Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Migrační manifest českých nevládních organizací. Plné znění

Konsorcium osmnácti nevládních organizací, které pracují s migranty, zveřejnilo v pátek svůj „migrační manifest“. V třicetistránkovém dokumentu organizace shrnuly zásady, jimiž by se Česko mělo v přístupu k uprchlíkům i jiným cizincům řídit.

V plném znění k přečtení ZDE.

 

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

5 komentářů

 1. Ing. Pauk napsal:

  Němci přijímají uprchlíky možná navíc i pokáním za rasisticky zahubené a vypuzené židy. My jsme vypuzením a oloupením Němců získali volnou kapacitu 3 milionů osob. A vyjeme pokrytecky kvůli stovkám. Švejkové – do zbraně !!! A na stráž !!! Parazitičtí čecháčkové se bojí další parazitické konkurence. Podle sebe soudí jiné. Rodilých Němců se bojí a škodolibě a krátkozrace se těší na islamizaci Německa. Debilové. Kdo stojí o vás čecháčkové ??? Češi, nekrást tady !!! Řešení na konci příspěvku. Zavilý Klaus chce z čecháčků nadělat stejné mrzáčky, jako je jeho syn.
  Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva – namísto předtím mu odepřeného plebiscitu – je jejich současný žalostný stav, plný putinovské či doubravovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zaplaveného vodou, či „beztřídními“ islamisty nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy je prospěšné.
  Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých a estébáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT PŘÍMÉ DEMOSRÁCIE, Kastrovaný LEV 21 atd.), které vůči totalitou postiženým, mozku zbaveným voličům nadále uplatňují tradiční „vedoucí úlohu strany“ – jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle estébáckého hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska – přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie – tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.
  Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Viz Václav Perokrad.
  Nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil).
  Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
  Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Řecká azbucká lůzokracie opět oblažuje svět.
  Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna – avšak zapráskat s ním už nedokázal – ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil – avšak politický padělek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!!
  Čecháčkové budou spokojeni – až zase všichni budou mít stejné lejno – jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu nebo z ruské Berjozky.
  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce jepičí a neživotné ČSR: TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát“ na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby

  • český maloměšťák napsal:

   Moc dlouhé a příliš agitprop ducha, navíc dosti pokleslého ( místy skoro jak z blázince či podobného ústavu).
   Příště by stačilo napsat např. : “ Pryč s Masarykem, pryč s odbojem proti nacismu, pryč se samostatným Československem a Českem !“ anebo“ Přížifnicka bando česka fstejte se, nic se fam nestane ! “
   A navíc ani k tématu ta slátanina moc není.
   Dneska je to za čtyři minus, Pauku.
   P.S. Zdravím pana Stesjkala, jak jde hlídání ?

 2. Jirka napsal:

  S jakou lehkomyslností se autoři manifestu nezabývají řešením toho, kdo ty jejich nápady zaplatí. Podle nich by slušný a poctivý občan ČR asi měl platit důchod, vzdělání a celoživotní podporu migrantovi, který jde jen a jen za vidinou ekonomicky lepšího života, také jeho rodině, nejspíš i náklady na jeho inslámského kněze, jeho chytrý mobil, jeho oblečení atd. Ptám se, z čeho uhradí takový migrant, neochotný a neschopný zde pracovat, tu autory zmíněnou náhradu škody, kterou způsobil řízením vozidla v opilosti. Možná bylo lépe v tom manifestu uvést chudáka migranta, který pozabíjel evropany teroristickým činem, uhradil škody a byl po dvaceti letech propuštěn z kriminálu, to by byl lepší případ. Doporučuji těm lidem, píšícím manifest, pokud mají nějaké svoje „DOMA“, vemte si k sobě domů třeba deset migrantů, oni se již o to Vaše doma postarají. O Vaše manželky a dcery. Živte je ze svého. Za sebe si myslím, že ČR by měla bleskurychle vyhnat každého ilegála do země odkud přišel a legalizovat jen ty, kteří jsou ochotní akceptovat náš život, ochotní a schopní pracovat, a schopní kompletně splatit do posledního haléře náklady, které nám způsobují, nikdy ale nepřijmout ty, kteří sem přišli žít na náš úkor a utekli před řešením vlastních ekonomických problémů, které mají v  jejich domovských zemích. Nevidí jediný důvod k tomu, abych se adaptoval na jejich návyky a kulturu, nechci nad Prahou poslouchat halekání z minaretů – nikdy.

 3. petrph napsal:

  Ale to je hezké sledovat jak moderní pseudohumanisté opět segregují lidstvo na občany 1. a 2.kategorie,přičemž ale do té první řadí ty kteří se prohlasují za uprchlíky Kéž bych aspoň mohl napsat, ty kteří jsou skutečnými uprchlíky jsou.
  Zkusme si to porovnat. Co musí udělat občan český, když je v nouzi? No-musí to státu prokázat sám, řadou potvrzení které si musí sám sehnat,kdo je že má nízký nebo žádný příjem, že mu shořel dům, nebo ho vzala voda..Jestli přišel o doklady .musí si sám zařídit na jiných úřadech náhradní (a tam opět prokázal kdo je)Neexistuje aby by přišel na úřad v Praze a řekl „jmenuju se Felix Slováček, bydlím v Ostravě tam se teď bojuje,doklady nemám, tož se o mne postarejte zařiďte mi zdarma ubytování, živobytí.
  Jenže, v případě migrantů, tomu tak má být? Přijde sem někdo ze zahraničí, prohlásí že je ze Sýrie, a stát mu má uvěřit a bez sebemenších důkazů se o něj starat?

  • český maloměšťák napsal:

   Pokud překročí mimo oficiální zdejší hraniční přechody hranice Čech (občan ČR) , spáchá tím přečin a vystavuje se pokutě až 10 000 Kč. Ale je to dáno také tím, že Čech těžko může získat v tomto případě statut uprchlíka, že…
   Což je škoda, takového Pauka by se v nějakém detenčním táboře totiž možná časem podařilo vyškolit v nějakou aspoň trochu nepředpojatou, tolerantní, snášenlivou, nešovinistickou a možná dokonce i nenudnou a rozumnou lidskou bytost. A integrovatelnou – do socioekonomického společenského prostředí českého, a to bez větších škod na cizím majetku a cizím duševním zdraví.

Přidávání komentářů není povoleno