Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Radek Steska, www.sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: První bod každého Zemanova výstupu? „Tak čím ty lidi můžeme ještě na*rat?“

Ostře satirický přehled týdne ze studentské žurnalistické dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem doprovodil časopis Sorry.

  • Pondělí: Po čínském prezidentovi si rande s Milošem Zemanem dal ten rakouský, Heinz Fischer. Gangy Rakušanů s vlajkami se neobjevily, takže nuda. – Koalice se nedokázala shodnout na postoji k návrhu KSČM o zdanění církevních restitucí. KDU-ČSL je jak jinak proti, Andrej Babiš je pro. Jó daně, jó daně… – Americký ministr zahraničí John Kerry navštívil japonské město Hirošima. Za shození atomových bomb se omlouvat neplánuje. Japonci už prý chystají pro Kerryho dárkový balíček – atomové hodiny, rachejtle, zářivky a plyšovou alfa částici. – V Jemenu od půlnoci platí příměří mezi Arabskou koalicí a povstalci. Přijímáme sázky na to, komu ujede prst na spoušti dřív. – Proti IS nově bojuje také Babylónská brigáda, křesťanská milice. To zas bude ve zpovědnici narváno. (MK)

 

  • Úterý: Prezident Zeman ocenil policisty, kteří šikanovali a zadržovali... pardon, odvedli skvělou práci při návštěvě čínského prezidenta. První bod každé Zemanovy schůzky je zřejmě: „Tak čím ty lidi můžeme ještě na*rat?“ – Lubomír Zaorálek chce prosadit jednotný překlad názvu země, a to Czechia. Doufejme, že to není další podprahový signál, že definitivně přestáváme být republika. – Českem by měl opět projet americký armádní konvoj. Pane Velebo, udělejte s tím něco! – Boko Haram začíná při svých sebevražedných atentátech využívat čím dál více dětí. Co se v mládí naučíš… tak moment. – Japonci plánují ze zničené elektrárny ve Fukušimě vypustit vodu. Kontaminovanou tritiem. Do moře. S takovou k nim brzo ty ryby nakráčí a vztekle jim ukážou prostřední chapadlo. To světélkující, samozřejmě. – Rada NATO-Rusko se znovu po dvou letech sejde. Očekává se rekordní počet udělení bobříků trapného mlčení. (MK)

 

  • Středa: Poslankyně Jana Hnyková, zvolená za Úsvit, žádá o doplnění omezení práv ombudsmana. Tentokrát by ráda zakázala tzv. „hidžáby“. Určitě je pohodlnější se toho šátku na hlavě zbavit – zejména pak v parném letním odpoledni. Sebereme ale šátky i našim babičkám? – A máme tady zase Hlinkovu gardu. Kotleba začal do vlaků posílat své ostré hochy. Budou hledat migranty. Kdy vznikne podobná domobrana u nás? Raději nemyslet…  – Trump přiznal, že šel po soupeřích „možná“ zbytečně tvrdě. „Vždyť já vás mám rád, proč myslíte, že na vás řvu?!“ Slíbil konečně mírnější kampaň. – Česko vykázalo dva ruské novináře. To jsme jim to nandali! – Ruská státní televize odhalila v opozičním politikovi Alexeji Navalném amerického agenta. Pravdou je, že to zase tak horké nebude. Dokumenty, které mají sloužit jako důkaz, jsou totiž plné gramatických chyb, které jednoduše rodilý Američan neudělá. BBC tyto texty opravila s tím, že bude-li je chtít ruská vláda ještě někdy falšovat, nemá se ostýchat jim je poslat na korekturu. (ToP)

 

