HoupacíOsel.cz: Proč je znovuzvolení komunisty Filipa dobrá zpráva

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 15. května 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Ostře satirický přehled týdne ze studentské žurnalistické dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem doprovodil časopis Sorry.

  • Pondělí: Kancelář prezidenta republiky vyhodila ředitelku památkové péče Ivanu Kyzourovou. Podle ní tomu předcházel rok šikany ze strany vedení. Asi celodenní leštění popelníčku… ehm, koruny za trest. – Ruská ambasáda slavila Den vítězství. Kromě Zemana se tam ukázali taky pánové Klaus starší, Foldyna, Nečas, Veleba nebo Fisher. Vybraná společnost, chybí už jen Hašek. – Na co jdou v Česku peníze kromě řepky? Na sysly. Dříve hubeného škůdce nyní pro změnu chráníme a dotujeme miliony. Příjemná změna oproti bílým myším na Hradě. – Mohutné kanadské lesní požáry konečně začal tlumit déšť. Ale že za hranicemi indiáni tancovali přesčas, o tom média mlčí! – David Cameron přitvrdil ve své rétorice a prohlásil, že odchod Británie z EU ohrozí mír v Evropě. Pokud by se tak stalo, dá se tedy očekávat, že se na nás Britové začnou mračit. I během čaje o páté. (MK)

 

  • Úterý: Podle královské botanické zahrady hrozí zánik pětině rostlin. Marihuana mezi nimi není. Uf. – KLDR je asi nejznámější lidově DEMOKRATICKÁ republika na světě. Svou demokracii si potvrdili znovu, když 100 procenty hlasů potvrdili malého Kima jako svého vůdce, Boha, matku jednorožců a vůbec. Víte, kdo ještě dostává 100 procent od svých stoupenců? Nápověda: Iniciály jsou AB a není to Albus Brumbál. – Nový trojský kůň krade z telefonů údaje o kreditních kartách. Tsipras pls. – Indka porodila dítě v 70 letech. Straší nás to. Ne kvůli té Indce, ale kvůli tomu, že třeba i lidé jako Zeman jsou hypoteticky stále schopni klást svá vajíčka. (DaG)

 

  • Středa: Vláda navrhla otcovskou. Zařazujeme jen z toho důvodu, abychom byli genderově korektní. – Erdogan se definitivně zbláznil. Tentokrát vyhrožuje, že když EU nezruší víza s jeho zemí, vpustí do Evropy uprchlíky. Po kolikáté už? – Šlechtová chce znárodnit Hrad. Prý kvůli bezpečnosti prezidenta. Jasně, znárodněte to i s Milošem a Jiříkem, to bude paráda. – A u Miloše ještě zůstaneme. Vzal si totiž za cíl zničení České televize a ne a ne ho pustit z hlavy. Chce ji zestátnit. Prý neplní svůj účel. Asi proto, že neglorifikuje jeho buranství a pochybné kamarádíčky, jak tomu často bývá třeba na nejmenovaných listech. To už tady taky bylo: „ČT lže!“ – „Z čeho tak usuzuješ?“ – „Protože neříká, co si myslím!“ – „To neznamená, že lže.“ – „Vlastizrádce!“ (ToP)

 

  • Čtvrtek: Američan strávil 17 let ve vězení za vraždu. Podle testů DNA byl nevinný. „Byl jste vždycky poctivý člověk? Byl. Odseděl jste si poctivě svých 20 let? Odseděl.“ – Muž, který ohlásil bombu v několika městech po celé České republice, byl dopaden. Jedná se o zlotřilého attention seekera. Na vozíku. Jedno víme určitě. Do vězení nepůjde. – Soud v kauze Ransdorf zrušil stíhání a obvinění dostanou odškodné. Kromě Ransdorfa. Ten je mrtvý, takže má smůlu. Globální kapitalismus vs. komunismus 1:1. – Klíčníci opět odemkli korunovační klenoty. Nechyběla ani šavle, kterou přidal do sbírky Miloš Zeman. – Soukalová by na Hrad nepřišla, ani kdyby ji Zeman pozval, a dokonce to zvládla říct bez papírku. Ovčáček pláče v koutě. – Hitlerova mnichovská pivnice musí povolit meeting Alternativy pro Německo, rozhodl soud. AfD určitě není extrémně pravicová nebo populistická, jak tvrdí média. Jenom pořádá srazy v pivnici, kde řečnil Hitler. (JM)

 

  • Pátek: Zeman se setkal s monarchy. S těmi třemi, kteří byli ochotní přijet. – Kyjev retušuje historii, konkrétně pak zvěrstva Banderovců. Tato informace zvedla ze židlí opět spoustu internetových diskutérů. Rozhodně by se to dít nemělo, ale když Rusové přišli s prohlášením, že 21. srpen 1968 byla bratrská výpomoc, to bylo mezi vlastenci ticho po pěšině. Jen tak dál ochránci ideové čistoty! – Jako čekání na Godota. Přesně takhle vypadá v Česku čekání na uprchlíky, kteří stále ne a ne přijít. Poslední policejní akce skončila fiaskem: ani jeden uprchlík! Co teď bude Konvička dělat? No co, imaginární hrozba fungovala na lidi v historii, bude i teď. – Německé doly, které koupil Křetínský, blokují demonstranti. Skvělá investice, jen co je pravda. (ToP)

 

  • Víkend: V čele KSČM nadále zůstává Vojtěch Filip. Když zvážíme alternativy, je to jedna z nejlepších zpráv celého týdne. – Na Václavském náměstí se opět demonstrovalo, tentokrát to má na triku Tomiova SPD. Vše jako obvykle, až na to, že Tomio Okamura prohlásil, že Karel IV. by určitě nedovolil přijímání muslimů a imigrantů vůbec. Tímhle tempem nám brzo začne popisovat, jak neandrtálci hnali kyjem ženy v burkách. – Poblíž kanceláře Angely Merkelové se nalezla prasečí hlava. Nic proti tomu, ovárek k obědu je dobrá věc. – Dva mrtvé a mnoho zraněných si vyžádala hromadná rvačka v Moskvě na hřbitově mezi imigranty, kteří se tam ucházeli o práci. Rusko, země neomezených možností. – V Hongkongu se úřady připravují na návštěvu z Číny. Berou demonstrantům zábavu a přilepují uvolněné dlaždice. Vše podle moderního trendu nosit si vlastní zásoby. (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)