Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Proč nemá Kim smysl pro humor, dohrají policisté Modrou velrybu a je Ivanka jako Ivanka?

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Velikonoční pondělí nadělilo kromě tradiční výslužky sněhovou pokrývku. Buďme rádi alespoň za další konverzační téma. – Muž původem z Clevelandu na Facebooku živě odvysílal vraždu. Kdo v dnešní době nestreamuje, jako by nežil. – Turecký prezident Erdoğan potvrdil po nedělním vítězství v referendu úvahy o obnovení trestu smrti. A teď si pojďme všichni hromadně zatleskat a zamávat červenou vlaječkou. – Společnost United Airlines hodlá změnit systém přidělování míst personálu mimo službu v přeplněných letadlech. Heuréka! – Velikonoční pomlázka na Kladensku skončila pěti zraněnými. Mladík prý švihl moc. No, to jsou ty vaše tradice. – Vzdáváme hold pondělku a děkujeme za tuto salvu optimistických zpráv. (MS)

Úterý: Homosexuálové by měli mít možnost uzavřít manželství, tvrdí organizace. A Bůh pravil: manželství jest sňatkem muže a ženy nebo muže a muže nebo ženy a ženy nebo ovce a muže…. – Uber v Brně dojezdil. Soud ho zakázal předběžným opatřením. Když to vypadá jako taxík a chová se to jako taxík, tak to je fake taxi. Už se ozvaly první neuspokojené cestující. – Babišovo ministerstvo má od T-Mobilu neomezený tarif za polskou cenu. Občané ČR budou pro účely této smlouvy označeni jako „Babišovi zaměstnanci“ a dostanou neomezený tarif za polskou cenu. – Záhada utopené ženy z Labe: Byla bohatá. Poznáte ji? Za živa nebyla tak mokrá, ale zase neuměla plavat. Jsem na vážkách. (AB)


Čtete rádi HlídacíPes.org, podpořte nás! Unikátní projekt Pavučiny byznysu Andreje Babiše reportérky Elišky Hradilkové Bártové byl nominován na Novinářskou cenu 2016 v kategorii Česko-slovenská cena veřejnosti. O vítězi může rozhodnout právě Váš hlas.

Hlasovat pro unikátní projekt HlídacíPes.org Pavučiny byznysu Andreje Babiše můžete ZDE až do 30. dubna.

Za vaší podporu
děkujeme!


Středa: Vandalové, kteří poničili HateFree podniky, míří před soud. Hrozí jim až tři roky vězení. Free asi nebudou. – Otcové budou mít nárok na týdenní placenou dovolenou po narození dítěte. Mají se feministky radovat za zrovnoprávnění dovolené u obou pohlaví, nebo být naštvané, že jim muži berou volno? – Frauke Petryová, šéfka Alternativy pro Německo, protiimigrační partaj k volbám nepovede. Prý kvůli sporům uvnitř strany. Za to určitě může všudypřítomný islám. – Americké lodě nemířily ke Korejskému poloostrovu, pluly opačným směrem. Kim očividně nemá jako jediný smysl pro humor. – Trump chce zpřísnit vydávání pracovních víz. Proč? Vždyť je rovnou mohl zakázat. (PEW)

Čtvrtek: Rozhovor se starostou Prahy 6 nakonec zaplatí sám starosta. To je kulišák, beztak chtěl být v tomto, pro mnohé lechtivém, plátku mezi těmi všemi kočkami! – Volební tým Miloše Zemana povede jeho žena Ivana. Po prezidentských volbách v Americe již všichni dobře víme, že mít Ivanku po boku je trumf! Avšak je Ivanka jako Ivanka? – Policie tvrdí, že Modrá velryba není hoax. Jak to dokázat? Třeba jí někdo z jejich řad může zkusit dohrát dokonce. – Další teroristický útok ve Francii. Je to opravdu stále baví? Mě už ne… – Hele, sledujte Venezuelu, dějí se tam zajímavé věci.  Třeba znárodňování. (JŽ)

Pátek: Mladí, štíhlí, usměvaví. ČSSD v kampani pomáhá karikatura vedení strany. Sobotka bohužel ani za volantem karavanu nevypadá, jako by věděl, kam to vlastně míří. Snad příště na obrázku s traktorem. – Rusko odmítá zprávy o přesunu jednotek ke KLDR. Jsou to jen manévry, tvrdí. Já dávám Kimovi tak rok, maximálně dva. – Čínští vojáci míří k hranicím KLDR. Dávám Kimovi tak dva měsíce, maximálně půlrok. – Exxon Mobil od USA nedostane povolení k obnově těžby v Rusku. Tak všechny ty tajné dohody a odvolaní ministři spolu s ambasadory byli k ničemu? – Královně Alžbětě je dnes 91 let. God Save The Queen. (LM)

Víkend: Francouzi si volí prezidenta nebo prezidentku. Výběr je široký, možných výsledků spousta, ale Frantíci se můžou jít zahrabat, my máme Míru Frajbiše! – Odsouzený vrah požaduje po státu odškodné za hrozné podmínky ve vězení, například za nepoživatelnou stravu nebo nevyhovující hygienické zařízení. Mnojo, je to děsný, když i vězení mají klamavou reklamu a kašlou na standardy. To si zaslouží ošklivou recenzi! – ODS představila program pro volby v roce 2017. Prý „konkrétních 190 kroků pro lepší Česko“. Zbytečné, když lidi zajímají tři otázky: 1) Je tam Babiš? 2) Je tam Kalousek? 3) Bude levnější pivo? – Je zima. Meteorologické vsuvky mi nejdou. – Němečtí politici požadují zastavení jednání o vstupu Turecka do EU. No, alespoň víme, koho Diktatürk označí za fašouny příště. – Papež František přirovnal uprchlické tábory v Řecku ke koncentračním táborům, protože se mu zdají přeplněné. Jo, protože to přesně koncentráky byly. Přeplněná místa. Jo, naprosto. Ach jo. – Pařížské policisty ohrožoval muž s nožem. Naštěstí ho zadrželi a nikdo nepřišel k úhoně. Ty kurzy sebeobrany s bílou vlajkou se asi vyplatily. (MK)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře