Jak Němci vlastně vyhráli válku. Nestřílejte Američany, zastřelte si vlka

Napsal/a -pes- 29. března 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Největší jízdu mediálním světem a přehlídku pozoruhodných výroků nabízí cesta amerického konvoje z Pobaltí do Německa. Psisko možná překvapí, leč souhlasně štěká nad výrokem prezidenta Miloše Zemana…

  • „Jedině díky České televizi, která ten asi pětisetčlenný konvoj málem interpretuje jako Závod míru, neustále slyšíme v hlavních zprávách, kudy konvoj pojede,“ poznamenal Zeman.

Na obranu ČT, která toho schytává tak jako tak dost – zdatně jí sekundují ostatní televize, rozhlas, tisk i weby… Až se člověk (i pes) obává, že se něco dozvíme i o kvalitě stolice amerických hochů.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu. Pozoruhodným výrokům se pravidelně věnuje stálá rubrika České UFO.


 

Co dalšího nás v týdnu zaujalo?

  • Ještě jednou a naposledy ke konvoji. „Je to demonstrace síly, a navíc hodně hloupá. Průzkumy ukazují, že občané ČR tady žádné cizí vojáky nechtějí,“ zamyslel se marxista a konspirátor Miloslav Ransdorf, europoslanec za KSČM.

To je dobře, že to víme. Škoda, že v letech 1968 – 1989 se komunisté na názory na přítomnost cizích vojáků jaksi zapomněli zeptat.

 

  • „Ústav vznikl především kvůli sociální poptávce,“ uvedl Cyril Höschl při slavnostním otevření Národního ústavu duševního zdraví.

Kde je poptávka, měla by být i nabídka. Psisko by nabídlo třeba Jiřího Vyvadila.

 

  • „Neočekával jsem takovou dominanci pozice Německa, o jakou Němci marně usilovali ve dvou světových válkách,“ zhodnotil vývoj Evropské unie do současné podoby český exprezident Václav Klaus ve své přednášce na Panevropské vysoké škole v Bratislavě.

O co že to sakra ti Němci v té válce vlastně usilovali? Psisko už si vzpomíná: společná měna, volný obchod, mír, jasně, jasně…

 

  • „Vlk je plaché zvíře a bude se spíš držet dál od obydlených míst,“ řekl starosta Loučovic Jan Kubík, též myslivec, na adresu prvního vlka, který po dlouhé době zabloudil na Šumavu.

To je pech, teď aby se za ním, myslivci obtěžovali někam do lesa. Jen počkej, vlku, až rozsápeš první ovci.

 

 

 

 

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)