Nadpřirozenost šéfa ANO, zelení mužíci v Praze a uši exministra Vondry

Napsal/a -pes- 15. března 2015

Pokud to nevíte, tak Andrej Babiš neexistuje. Tedy vlastně existuje, ale je to „atypická osoba“. „Má takové schopnosti, které asi žádný z nás nemá. Myslím, že on není úplně přirozená bytost. Spíše nadpřirozená.“

Babišovy zázračné schopnosti národu vyjevila v rozhovoru v týdeníku Euro jeho věrná souputnice Radmila Kleslová.

Psisko si žádá ještě nějakou další pohádku. Třeba tu o dvanácti měsíčkách a hodné příslušnici StB, nebo jak to bylo.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu. Pozoruhodným výrokům se pravidelně věnuje stálá rubrika České UFO.


 

  • „Kdyby v Praze přistáli zelení mužíci, tak bych je poslal dodělat tunel Blanka,“ pravil rozšafně v rozhovoru pro server iDnes prezident republiky Miloš Zeman a hned v následující větě národ a ruský monitoring raději upozornil, že jde o prezidentský bonmot.

Psisko rozumí. Prezident přeci letí zelené mužíky obdivovat na vojenskou přehlídku 9. května do Moskvy. Tak co by se zakopávali někde v Blance.

 

  • Kauza „v Blance je voda“ mezitím zdárně pokračuje. „Každý musí počítat s tím, že se v tunelu po dobu jeho životnosti může vyskytovat nějaké množství vody,“ citovaly Lidové noviny experta Znaleckého ústavu stavebního Ladislava Bukovského.

Psisko nechápe, co je na tom tak složitého. Vzhledem k tomu, že žádný tunel Blanka neexistuje, není možné v něm ani očekávat nějakou vodu. Pche, tihle znalci, co Kolibříku?

 

  • „Když jsem se o sledování dozvěděl, nevěřil jsem svým uším,“ vyznal se exministr obrany Alexandr Vondra z překvapení, jež mu způsobily informace o sledování Radky Nečasové příslušníky Vojenského zpravodajství.

Že by špatné nazvučení? Firma ProMoPro by možná mohla pomoct.

 

  • Potenciální rozkoly v koalici lze vysledovat i v pojmosloví. „Nemůžeme k tomu přistupovat v principu‚ prostě to uděláme a ono to nějak dopadne,“ vypůjčil si ministr zemědělství Marian Jurečka slavné babišovské „prostě to“ při kritice zákona o elektronické evidenci tržeb.

Psisko souhlasí. Proč měnit starou osvědčenou metodu pokus omyl. Případně zahulíme – uvidíme.

Čtěte též

1 komentář

  1. J.Němec napsal:

    Pan prezident je špatně informován. Zelení mužíci nepřiletí do Prahy ale na rudou Moravu. Pokud tam už nejsou v civilu.

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies