Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
The U.S. Army, zdroj

Jak Němci vlastně vyhráli válku. Nestřílejte Američany, zastřelte si vlka

Největší jízdu mediálním světem a přehlídku pozoruhodných výroků nabízí cesta amerického konvoje z Pobaltí do Německa. Psisko možná překvapí, leč souhlasně štěká nad výrokem prezidenta Miloše Zemana…

 • „Jedině díky České televizi, která ten asi pětisetčlenný konvoj málem interpretuje jako Závod míru, neustále slyšíme v hlavních zprávách, kudy konvoj pojede,“ poznamenal Zeman.

Na obranu ČT, která toho schytává tak jako tak dost – zdatně jí sekundují ostatní televize, rozhlas, tisk i weby… Až se člověk (i pes) obává, že se něco dozvíme i o kvalitě stolice amerických hochů.


Politici a další veřejně činné osoby se den co den „dopouštějí“ zaznamenáníhodných slov, jež je dobré uvést do patřičného kontextu. Pozoruhodným výrokům se pravidelně věnuje stálá rubrika České UFO.


 

Co dalšího nás v týdnu zaujalo?

 • Ještě jednou a naposledy ke konvoji. „Je to demonstrace síly, a navíc hodně hloupá. Průzkumy ukazují, že občané ČR tady žádné cizí vojáky nechtějí,“ zamyslel se marxista a konspirátor Miloslav Ransdorf, europoslanec za KSČM.

To je dobře, že to víme. Škoda, že v letech 1968 – 1989 se komunisté na názory na přítomnost cizích vojáků jaksi zapomněli zeptat.

 

 • „Ústav vznikl především kvůli sociální poptávce,“ uvedl Cyril Höschl při slavnostním otevření Národního ústavu duševního zdraví.

Kde je poptávka, měla by být i nabídka. Psisko by nabídlo třeba Jiřího Vyvadila.

 

 • „Neočekával jsem takovou dominanci pozice Německa, o jakou Němci marně usilovali ve dvou světových válkách,“ zhodnotil vývoj Evropské unie do současné podoby český exprezident Václav Klaus ve své přednášce na Panevropské vysoké škole v Bratislavě.

O co že to sakra ti Němci v té válce vlastně usilovali? Psisko už si vzpomíná: společná měna, volný obchod, mír, jasně, jasně…

 

 • „Vlk je plaché zvíře a bude se spíš držet dál od obydlených míst,“ řekl starosta Loučovic Jan Kubík, též myslivec, na adresu prvního vlka, který po dlouhé době zabloudil na Šumavu.

To je pech, teď aby se za ním, myslivci obtěžovali někam do lesa. Jen počkej, vlku, až rozsápeš první ovci.

 

 

 

 

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře

3 komentáře

 1. petrph napsal:

  Není pravda že by „.. v letech 1968 – 1989 se komunisté na názory na přítomnost cizích vojáků jaksi zapomněli zeptat.
  Naopak,se jich ptali velice často, byla totiž jednou z nejdůležitějších otázek tzv. Prověrek prováděných v letech 1969-1970, jednak s řadovými komunisty (zejména s těmi umírněnými z let šedesátých) a jednak s řídícími pracovníky ve všech oborech. Jistě,“ta správná odpověď“ byla jenom jedna.Ti kdož se pomýlili,(jak se tehdy krásně říkalo)byli propuštění ze strany,resp.ze své řídící funkce.
  A zní bohužel dnešní otázka jestli toto není účelem i současné „dragounské jízdy“, totiž zjistit si názory lidí a zaevidovat si ty s protiamerickymi (resp.jen pacifistickými) či levicovými názory..(Minimálně CIA si to bude evidovat určitě). A ty pak později eliminovat různými způsoby z politického a veřejného života, i třeba řízenou diskreditací.
  Že by moje paranoia? Potom co se tu „dokázalo “ beztrestně rozkrást za posledních 25 let a v našem semiprávním státu, který by stejně práva svých občanů nedokázal hájit?

  Protože jak každý pochopí, ani dnešní režim se svých občanů na přítomnost cizích vojsk neptal-v tom smyslu že by pak ten jejich názor bral jakkoliv v úvahu..

  • Admirál napsal:

   Určitě paranoia. To se u nás v demokratické, svobodné, otevřené společnosti nemůže stát.

   A USA a jeho tajné služby? To jsou přece nositelé míru, nešmírují, něco jako „pomáhat a chránit.

   Putinovští slouhové sice šíří vtip, že by prý armádu USA mohli používat v reklamách na herbicidy: Kam prý vstoupí, tam zaručeně 7 let tráva neroste.
   Ale to je pouhopouhá ruská propaganda, stačí se podívat a každému musí být jasné, jak že to je.

 2. olga napsal:

  Včera jsem byla s kamarádkou na vycházce v lese. Potkaly jsme desítky pejsků s pejskaři. Tedy pánečky. Všichni pejsci vesele pobíhali a radovali se z volnosti. Jak by to asi vypadalo, kdyby se poblíž procházel volně žijící vlk? To nevím. Asi bych se bála.

Přidávání komentářů není povoleno