Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
SnaPsi Сталкер via Foter.com / CC BY-NC-ND, zdroj

Přijďte na tiskovku, ale hlavně z ní nic nevysílejte

Zatímco v centrální politice se volení zástupci i politické strany dožadují toho, aby jejich tiskové konference vysílala Česká televize pokud možno živě a vždy, do regionů tato touha po medializaci ještě nedospěla.

Jak upozornil spolupracovník HlídacíPes.org na Vysočině Miroslav Mareš, poslední lednové úterý Rada kraje Vysočina schvalovala Programové prohlášení Rady kraje a po jednání byla svolána pravidelná tisková konference.

Miroslav Mareš, coby reportér Občasník.eu, z tiskové konference pořídil videozáznam.

Náměstci hejtmana Vladimír Novotný (ČSSD) a Pavel Franěk (ANO) ovšem poté výslovně prohlásili, že si žádné zveřejnění videozáznamu z tiskové konference nepřejí.

Takovou žádost však u volených politiků a na veřejné tiskové konferenci není důvod akceptovat.

Pro zájemce o krajskou politiku na Vysočině i pro ty, které zajímá, zda nechuť zveřejňovat své vystoupení má vůbec nějaký důvod, je video ke zhlédnutí ZDE.

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno