Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Zvládne to Horáček bez Hapky, kde udělal Čunek chybu a už máte podpis od Kajínka?

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Diváci TV Barrandov si stěžují na kvalitu šperků nabízených v pořadu Klenot TV. Zatímco produkt nabízený v Týdnu s prezidentem je úplně v pohodě. – Očekávané propuštění Jiřího Kajínka vyvolalo vlnu sentimentu. S tisícovkou do začátku jej mezi nedočkavými novináři vyhlížel bývalý odsouzený za padělání peněz. Musíme si pomáhat. – OVB stáhla žalobu na studenta dokumentaristiky kvůli jeho filmu o praktikách finančních poradců. Kéž by to alespoň znamenalo, že si bílé límečky konečně hrábly do svědomí. – Zaorálek považuje za nevhodné, aby Schillerová zůstala náměstkyní na ministerstvu financí. Schillerová mu obratem hrozí žalobou. A to všechno kvůli zeťákovi. Příště nechat dceru vyškolit u Jiřího Čunka. (MS)

Úterý: Lidé z jihočeské ČSSD kolem Zimoly hrozí vedení strany odchodem a založením nové partaje. Jako by už tu těch pětiprocentních uskupení nebylo až až. – Jiří Kajínek je na svobodě. Ani nevím, proč to sem píšu, tuhle zprávu museli slyšet i někde v Kotěhůlkách nad Horní Dolní. – ANO našlo smlouvu o daru od podnikatele Davida Rusňáka. Není podepsaná, a proto prý nemohla být vedena v účetnictví. Tak která paní sekretářka za to mohla tentokrát? – Islámský stát se přihlásil k teroristickému útoku na koncertu v Manchesteru. Tady slova nestačí, upřímnou soustrast pozůstalým. – V Indonésii dostali dva homosexuálové více než osmdesát ran holí, dvě jim byly odpuštěny za pobyt ve vězení. Politbyro je štědré. – V Jižní Koreji začal soud s bývalou prezidentkou obviněnou z korupce. Jé, boj s korupcí! To tu děláme taky!… že jo? – Americké komando speciálních sil zabilo v Jemenu sedm členů Al Káidy. O detaily nemějte starost, brzy se o tom beztak natočí film. (MK)

Středa: Muž vydávající se za ženu loudil na seznamkách hesla, pak oběti vydíral. Edward Snowden se očividně v Rusku nudí. – Papež František přijal amerického prezidenta Trumpa, ten dorazil i s rodinou. Podle fotek to byla ta nejveselejší party, kterou kdy DJ Franta uspořádal. Donald si přivedl své obě ženy. – Na kašně v ústeckých Městských sadech se objevila podobizna Hitlera. Ústečáci se osvěžují kefírerem. – Vládní krize podle průzkumu uškodila ANO i ČSSD, ostatní strany si polepšily. Dominik má na fejsu víc lajků a KSČM opět útočí na 13 %, jsme pořád v loji. – Voják hajloval a napadal hosty v hospodě, vyšetřuje ho vojenská policie. Vrátil se z dovolené v Ústí. – Úředníci šli bourat plot, jenže lev za ním stále byl. Tady hlídá Fufi! – Zeman jmenoval Pilného ministrem financí, odvolaného Babiše ocenil zlatou účtenkou a flaškou Bechera. (LM)

Čtvrtek: ČSSD uvažuje o vlastním kandidátovi na prezidenta. Štěch nebo Zaorálek? Možná by se více vyplatilo to úsilí věnované hledání raději využít k zastavení propadu preferenčních hlasů. – Rusňák a policejní spisy: Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme… – Nereálné se stalo skutečností, Realisté mají prvního poslance. Lank přesedlal z Úsvitu. – Viděli jste Babišovo poslední rozloučení s ministerstvem financí? Pokud si nechcete dobrovolně vypálit oči, nedělejte to. – NATO se zapojí do mezinárodní koalice bojující proti Islámskému státu. Co si budeme povídat, začíná se něco dít, je tedy správná chvíle sbalit si saky-paky a vypadnout… takže, kdy bude referendum? – Macron chce omezit příliv levné pracovní síly z východoevropských zemí do zemí, jako je Francie. Myslel i nás? Mám si stornovat letenky? (JŽ)

Pátek: Slovenský prezident Kiska povýšil Jozefa Gabčíka na generálmajora in memoriam. Kubiš ostrouhal. – Britská novinářka přišla o práci. V souvislosti s útoky v Manchesteru na Twitter napsala, že je potřeba konečné řešení. – Na Twitter nezapomněl ani Julius Šuman. #AuditCapiHnizdo – Jiří Drahoš rozjíždí kampaň. Navštívil i domov pro seniory, z publika se ozvalo, jestli je to ten pan farář. Nebyl, ale nakonec asi taky dobrý. Trochu bych se ale bála o Miloše Zemana. Až bude objíždět domovy pro seniory on, mohli by si ho tam už nechat. – Horáček ve volebních průzkumech obsazuje třetí pozici. No jo, bez Hapky už slábne síla. – Co Klára Samková, ona letos nebude kandidovat? – Do kin míří film Já padouch 3. Koho uvidíme v hlavní roli? (VŽ)

Víkend: Američan urážel muslimky a pak ubodal lidi, kteří je bránili. Kde jsou hysterické články a statusy o bílém zabijákovi, který vraždí na našich ulicích? Už se bílá většina distancovala? Byl to určitě křesťan, ale mainstreamová média nám to z důvodu politické korektnosti tají!!! – Bělobrádek obhájil post šéfa strany, Čunek to zkusil, ale neohrozil ho. Asi to chtělo v projevu vyškrtat krumpáče, vzdělanost a rodinu. – Lidovci jasně schválili koalici se STAN. Premiérem má být Bělobrádek. Buď to bude skokan roku, nebo propadák roku. Uvidíme na podzim. – Vyšetřování Kajínka mělo krýt prodejné policajty, tvrdí bývalý kriminalista. Země žije známým recidivistou. Děti si chodí pro autogramy a selfíčka, rodiče už mají jméno pro novorozeného syna. (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře