Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Praha bez lidí. Politici přelidněné centrum nezkrotili roky, koronavirus to udělal za pár dní

FOTOGALERIE. Centrum Prahy v posledních týdnech nabízí obrazy, jaké metropole nezažila roky. Prázdné ulice kolem Karlova mostu či Staroměstského náměstí, osamělí cestující na zastávkách, kde se jindy tísní davy, či odbíjející orloj, který sleduje jen několik párů očí.

Jak ochranná opatření a zákazy kvůli omezení šíření koronaviru změnily okolí nejznámějších pražských památek, ale třeba i Letiště Václava Havla, zachycují fotografie Jana Rasche z posledního týdne.

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

2 komentáře

  1. Dušan napsal:

    „Lidé umírají. Celý ekosystém se hroutí. Jsme na začátku hromadného vyhynutí. A jediné, o čem můžete mluvit, jsou peníze a pohádky věčného ekonomického růstu. Jak se opovažuješ!“
    Greta Thunberg

  2. Petr Kaminsky napsal:

    Nejvic me pobavily 2 snimky: 1) hudebnik pod hradem bez publika, 2) asijsky novomanzelsky par pozujici na Staromaku, pravdepodobne Cinane z Wu-Chanu.

Přidávání komentářů není povoleno