Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
FB Petr Šmíd - Trikolóra,

Když po volbách tečou nervy… Jste nuly, blbečkové, vzkazuje neúspěšný náměstek hejtmana

Je stále ještě náměstkem hejtmana Ústeckého kraje. V rodném Varnsdorfu je ředitelem základní a mateřské školy. Vystudovaný učitel. Zdá se ale, že Petr Šmíd se nedokázal smířit s volebním výsledkem, který jeho a hnutí Trikolóra poslal mimo krajskou politiku. Na sociálních sítích hrubě urazil své kritiky ve skupině Zachraňme nemocnici v Rumburku.

Záchrana Lužické nemocnice v Rumburku je ve Šluknovském výběžku na Děčínsku velké téma. A stalo se v odlehlé oblasti se špatnou dostupností péče ve větších městech i předmětem předvolebního boje.

Aktuální situace je taková, že krajští zastupitelé v září schválili nemocnici 40 milionů korun na pokrytí šestiměsíční ztráty. Nemocnici, která má být do konce roku v insolvenci, koupil Ústecký kraj v dražbě za 63 milionů korun a od 1. července je jejím majitelem.

Je pochopitelné, že politici, kteří se na rozhodování podíleli, své zásluhy ve volební kampani prodali. Mezi nimi i končící náměstek hejtmana Petr Šmíd. Bývalý člen ČSSD před čtyřmi lety kandidoval jako lídr společné kandidátky SPD a Zemanovců, ve Straně práv občanů byl poslední dva roky dokonce místopředsedou. Letos vsadil na Trikolóru, která propadla. A náměstek Šmíd to nese těžce.

„Komentář pro všechny blbečky, kteří se opírají do jména Petr Šmíd. Jste nuly, nic za vámi není. Mindráky řešíte útokem na někoho, kdo za nemocnici reálně bojoval. Mohl bych teď napsat milion sprostých slov na vaši adresu. Všechny by byly použity správně. Najde se někdo z vás, kdo by mi to přijel říct do očí? Počkám si na prvního hrdinu. Kdyby jste se báli, můžete se domluvit a poslat z rbk do Vdf autobus. Pro těch pár bezvýznamných individuí to rád zaplatím. Konečně si uděláte výlet. Máte těžký život, chci vám udělat radost 😊

Tak zní komentář Petra Šmída, který se ve čtvrtek objevil ve facebookové skupině Zachraňme nemocnici v Rumburku.

Příspěvek náměstka Šmída ve skupině Zachraňme nemocnici v Rumburku

Skupina byla založena loni v létě a v tuto chvíli sdružuje zhruba dva a půl tisíce lidí. Petr Šmíd její správce obviňuje, že byla založena na podporu zdejšího senátora Zbyňka Linharta (STAN). Ten o víkendu obhájil již v prvním kole senátorský mandát a stal se rovněž členem krajského zastupitelstva.

Se správci skupiny, která se definuje jako apolitická a kde se příspěvky týkají zejména vývoje dění kolem Lužické nemocnice, měl Šmíd konflikt již na konci září, pár dní před volbami. Obvinil je z cenzury, když na stránku odmítli vpustit jeho předvolební videospot.

Reakce Petra Šmída na nechválení příspěvku.

„Pusťte moje vyjádření do Světa. Jinak se budete chovat jako fašisti a následně komunisti,“ dodal v komentářích náměstek Šmíd.

Důvod nezařazení pak vysvětlil správce skupiny Martin Horák.

Urážlivý příspěvek je na stránce skupiny stále dostupný, náměstek hejtmana se za něj dosud neomluvil.


Projekt HlídacíPes.org – Ústí nad Labem byl podpořen základním grantem Active Citizens Fund.

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

8 komentářů

 1. Ivan Straka napsal:

  Vidím Trikolóra… SPD… Zemanovci… a dávám oči vsloup.

 2. Ivo napsal:

  ČSSD … Zemanovci … SPD … Trikolóra
  hezká anamnéza, ani není třeba číst hysterické vulgarity politika na smetišti

 3. Helena Turková napsal:

  ČSSD, Zemanovci, SPD, Trikolora – příště to zkusíme s ANO. A co kdyby si „pan učitel “ místo vypouštění jedu zopakoval gramatiku?

 4. míra napsal:

  A co by jste od takového „člověka“ čekali? ČSSD-Zemanovci-SPD-Trikolora? To snad vyjadřuje vše!

 5. Stanislav napsal:

  Jakou asi tak mají u slušných lidí názory politického turisty, který mění politické strany zřejmě častěji než někteří ponožky ? O proklatě nízké úrovni toho pána svědčí i to, že se pokusil zneužít zájmovou skupinu na facebooku k politické sebeprezentaci…

 6. Jan Valenta napsal:

  Naja …on má ,podle reakce ,opravdu pravdu.

 7. skeptik napsal:

  Bravo pane Petře Šmíde. Pokračujte tímto stylem a možná to v Čechách dotáhnete až na prezidenta.

Přidávání komentářů není povoleno