Nadpřirozenost šéfa ANO, zelení mužíci v Praze a uši exministra Vondry

Napsal/a -pes- 15. března 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Pokud to nevíte, tak Andrej Babiš neexistuje. Tedy vlastně existuje, ale je to „atypická osoba“. „Má takové schopnosti, které asi žádný z nás nemá. Myslím, že on není úplně přirozená bytost. Spíše nadpřirozená.“

Babišovy zázračné schopnosti národu vyjevila v rozhovoru v týdeníku Euro jeho věrná souputnice Radmila Kleslová.

Psisko si žádá ještě nějakou další pohádku. Třeba tu o dvanácti měsíčkách a hodné příslušnici StB, nebo jak to bylo.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu. Pozoruhodným výrokům se pravidelně věnuje stálá rubrika České UFO.


 

  • „Kdyby v Praze přistáli zelení mužíci, tak bych je poslal dodělat tunel Blanka,“ pravil rozšafně v rozhovoru pro server iDnes prezident republiky Miloš Zeman a hned v následující větě národ a ruský monitoring raději upozornil, že jde o prezidentský bonmot.

Psisko rozumí. Prezident přeci letí zelené mužíky obdivovat na vojenskou přehlídku 9. května do Moskvy. Tak co by se zakopávali někde v Blance.

 

  • Kauza „v Blance je voda“ mezitím zdárně pokračuje. „Každý musí počítat s tím, že se v tunelu po dobu jeho životnosti může vyskytovat nějaké množství vody,“ citovaly Lidové noviny experta Znaleckého ústavu stavebního Ladislava Bukovského.

Psisko nechápe, co je na tom tak složitého. Vzhledem k tomu, že žádný tunel Blanka neexistuje, není možné v něm ani očekávat nějakou vodu. Pche, tihle znalci, co Kolibříku?

 

  • „Když jsem se o sledování dozvěděl, nevěřil jsem svým uším,“ vyznal se exministr obrany Alexandr Vondra z překvapení, jež mu způsobily informace o sledování Radky Nečasové příslušníky Vojenského zpravodajství.

Že by špatné nazvučení? Firma ProMoPro by možná mohla pomoct.

 

  • Potenciální rozkoly v koalici lze vysledovat i v pojmosloví. „Nemůžeme k tomu přistupovat v principu‚ prostě to uděláme a ono to nějak dopadne,“ vypůjčil si ministr zemědělství Marian Jurečka slavné babišovské „prostě to“ při kritice zákona o elektronické evidenci tržeb.

Psisko souhlasí. Proč měnit starou osvědčenou metodu pokus omyl. Případně zahulíme – uvidíme.

Pop-up mobil Mobile (207451)
ReklamaSMR mobil článek Mobile (207411)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
ReklamaSMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

ReklamaSkyscraper 2 Desktop (211796-4)