Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Krajská nezaměstnanost

Nejvyšší nezaměstnanost je v ČR v Ústeckému kraji, který je i přes klesající trend dlouhodobě nejvíce postižen nezaměstnaností. Na opačném konci žebříčku se nachází Pardubický a Královehradecký kraj spolu s Hlavním městem Prahou, kteří mají shodně 3,57 %.

Zdroj: ČSÚ

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

1 komentář

  1. jan rich napsal:

    Je mi úzko z tohoto suchého konstatování.Slušel by se rozbor,ne očekávání vysvětlení od nás.
    Ústecký kraj byl páteřním obratlem hospodářství Československé socialistické republiky.Dostal za uši „sametovou“ revolucí.Zda záměrně nebo v důsledku „velké“ privatizace,nedokáži posoudit.Na to nemám.Ale nepostřehl jsem snahu tento faul odfaulovat.Byla realizována celá řada tuzemských nebo cizinných investic,ale většinou v krajích jiných.Přitom bych nepředpokládal,že Krušnohorci jsou občané 2.kategorie.Že by nezvládli to,co cizí firmy po Češích u svých výrob vyžadují.Takže hej,páni konšelé v Kramářovce,jste tomu za socializmu i za ranného kapitalizmu ubližovanému kraji ochotni konečně pomoci?Dokažte,že i statistiky jsou ve vaší činnosti hybatelem.Podstatným.

Přidávání komentářů není povoleno