  • Čtvrtek: Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček uvedl, že neplánuje platit čínskou medicínu ze zdravotního pojištění. Co kdyby totiž náhodou fungovala? – Aeronet přesedlal na tvrdší fet a prohlásil, že protiruskou propagandu šíří v ČR mimo jiné Český rozhlas, Rádio Svobodná Evropa nebo studenti Univerzity Karlovy. Příště se dozvíme, že Karel IV. byl protiruským štváčem, protože byl ve skutečnosti Američan. – Rezignovat, nebo potrestat ty, co lžou. Takto se rozohnil Miroslav Kalousek nad odpovědí Milana Chovance ohledně problémů policie během návštěvy čínského prezidenta. Doneste mu palcát a zbroj, křížová výprava za top pravdou začala! – Putin pochválil Obamu za jeho upřímnost a uznání chyby ve věci postupu USA v Libyi. Putin. Pochválil. Obamu. Spolky přátel Ruska páchají harakiri sovětskými vlajkami. – Turecký prezident Recep Erdogan prohlásil, že migrační vlna je ostudou a muslimské země se musí spojit, aby mohly bojovat s terorismem. Hezké, ale vraťme se ke Kypru a Kurdům… – Počet prodejen alkoholu v Polsku za posledních pět let vzrostl téměř o polovinu. Zároveň začíná být alkohol levnější než chleba. Křesťané došli k názoru, že kdyby náhodou Ráj neexistoval, tak si ho udělají rovnou doma. (MK)

 

  • Pátek: Policista Karel Kadlec se omlouvá za nabourání 51 aut. Prý to nebyl úmysl. Těžko tomu u takového počtu uvěřit. – Satirik Jan Böhmermann bude trestně stíhán za zesměšňující báseň o tureckém prezidentovi Recepu Tayyipu Erdoganovi. V rámci kolegiality mu držíme palce. – Altner počítá s tím, že vyvolá-li ČSSD právní nejistotu, bude se bránit exekucí. On Miloš věděl, jak se té dnešní prohnilé ČSSD zbavit. No nedivme se mu, když mu to tehdá v těch Lánech s Haškem nevyšlo. – V Británii se bojuje o Brexit. Davida Camerona podpoří dokonce Barack Obama. – Vnuk dva roky kradl babičce, aniž by se na to přišlo. Poslední dobou se nám tady rozmohl takový nešvar: „…jsem to dal do špatného hrníčku.“ – Nový virus napadl svět facebooku. Abyste ho dostali do počítače, musíte nejprve kliknout na super „Private video / My first video“ svého kamaráda. Nehledě na fakt, že by na to klikl jenom naprostý… hlupák, si potom ještě dobrovolně nainstalujete vir do počítače tím, že schválíte instalaci programu, který vám údajně video pomůže přehrát. Ptáte se, kdo by tohle absolvoval? Za dva dny něco přes 100 000 lidí/účtů…  (ToP) 

 

  • Víkend: Odborníci mluví o přemnožení jmelí na Ostravsku a v Poodří. Panoramixe čeká dlouhá šichta. – Jak se zdá, charita je lepší než Kickstarter. Generace 21 uvedla, že drtivá většina sponzorů a dárců nepožaduje vrácení peněz věnovaných na nepovedenou integraci uprchlíků v ČR. – ODS pro kandidátku do Moravskoslezského kraje vybírá nejen nové a neokoukané tváře, ale potvrdila také kandidaturu bývalého hejtmana a ostravského primátora Evžena Tošenovského. A to už jsme mysleli, že z kostlivců ožije jen Miroslav Sládek.Islámský stát útočí na Benghází na východě Libye, boje si zatím vyžádaly 15 obětí ze strany bezpečnostních složek. – V pákistánském Péšávaru se přemnožili potkani. Agresivní hlodavci už mají na svědomí 8 zabitých dětí. Kočky hromadně hlásí odchod do důchodu. – Papež František si z návštěvy ostrova Lesbos nepřivezl suvenýr, ale tři uprchlické rodiny. – Ministerstvo zdravotnictví varuje: Čtení diskuzí pod těmito zprávami může vyvolávat sklony k nihilismu. (MK)
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

1 komentář

  1. J: Nemec napsal:

    Zemanova kolaborantská ČR hledá pro svou cestu na východ název státu a rozpad Československa bude dokonán.

Přidávání komentářů není povoleno