Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

HoupacíOsel.cz: Salám z holdingu, škvarky v bazénku a sbohem inkluze

Se stejnou jistotou, s jakou přichází po neděli pondělí, je tu i pravidelný politicky nekorektní týdenní přehled z žurnalistické dílny Houpacího osla. A nádavkem tradičně vtip z časopisu Sorry

Pondělí: Anonymous napadli weby Babišových firem, žádají zrušení evidence tržeb. Člověk si už ani nekoupí salám nebo nekoukne na majetky, které patří do nějakého holdingu. Hrůza. – Tokio poprvé povede žena. Obhroublé rivaly ve volbách převálcovala. Prahu poprvé vede žena. Obhroublá kandidátka převálcovala své rivaly, kteří byli samej debil. Ty kulturní rozdíly. – Kájínek neuspěl ani u Ústavního soudu, žádost o obnovu je neopodstatněná. A četli ti soudci komentáře na Novinkách.cz? Tam to přece je, jak to bylo doopravdy! – Nahá Trumpova žena se objevila na titulní straně bulváru. Když už nám ty nahotinky v Playboyi zakázali… – Pivo místo jízdenek. Plzní projel první pivní autobus. Czechia – země zaslíbená, kde se pije pivo, víno a škvarky v bazénku. (AB)

Úterý: Texas povolil nošení zbraní na univerzitách. Má to prý zabránit šíleným útokům šílených střelců. Na druhou stranu, o zápočtech už teď bude namísto znalostí rozhodovat kalibr a rychlost tasení. – Opilý myslivec zbil ženu a s deseti flintami vyrazil na vandr do lesů. Asi šel chránit hranice proti těm imigrantom. – Izraelští vojáci nesmějí hrát Pokémon GO. Vracejí se tak k obyčejnému, leč oblíbenému ostřelování palestinských dětí na houpačkách. – Zeman nesouhlasí s přijetím jakéhokoliv imigranta. Pro jistotu, kdyby z Ukrajiny začali zdrhat Ukrajinci kvůli ruským vojákům, kteří tam ovšem vůbec nejsou. No a čmoudy mu stejně každý odkýve. – Mamut srstnatý vyhynul kvůli žízni, tvrdí vědci. Takhle to dopadne, když bude v supermarketu k dostání jen Budvar. – Kamarádi do mě někdy rýpnou, ale já jim to oplatím, říká mladý komunista. Jo. Pověsit, pověsit, do dolů, pověsit, do dolů, do dolů, pověsit a tý krávě, co mi loni nedala, zničím život jinak. (JM)

Středa: Republikán, ze kterého mají strach samotní republikáni. Takhle by se dalo definovat současné postavení Donalda Trumpa. Snad proto si myslí, že v jeho kampani je větší jednota než kdy jindy. A teď si vás kúpim všecky! – Babiš řekl, že nebude respektovat kvóty ani za cenu hrozících sankcí. Vox Babiš, vox Dei. – V Česku žádá o azyl šedesát Číňanů. Tak to jsem zvědavý, jak tohle Zeman vyřeší… – Jak mluvit s Čechy o migraci. Ministerstvo vnitra v tom nemá jasno, a tak si před volbami hledá PR agenturu, která na základě analýz novinových článků a reakcí na ně v diskuzích sestaví plán, jak se s lidmi o tomto tématu bavit. Jasně, však co s prachama, že? (ToP)

Čtvrtek: Inkluzivní boom nepřišel. Do normálních škol nastoupí příští školní rok pouze 205 nenormálních dětí. Václav Klaus junior může být šťastný. Díky super antikampani udělal skvělé jméno sobě i ODS. Tak teď už jenom zrušit ty předjíždějící kamiony, Péťo. – První Čech, který se chtěl přidat k IS, údajně také připravoval teroristický útok. Nemusíte být totálně vylízaní, abyste něco takového udělali, ale pomůže to. – Babišův střet zájmů má evropský dosah, píše německý Zeit. Andrej si z toho nic nedělá a raději přemýšlí nad tím, že by zase něco koupil. – Haškova mluvčí, která neexistuje, psala tiskovky i pro komanče. Prostě to vzala jedním vrzem, rudá, oranžová, stejně v tom není rozdíl. – V Londýně útočil Nor somálského původu, píše iDNES.cz. To jen aby bylo jasno, že byl černý, nebo jako proč? (JM)

Pátek: Soudci ustupují od trestů v podobě domácího vězení. A není divu. Vězni se jim smějí a vesele si lumpačí dál. Výsledek? Nakonec stejně skončí v normálním vězení. Tomu se říká kvalitní trest. – V Brazílii byly oficiálně zahájeny olympijské hry. Kromě zapalování olympijského ohně (spojitost se zapalováním ohňů Zdeňka Škromacha dosud nebyla ověřena) to hořelo taky v brazilských ulicích, kde se konaly mohutné demonstrace proti současnému prezidentovi Michelu Temerovi. Nic zvláštního se však nekonalo. Slzák, sem tam nějaký ten gumový projektil, a tím to bylo vyřešeno. – EU sestavila seznam 37 invazních druhů zvířat a rostlin, které ohrožují místní ekosystémy. Prostě pouze přibude nějaká ta práce pro naše myslivce. (ToP)

Sobota: Starostové menších obcí si nejsou jistí jejich přímými volbami. Argumentují, že jeden přímo zvolený člověk by nefungoval tak dobře jako kolektivní zastupitelstvo a musel by mít rozšířené pravomoci. Odkdy by něco takového českým politikům vadilo? – Deseti nigerijským studentům z Univerzity Karlovy hrozí, že po třech letech budou muset ukončit studium, jejich vláda jim odmítá zaplatit další roky. Jedinou možností bude přispění české vlády. A tady to vidíte, už vykořisťují náš sociální systém a to ani nejsou imigranti! – Američtí policisté zastřelili dalšího černošského mladíka. Neozbrojeného. Který jim utíkal. Po krádeži auta. ‚Murica! Fuck yeah! – Další průzkumy veřejného mínění, plác sem, plác tam, Trump, Clintonová, horor, volby… my si raději počkáme na výsledky. – V Belgii muž s mačetou ohrožoval dvě policistky, vyřvával při tom „Alláhu akbar“. To pořvávání začíná být už stereotypní a nudné. Na druhou stranu, lepší než kdyby vyřvávali nové hity Miley Cyrus. (MK)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

1 komentář

  1. sentiago napsal:

    miloš zema syrie media rusko snemovna sobotka spud soudy statni zastuoitestvi syrie terorismus uprchlisic USA vlada volby vyroky zeman zakon uooz česko čez čR psi tyden putin pelika penize hrad internet hrad rozhlas rozhovor ukrajina putin justice finance finale citaty agrofert zakon eropa

Přidávání komentářů není povoleno