Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Peter Stračina, zdroj

Koho obdivuje Václav Klaus, kdy přijedou Rusové a jí Jan Keller maso?

Když začne kovaný komunista mluvit o provokacích, můžeme mu rozhodně věřit, že ví, o čem nám vypráví. „Pokud je americký konvoj provokace, tak se vydařila,” pravil Vojtěch Filip, předseda KSČM, přezdívaný též někdy Falmer, k chystanému průjezdu amerického vojenského konvoje Českem.

Psisko už to vidí: zmobilizujte občanské hlídky na hranicích, postavte ostnaté dráty, pusťte do nich proud. Neprojdou!


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu. Pozoruhodným výrokům se pravidelně věnuje stálá rubrika České UFO.


Co dalšího nás v týdnu zaujalo?

 

 • Byl jsem nedávno na přednášce zajímavého Rusa v Praze…,” podělil se ve své nové (no, spíše staré známé) roli glosátora veškerého dění exprezident Václav Klaus v Českém rozhlase.

Pisisko zase četlo v časopise 100+1 zahraničních zajímavostí takovou zajímavost… (nebo někde jinde?) … že onen muž neotřelých myšlenek je Alexej Komov, přední kremelský propagandista.

 

 • „Masové vlny migrantů představují pro prosperitu riziko,” pravil lidumil a levicově a soucitně zaměřený muž Jan Keller, toho času europoslanec ČSSD.

Pán je vegetarián? Psisko na masových vlnách vidí i jistá pozitiva. Vepřové nebo hovězí?

 

 • „Já bych hledal jinou cestu uznání. Na ruské vojenské přehlídce bych asistovat nechtěl,” okomentoval Lubomír Zaorálek vojenskou přehlídku na Rusém náměstí ku příležitosti 70 let od konce 2. světové války, na niž jede (jak jeden z mála zástupců demokratického světa) český prezident Zeman.

Možná je to ale od prezidenta prozíravý krok. Ještě by se mohlo stát, že ruská vojenská přehlídka přijde za námi, když my nepůjdeme za ní…

 

 • „To, že jsou tam někdy manipulované reportáže, snad ví každý,“ opřel se do veřejnoprávní televize ministr financí Andrej Babiš.

To by se v Agrofertu nikdy nestalo! Natož v Mladé frontě Dnes, Lidových novinách, deníku Metro, týdeníku 5plus2… Psisko asi zítra něco (z toho) koupí.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

4 komentáře

 1. J.Němec napsal:

  Václav Klaus je tragická postava českých dějin. Dobře začal, špatně skončil. Dopadl jak Jakeš a stal se z něho jen osamocený kůl v plotě. Jakeš byl ale pevnější kůl.

  Pan Babiš narazil na hrdinného Kalouska. Kalousek v mediích používá argumenty, pan Babiš estébácké metody. Kdo lže ???

 2. J.Němec napsal:

  Soudruh Jakeš zůstal komunistou celý život. Klaus nejprve podrazil občanskou stranu a teď podráží hrdé Čechy a staví se na stranu vlastizrádců , kteří chtějí z ČR udělat Mogadišu. Tak to vidím já od hospodského stolu, do kaváren nechodím.

 3. J.Němec napsal:

  Někdo si myslí, že Zemana řídí tajné služby z Ruska. Nějaký doktor zase ,že se u prezidenta projevuje duševní choroba. Já bych to tak tragicky neviděl protože jsem se jako děcko také rád díval na vojenské přehlídky. Podle mne dětinští.

 4. J.Němec napsal:

  Rusové nepřijedou protože nikdy neodjeli. Pan Kocáb by měl vědět, že národnost nedělají uniformy. Odjel ale prezident Havel.

Přidávání komentářů není povoleno