Krajská nezaměstnanost

Napsal/a Ondřej Teplý 29. listopadu 2016

Nejvyšší nezaměstnanost je v ČR v Ústeckému kraji, který je i přes klesající trend dlouhodobě nejvíce postižen nezaměstnaností. Na opačném konci žebříčku se nachází Pardubický a Královehradecký kraj spolu s Hlavním městem Prahou, kteří mají shodně 3,57 %.

Zdroj: ČSÚ

Čtěte též

1 komentář

  1. jan rich napsal:

    Je mi úzko z tohoto suchého konstatování.Slušel by se rozbor,ne očekávání vysvětlení od nás.
    Ústecký kraj byl páteřním obratlem hospodářství Československé socialistické republiky.Dostal za uši „sametovou“ revolucí.Zda záměrně nebo v důsledku „velké“ privatizace,nedokáži posoudit.Na to nemám.Ale nepostřehl jsem snahu tento faul odfaulovat.Byla realizována celá řada tuzemských nebo cizinných investic,ale většinou v krajích jiných.Přitom bych nepředpokládal,že Krušnohorci jsou občané 2.kategorie.Že by nezvládli to,co cizí firmy po Češích u svých výrob vyžadují.Takže hej,páni konšelé v Kramářovce,jste tomu za socializmu i za ranného kapitalizmu ubližovanému kraji ochotni konečně pomoci?Dokažte,že i statistiky jsou ve vaší činnosti hybatelem.Podstatným.

Přidávání komentářů není povoleno
Vážený uživateli, tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací o cookies