Šňupněte si banán… a Klaus bude zase prezidentem

Napsal/a Robert Břešťan 6. dubna 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Proč by se média, nota bene v době Velikonoc, měla zabývat něčím důležitým, když do Lidlu přijela zásilka kokainu?

  • „Odborné expertizy potvrdily, že šlo o kokain. Té látky je přes sto kilo. Byla v zásilce banánů, její původ v tuto chvíli nebudu komentovat,“ přiblížila okolnosti zásilky exotického proviantu mluvčí Národní protidrogové centrály Barbora Kudláčková.

Psisko snad ani nechce vědět podrobnosti o tom, co se může najít třeba při dodávkách perníku. Neměl by k tomu nějaký odborný názor třeba Pavel Bém? Známý to… protidrogový expert.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu. Pozoruhodným výrokům se pravidelně věnuje stálá rubrika České UFO.


Docela slušná jízda byla v týdnu v Poslanecké sněmovně, i když nejlépe si na sněhu užil asi ministr Babiš.

  • „Moje řádně omluvená dovolená s dětmi (vidím je málo a mají teď prázdniny) je v Poslanecké sněmovně téma. Radši budu s nimi, než poslouchat ožralého Kalouska,“ okomentoval Andrej Babiš na twitteru svou zaslouženou – a prý neplacenou – dovolenou.

Psisko taky Kalouska nikdy nemuselo. Vždyť se na něj podívejte:

 

  • „Pro nás je to samozřejmě šok vzhledem k tomu, že on i celé jeho hnutí říkalo, že jde do Sněmovny makat a ne lyžovat,“ prohlásil Miroslav (ne Jan, omlouváme se za záměrný omyl) Kalousek a označil informaci za tak strašlivou, že na jeho popud sněmovna své jednání de facto ukončila. „Půjdeme se poradit, například jestli si příští týden nepůjdeme zabruslit,“ poznamenal.

Takže až si příští týden budeme zase stěžovat na počasí, víme, komu za to nadávat. Může za to Kalousek. Případně ilumináti. Nebo židozednáři?

 

  • „Ministerstvo spravedlnosti ukončilo další prověřování žádosti MUDr. Ratha o náhradu škody způsobené nezákonným (neústavním) rozhodnutím o prodloužení vazby, a přiznalo mu na náhradě škody částku 19 421 korun,“ informoval ředitel tiskového odboru ministerstva spravedlnosti Miroslav Konvalina.

Věčná škoda, tedy pro MUDr. Ratha, že se náhrada škody nevypočítává ze sumy, již měl dotyčný v době zadržení třeba v peněžence. Nebo v krabici od vína.

 

  • „Cílem ani není prolít miliardy betonem a asfaltem. Cíl má být v tom, že se díky tomu dotáhneme na vyšší úroveň,“ řekl v rozhovoru pro HlídacíPes.org prezident NKÚ Miloslav Kala na adresu peněz z fondů EU.

 Psisku nezbývá než jen výt nad tím, jak jsme se tu mohli mít skvěle, kdyby nám to někdo zavčasu řekl.

 

  • „Upřímně říkám, že to není projekt, který řeším, který mám, kterým se zabývám. Přísahám. To není úskok od otázky. Vždy samozřejmě platí ta hloupá věta, že politik nemá nikdy říkat nikdy, ale opravdu to není moje…,“ nedořekl Václav Klaus v odpovědi na přímou otázku týdeníku Ekonom, zda bude znovu usilovat o prezidentskou funkci.

 A když Václav Klaus něco nedořekne, měli bychom přinejmenším významně pozvednout obočí. Protože na jeho slova vždycky dojde!

 

 

Pop-up mobil Mobile (207451)
ReklamaSMR mobil článek Mobile (207411)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
ReklamaSMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

ReklamaSkyscraper 2 Desktop (211796-4)