit se „Stokou“, že jsou strany, které k sobě mají programově blíž a proto chtějí spolupracovat raději spolu, než s někým, za koho rozhoduje majitel z Průhonic, to přece není spiknutí.
   A ohledně kritiky restrikcí – vládu máme od toho, aby rozumným způsobem řídila stát a přijímala odpovědná opatření. Ne aby so dělala průzkumy veřejného mínění a podle toho se přizpůsobovala. Takže ne kritici, ale špatná marketingová vláda bez vize…

   • kapezet napsal:

    Martin má můj souhlas, jsem od Brna. Čekalo se, že ANO zvítězí víc přesvědčivě, i když jejich voliče vlastně nikdo nezná, stydí se to říci, a stejně jako i my všichni, jsou uplaceni tím, či tím (mlčící většina?)

    • Oskar (hanák z Hané) napsal:

     Volby jsou tajné a to ze zákona, takže nikdo by neměl znát voliče ktérékoliv strany nebo hnutí. Vy vykřikujete na potkání koho jste volil?

  • Miloš napsal:

   Když vítěz voleb nevytvoří koaliční většinu, nemůže vládnout. Tak jako kdysi Klaus, kdy premiérem se stal nevítěz voleb Zeman dle „opoziční“ smlouvy.
   A tak právě Zeman by slovo spiknutí neměl vůbec vyslovovat.

  • Jerry napsal:

   Kdo s čím zachází, s tím také schází. Nebo jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Kdo by s tím estebáckým, prolhaným, zlodějským darebákem mohl skládat koalice? Jen jemu podobní. Čili komunisté. A ještě Hamáček. Tomu je naprosto jedno do čí prdele nasouká svou hlavu, hlavně když z toho něco kápne. A o zmatených a nenávistných komentářích toho senilního, celý život ožraleho staříka, nemá vůbec cenu hovořit. Jedním slovem ubohost. Už aby zmizeli v propadlišti dějin. Ale za vše může Kalousek …haha.

  • Jerry napsal:

   Pokračujte, od příznivce Babiše si velice rádi vyslechneme přednášku na téma morálka 😂.

  • Pípa napsal:

   ….zkuste si pane Drábku něco přečíst, např. zákon o volbách do zastupitelstev krajů. Až si to nastudujete, přestanete možná psát pitomosti.
   Měřeno Vaší optikou je ovšem v pořádku, že v parlamentních volbách vítězné ANO s cca 1/3 hlasů se spojilo se socany a s podporou komančů tuto společnost drží v šachu. A pokud jde o vyprávěnky pana prezidenta, dávno už tak smysluplné nejsou. Co si má občan myslet o jeho názorech, když v jedné větě by trestal občany za neúčast ve volbách a ve větě odmítne jít volit ve druhém kole senátních voleb, když v prvním kole propadl jeho kandidát…..

  • pehasko napsal:

   Ty budeš asi padlej na hlavu, co? Spiknutie, alebo kampáň? Hádej! A nebo normální politický boj? Ty nevíš, co je koalice? A nejsi ty příbuzný té blbky Jermanové? Ta prý ale neprohrála, jak nám sdělila. Ale její místo mezi vítězi v mém, Středočeském kraji, nevidím? Že by se dobračka jedna někam schovala? Asi do oficíny k tomu svému holiči, svézt se naposledy zadara služebním autem? Tak co myslíš, koblížku???????

  • Oskar (hanák z Hané) napsal:

   S tím, co píšete, lze jen souhlasit. Vinu na současné epidemiologické situaci v ČR má v plném rozsahu opozice, ale nenávist vůči Babišovi zaslepila těch zhruba 1 727 000 voličů tak, že si tu vinu opozice neuvědomili a nepřipustili. Právě v ČT 24 (2:55) vysílané vyjádření prezidenta lékařské komory MUDr. Milana Kubka to v celém rozsahu. Jeho kritika autorů petice proti nouzovému stavu, sice lékařů, ale ne odborníků epidemiologů (mimo jiné šéf zubařů a kardiochirurg), je podle mě, naprosto oprávněná.

   • Oskar (hanák z Hané) napsal:

    Oprava: … Právě v ČT 24 (2:55) vysílané vyjádření prezidenta lékařské komory MUDr. Milana Kubka to v celém rozsahu potvrzuje. …

  • Tondach napsal:

   Ach jo, to je „naivity“ …..

