Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
ww2gallery via Foter.com / CC BY-NC, zdroj

Proč je Zeman zdravý jako mrkev, jaká jsou Fialova pravidla soulože a za kolik stravenek je pervitin

Kim Čong-un odložil útok na ostrov Guam poté, co si přečetl plán, prezident Macron na pornoserveru a další politicky nekorektní shrnutí uplynulého týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Piráti vyrazili na cesty v rámci předvolební kampaně s „vězeňským“ autobusem, který má připomínat kauzy spojené se jmény několika současných vrcholných politiků. Takže tentokrát si s Ivanem dáme „Na Pankráci“. – „Ti, co to dělají, jsou kriminálníci a gauneři. Rasismus je zlo,“ prohlásil Donald Trump v souvislosti s událostmi v Charlottesville. Tak tohle muselo stát hodně přemáhání a sebezapření. – V Číně se konal průvod na oslavu hry Pokemon Go. Buďme, prosím, vděčni za Prague Pride. (MS)

Úterý: Podle vyšetřování policie se měl Andrej Babiš vědomě podílet na dotačních podvodech kolem Čapího hnízda. Babiš to ale odmítá. Je to pokus zničit jeho osobu, nic neudělal, policie jede kampaň a ta čísla taky nesouhlasí! – Říjnových voleb do Poslanecké sněmovny se zúčastní 31 stran a hnutí. A teď schválně vyjmenujte alespoň půlku, hm? – Na dálnici D1 zaznamenala policie od dubna 48 tisíc přestupků. Jednoznačně největším přestupkem je samotná D1. – V reakci na incident v Charlottesville levicoví aktivisté ve městě Durham strhli sochu konfederačního vojáka. Socha zatím vyjádření neposkytla. – Francouzský prezident Macron žaluje novináře, který měl údajně fotit jeho letní dovolenou. Tak zatím se nic nestalo, dokud ty fotky neskončí na PornHubu. – Kim Čong-un odložil útok na ostrov Guam poté, co si přečetl plán. Někdy se ty fóry píšou samy. (MK)

Středa: Místo roviny je vlna, za miliony opravená silnice vydržela sotva pár týdnů. Chyba, jde o retardér. Retardi. – Babišovi blízcí si akcie Čapího hnízda účelově přeprodávali, píše policie. A just na zdraví jeho dětí v tom jeho rodina nejede. – Zeman může kandidovat na Hrad, má přes 50 tisíc podpisů občanů a nějakých 20 tisíc podpisů Jirky O. – Děkuji andělům strážným, řekl hradní protokolář Kruliš po návratu do práce. Tentokrát letěl vrtulníkem. – Fašisté v USA hýří energií, úřady spěšně odstraňují pomníky Konfederace. Make America Great Again. (LM)

Čtvrtek: Divoká prasata nakažená morem jsou podle veterinární správy i v okolí muničních skladů ve Vrběticích. Morčata na útěku brzo budou chystat nový klip pro Planetu prasat. – Kancelář prezidenta republiky uvedla, že Miloš Zeman je zdravý jako řípa. Podle zprávy z minulého měsíce. Taky si můžete říkat, že ta plesnivá mrkev vzadu v lednici byla před měsícem ještě čerstvá. – ODS představila seznam požadavků, po jejichž splnění by byla ochotná jít do koalice. Je hezké, že si Fiala chystá pravidla soulože ještě předtím, než dostal holku k sobě do bytu. – Novou šéfkou komunikace Bílého domu se stala Hope Hicksová. Příhodné jméno. – Teroristický útok v Barceloně, další nájezd autem do davu. Fórky si odpustíme. – Slovenský ministr školství Peter Plavčan rezignoval kvůli dotační aféře. Andrejko věděl, že Slovensko není země jemu zaslíbená. (MK)

Pátek: Policie dopadla dealery pervitinu, kteří od zákazníků přijímali místo peněz stravenky. Tak jasně, každý si pod pojmem jídlo představí něco trošku jiného. Doufám, že aspoň respektují, že „při platbě stravenkami vracíme pouze 10 Kč“. – ODA chtěla vsadit na oslovení mladých lidí, ale moc to nevyšlo, podle slov Pavla Sehnala spolupráci s panem Panem ukončili. – Erdogan vyzval turecké voliče v Německu, aby nevolili Merkelovou. Kolik lidí v Česku vyzývá nevolte Babiše, stejně tyhle řeči nikdo neposlouchá. – Britská herečka tweetovala z mrazáku během útoku v Barceloně. Místa, odkud se dá tweetovat: mrazák: splněno. – Muž se pokusil o znásilnění, ale žena si vymyslela nemoc, která útočníka odradila. Pak spolu odjeli autobusem #JustOstravaThings. (VŽ)

Víkend: V Bostonu demonstrovala krajní pravice, postavily se jí desetitisíce lidí. Už aby byla zima a neprotestovalo se v ulicích. – Drahoš: Kdo je trestně stíhán, neměl by usilovat o pozici premiéra. To už se pomalu nenajde žádný vhodný kandidát. – Mužům se líbí má madla lásky, nikdo si nestěžoval, říká Mesarošová. A jde na další plastickou operaci. – Praha spouští ekologický „blešák“, lidem nabídne opotřebované věci. V jiných městech takové věci ekologicky najdete u popelnic. (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře