Koho obdivuje Václav Klaus, kdy přijedou Rusové a jí Jan Keller maso?

Napsal/a -pes- 21. března 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Když začne kovaný komunista mluvit o provokacích, můžeme mu rozhodně věřit, že ví, o čem nám vypráví. „Pokud je americký konvoj provokace, tak se vydařila,” pravil Vojtěch Filip, předseda KSČM, přezdívaný též někdy Falmer, k chystanému průjezdu amerického vojenského konvoje Českem.

Psisko už to vidí: zmobilizujte občanské hlídky na hranicích, postavte ostnaté dráty, pusťte do nich proud. Neprojdou!


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu. Pozoruhodným výrokům se pravidelně věnuje stálá rubrika České UFO.


Co dalšího nás v týdnu zaujalo?

 

  • Byl jsem nedávno na přednášce zajímavého Rusa v Praze…,” podělil se ve své nové (no, spíše staré známé) roli glosátora veškerého dění exprezident Václav Klaus v Českém rozhlase.

Pisisko zase četlo v časopise 100+1 zahraničních zajímavostí takovou zajímavost… (nebo někde jinde?) … že onen muž neotřelých myšlenek je Alexej Komov, přední kremelský propagandista.

 

  • „Masové vlny migrantů představují pro prosperitu riziko,” pravil lidumil a levicově a soucitně zaměřený muž Jan Keller, toho času europoslanec ČSSD.

Pán je vegetarián? Psisko na masových vlnách vidí i jistá pozitiva. Vepřové nebo hovězí?

 

  • „Já bych hledal jinou cestu uznání. Na ruské vojenské přehlídce bych asistovat nechtěl,” okomentoval Lubomír Zaorálek vojenskou přehlídku na Rusém náměstí ku příležitosti 70 let od konce 2. světové války, na niž jede (jak jeden z mála zástupců demokratického světa) český prezident Zeman.

Možná je to ale od prezidenta prozíravý krok. Ještě by se mohlo stát, že ruská vojenská přehlídka přijde za námi, když my nepůjdeme za ní…

 

  • „To, že jsou tam někdy manipulované reportáže, snad ví každý,“ opřel se do veřejnoprávní televize ministr financí Andrej Babiš.

To by se v Agrofertu nikdy nestalo! Natož v Mladé frontě Dnes, Lidových novinách, deníku Metro, týdeníku 5plus2… Psisko asi zítra něco (z toho) koupí.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)