   • Oskar (hanák z hané) napsal:

    Po naivitě ostatních, je Vám Tondach úplné …, tedy nic není, hleďte si té své naivity. A pokud jde o slova MUDr. Milana Kubka, mnohaletého prezidenta ČLK, tak ta asi mentálně normální člověk za naivní nemůže považovat, byť není přímo epidemiolog.
    Mimochodem, jak je to s Vaší vrozenou mentální vadou Tondach? Už se to stbilizovalo, nebo pořád ty záchvaty nenávisti vůči jiným názorům?

   • Oskar (hanák z hané) napsal:

    Cenzor zasáhl i když jsem nepoužil žádné z vulgárních slov, která se tlačila na jazyk, ale i tak vzkazuji, že do mé naivity je Tondachovi …

    • Oskar (hanák z hané) napsal:

     S tím cenzorem jsem se možná mýlil. jestli ano, tak se mu omlouvám.

    • Tondach napsal:

     Když to berete na sebe, je to jen váš problém …. u vás ovšem nejde o naivitu!

  • Pavel Liška napsal:

   No fajn, tak až vyhrajou příště komunisti, tak se do žádných koalic taky nespojíme a necháme je vládnout, ne ? Tak je to správne soudruhu, tak to má byt.
   Chyba je samozřejmě už v tom, že se u nás komunisti normálně účastní politické soutěže se svými myšlenkami na znárodňování apod. No, ale když vůdci EU řeční u sochy Marxe, tak se není čemu divit, že ….
   No a že ANO a Babiš má koaliční potenciál limitně se blížící k nule, tak to je opět především věcí ANO. To není problém těch ostatních.

 7. astv napsal:

  Opět příležitost napadnout Babiše a Zemana. Já doufám, že v parlamentních volbách si lidi opět uvědomí, že ODS a TOP 09 už tady vládly, Stejně tak další strany.

  • Tondach napsal:

   Už teď si to lidi uvědomují! Proto taky jde Babiš v krajích od válu …. ve sněmovně to na něj teprve čeká ….

 8. Arnold napsal:

  Tak jestli si myslíte,že váš komentář je vtipný a „demokratický“,tak já se přikláním ke komentáři pana Drábka,že razantní vítěz voleb vytváří koalici ze stran,které to s touhle republikou myslí vážně.Ta banda nenažranejch pidistran vytvoří kočkopsa,která rozhodně nebude mít podporu slušných lidí.Příklad máme v Praze a zcela nově v Kladně,kde už se díky neschopnosti rozpadla a její nefunkčnost jsme už pocítili.Hodně vedle jste i u hodnocení soc.dem,vy potřebujete odstranit Babiše,takže většina vám podobných novinářů na něj hází i špínu neschopnejch vůdců těchto stran.Poslední skutečnej vůdce byl nynější president Zeman a dál už jen předsedové,kteří tomu pomohli.Podpořím vás jen až budete psát skutečně ve veřejném zájmu jak to máte v titulku.

  • Tondach napsal:

   No jo, ale ANO není, téměř nikde, ten razantní vítěz …. naštěstí!

 9. Jirka1956 napsal:

  Jaképak spiknutí,ukňouraný a prolhaný premiér,který přišel k majetku a nikdo neví jak, charakterní a morální vlastnosti k pozvracení, který se ve vlastním zájmu a ziskuchtivosti neštítí vůbec,ale vůbec ničeho,který poškodil mnoho slušných podnikatelů,zesměšňuje a manipuluje slušné lidi, tak nám tu bude plakat, že je to spiknutí ? Pročpak asi s tímto chlápkem nechce nikdo nic mít? A to vše za hlasité podpory našeho prezidenta, který mu s tím fňukáním pomáhá a mluví ještě navíc o férovosti. Zrovna on, který se na momentální situaci podílí stejnou měrou. Ať už jdou oba do háje. Doufám,že v příštích volbách bude pravice ještě jednotnější a zbaví nás konečně lidí,kteří používají prazvláštní praktiky a podlé metody bývalých estébáckých kádrů.

 10. Vilém Hofman napsal:

  Vážený pane Drábku, souhlasím s Vámi. Pro příští volby doporučuji, aby pan prezident před volbami jasně řekl, koho máme volit, aby nemohlo vzniknout nové spiknutí. Nebo vyměnit voliče. Myslím, že pan prezident má v Lánech klid a tak může přemýšlet….

 11. Jiří napsal:

  Propaganda opobloku proti Babišovi a vládě mi připomíná připomíná dobu , kdy se fašisté snažili uchopit moc v Německu a nakonec se jim to povedlo . Jejich propaganda si našla obětní beránky , židy , soc. demokraty , které obvinili z toho , že Německo prohrálo válku k vůli nim . U nás fašisty nemáme ,ale propaganda opobloku je podobná . Prohráli v demokratických volbách , aby vítězné hnutí , především Babiše odstranili z politiky, použili jej jako obětního beránka a špinili jej od samého začátku jeho politické kariéry . To , že ze zákona mu nic neprokázali jim nevadí , účel světí prostředky . Hyenismus , který prokazují v době koronavíru nezná mezi : vláda nic nedělá , vláda je chaotická , vláda nezvládá situaci . Kdo je trochu soudný , musí uznat , že stejná , nebo podobná situace je i jinde ve světě.
  Covid neumí zatím zastavit nikdo . Pro Fialu z ODS – ani USA , měl by jste dělat Trumpovi poradce , máte na to manuál ! Krajské volby se nesou v podobném duchu – pryč s Babišem a je jim jedno , že ANO získalo nejvíc mandátů – ať žije spiknutí , účel světí prostředky !

  • pavel napsal:

   To se ale mylite. Jsou zeme, kde COVID zvladaji diametralne lepe, nez v nasem babisstanu. (napr. Thaiwan) Tam ale stat funguje, narizeni jsou smysluplna a jasna. Vam je to ale marne vykladat, Vy mate sveho guru, ten to vse zaridi. (Aspon to neustale opakuje) A vysledek vidime vsichni.

   • Oskar (hanák z hané) napsal:

    Ve „zbožńovaném“ Německu musí lidé při návštěvě rstaurace vyplnit dotazník s osobními údaji a uvedení nesprávných údajů je trestáno pokutami od 50 euro výše, nevyplnění je trestné. 3koda,že Česko si v tomto nebere vzror ze státu kde to zvládají diametrálně lépe. jenpro Vaši informaci, nedodržení příkazu nosit roušky je na Tchajwanu trestáno pokutou, v přepočtu, až 800 000Kč.

   • petrph napsal:

    Víte, asi bych opravil, ono to v tom Thaiwanu funguje nikoliv proto, že tamní aktuální vládní nařízení jsou náhle “ smysluplná a jasna“, ale protože už jim tam ten systém běží poměrně dlouho, víceméně automaticky, politikové do něj aktuálně vůbec zasahovat nemají,
    Což se mimo jiné nevyplatilo našemu Vystrčilovi. I některá naše střízlivější média připouštějí, že většinu času tam jeho slavná delegace seděla zavřená na pokojích v hotelu a nikdo se s nima moc nebavil..

 12. Slava Prokopec napsal:

  jenom na okraj: v ČR nemáme většinový volební system.Kdo složí životaschopnou koalici,tak vládne.A chaos co Bureš a jeho slouhové udělali a pandemií a pomocí hospodářství je očividný.Více se po té Evropě příště rozhlédněte a třeba se zeptejto podnikatelů a živnostníků jak rychle a kolik jim stát přidělil….

 13. petrph napsal:

  Opět se musím vrátit ke své oblíbené vulgární anekdotě, končící slovy !Takhle jsme si to přece dohodli předem“..
  Tahle přece funguje u nás demokracie od začátku. Ono ani tak nezáleží na tom jak a koho si zvolí voliči, ale na tom jak se pak dohodou na koalici bossové stran po volbách. Babiš nebude ani první, ani poslední kdo na to doplatí.
  Zatím tedy jen, na zkoušku v krajských volbách. Uvidíme příští rok v parlamentních, jestli třeba nějaká partaj nebude mít žaludek s ním aspoň uzavřít opoziční smlouvu, jako kdysi Zeman s Klausem…Ono to zase není tak vyloučené ani u ODS. Ta už je tuším od roku 2013 v opozici, a jako že ty volby příští rok zase prohraje, tak by se jí pár státních trafik pro zasloužilé činitele hodilo. Tedy asi bez akademického Fialy, a taky bez zásadové Němcové, protože ta se dekuje zavčas do Senátu..

 14. Andrea Houdková napsal:

  Mě se moc líbí co děla pan |Babiš.Je to ten nejlepší premier jakého jsme kdy mohli mít! Nedávno pro nás vybojoval miliardy navíc.Což je super.
  Kanál Dunaj-Odra-Labe jsou pracovní příležitosti pro příští generace.
  Covid nás nesmí porazit.Takže 100% zodpovědnost.Pane Babiš nedejte se,držím Vám palce.Opozice se jen předhání kdo si koupí lepší značkové brýle.S pozdravem zodpovědná volička.

 15. Tondach napsal:

  Taky jste se tak brali za Paroubka, když vyhrál volby, ale málo a Nečas složil koalici s Kalouskem? Babiš řekne, že to je spiknutí a spousty z vás vypnou hlavu?
  Taky jste vyhráli MÁLO, tak se s tím smiřte!

Přidávání komentářů není povoleno