Meme ze sněmovny, pervitin v kebabu a dovolená v KLDR

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 23. října 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Když neonacista objeví své židovské kořeny aneb děly se i jiné věci než volby. Politicky nekorektní shrnutí uplynulého týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. 

Pondělí: Irsko přepadla Ofélie. Ne ta Shakespearova, ale pořádná tropická bouře. – Policie o letošních prázdninách dopadla mnohem méně opilých nezletilých. Těžko říct, zda mládežníci pijí méně, nebo jestli se jen lépe schovávají. – Ve Španělsku je celkem horko. Na západě požáry, na východě Katalánci. – KLDR chystá přestavbu jednoho ze svých přístavů na turistické letovisko. Že by odtučňovací kemp pro fajnšmekry? (JL)

Úterý: Policejní odstřelovači na Zlínsku zastřelili první dvě nakažená prasata, akce má trvat ještě dlouhou dobu. Média vám budou tvrdit něco jiného, ale tohle je ten pravý důvod, proč Čunek raději nepozval Miloše Zemana na návštěvu. – Podle odborníků prudce vzrůstá počet mladistvých, kteří propadají hazardu na internetu. Dokonce i vědci už vědí, jakým jménem nazývat předobjednávání nedokončených her. – Španělský ústavní soud seznal, že referendum o nezávislosti Katalánska bylo nezákonné. To přesně chcete slyšet potom, co si na vás došlápne policie nastavená na mód Ondráček. – Dýmějový mor se nadále šíří a přes veškeré snahy není možné jej není možné izolovat, mrtvých přibývá. Evropa, středověk? Ne. Madagaskar, dnes.

Středa: Ještě před pár dny bychom se na Wikipedii dočetli, že Kevin Wilshaw je britský neonacista a rasista, vystupující ve straně Národní fronta, což je ultrapravice. Od teď k němu můžeme připsat, že je homosexuál s matkou židovkou a tvrdě vystupuje proti náckům a nenávisti obecně. A pak že se lidé nemění. – V Plzeňském kraji přivítalo hejtmanství Zemana kritikou. Vyčetli mu, že označil obsazení Krymu za hotovou věc. To je sice strašně drsný, ale i přesto mu tu třídenní návštěvu zaplatili. – Moderátorka Sobčaková (přezdívaná také ruská Paris Hilton) oznámila kandidaturu na prezidentku. V ruských demokratických volbách proti Putinovi. No, za zkoušku nic nedá, v Rusku možná jen skončí v lochu nebo pod drnem. – „Do EU se letos dostalo o 64 % méně migrantů než loni“, tak zněl titulek na Novinkách. Pokud není vaší zábavou sebepoškozování, doporučuje se nevstupovat do tamní diskuze. (AH)

Čtvrtek: Pár pašoval drogy z Česka do Německa. Pervitin přitom schovávali do kebabu. Pro české vlastence totální emoční spouštěč. Připravte si caps lock. – Vzpomínáte si, jak Zeman mluvil o tom, že nebude dělat kampaň? Tak kromě setkávání na náměstí už rozesílá také letáky. Podle mluvčího sice letáky vznikly se Zemanovým vědomím, ale prý nemůže bránit občanům vyjadřovat panu panu prezidentovi podporu. Třeba samopalem (na novináře)…  – Vladimír Vladimírovič řekl, že Trump si zaslouží větší respekt, protože má demokratický mandát z řádných voleb. V překladu: Vladimír Vladimírovič chce moc moc kamaráda. – Bývalá šéfka kabinetu Petra Nečase, současná paní Nečasová, doplatila sekeru z luxusních darů, kvůli kterým čelila žalobě za krácení daně. Gratulujeme. (ToP)

Pátek: Žádný z kamarádů nemohl, a tak si muž na vyloupení pošty zavolal taxi. Žena za pultem mu ovšem hotovost nevydala, tak odjel taxíkem pryč. Kdyby loupil v Praze, mohl využít Uber a alespoň trochu ušetřit. – Opatrně na dívčí idoly, zpěvák kapely Lunetic zmlátil přítelkyni a je v podmínce. (VŽ)

Sobota: Volby, volby, volby a zase volby. I kdyby bouchla bomba v Pchojongjangu, zpravodajství v ČR by to absolutně nezměnilo. – Do sněmovny se dostal taky Dominik Feri, ten chlápek s divným hárem. Můžeme se těšit na meme přímo ze sněmovny? – Svého kroužkového mága má i ANO. V Olomouci uspěl místní kandidát Milan Brázdil, který o více než dva tisíce hlasů přeskočil hejtmana Láďu Oklešťka. „I takové dny jsou, kdy rána za ranou…“ – Budeme jednat se všemi, řekl Babiš. No to potěš… (ToP)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)