HoupacíOsel.cz: Proč Babiš hýbe Evropou a na kdy se odkládá konec světa

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 11. prosince 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

  • Pondělí: Ukrajinským policistům nevyšel zátah na zloděje. Postříleli se navzájem. Napadá mě tisíc vtipů na policajty, Ukrajince a držitele zbraní obecně. Vlastně jsme smutný, že nevím, který by překonal tu realitu. – Ropovod přes území Siuxů nepovede. Duchové předků mohou v klidu spát. Nový Little Big Horn. – Van der Bellen zvítězil v rakouských prezidentských volbách. Konec světa se tak odkládá na francouzské volby. – Zeman ztrácí důvěru lidí. Nechápeme proč. Jestli je to kvůli jeho buranskému vystupování, ruské klice v jeho okolí, nebo tomu, že ostentativně pohrdá úplně všemi. Asi to bude tím fašismem všude okolo. – Hlídací Pes přinesl zprávu o existenci nahrávky, na které Jindra Forejt šňupe piko, hraje si s bimbáskem a zařizuje pracovní hovory. Lepší start týdne si už přát nemůžeme. (JM)
  • Úterý: Táta asi bude mé nápadníky odhánět, řekla v Rozstřelu Jana Tvrdíková. Neboj, výhodně tě prodá čínskému nápadníkovi. – Forejt ve funkci na Hradě skončil, vzdal se místa ze zdravotních důvodů. Poškodil si nosní přepážku. – Trump mluvil se Zemanem. Zve ho do Bílého domu, přijal pozvání do Česka. Tato událost je velkým úspěchem Institutu Václava Klause. – Ortel pro Impuls: Hajlování nám vadí, fanouška bych napomenul. Za špatně provedené hajlování se přece střílí, ne? Padavky. – Moderátorka Aneta Savarová se čtyři měsíce po rozvodu znovu vdala. Prostě vyměnila starého podnikatele za nový model. Už to nedělají jenom muži, ale i ženy. Je to velký úspěch mezinárodního feminismu a Institutu Václava Klause. – Merkelová: Úplné zahalování obličeje nepatří k Německu a má být zakázané. Sluníčka páchají rituální sebevraždu a je to velký úspěch Islámu v ČR nechceme. Jenom kdyby jim nezrušili FB stránku. (AB)
  • Středa: Konvička opustil Alternativu pro ČR. Jaké je teď alternativa pro něj? Možná by se nad sebou měl zamyslet a pro tentokrát se vrhnout do projektu, který má smysl, třeba Blok proti Konvičkovi nebo Konvičku v české politice nechceme. – Od ledna by se měl průměrný důchod zvýšit o 309 korun. Babičky a dědečkové budou rádi, to je jeden pořádný nákup v Kauflandu! – Trump je osobností roku magazínu TIME, Babiš je podle týdeníku Politico Čechem, který hýbe Evropou. Jaký je jejich klíč k úspěchu? Být v politice, ale nebýt politikem. Přiživit se na systému, ale tvrdit, že se s podobnými příživníky musí zatočit. Jo a nezapomenout na pořádný marketing, protože politika se dá vést jako firma. –  Zeman i nadále počítá s Forejtem, jako budoucím velvyslancem ve Vatikánu. Já pořád věřím, že mě víly odnesou pryč od podobných nesmyslností, do Země Nezemě. (JŽ)
  • Čtvrtek: Žirafy tiše míří k vyhynutí. Jsme rádi, že kolem toho nedělají zbytečný humbuk. – Člověk v tísni je podle kvazistátů na východě Ukrajiny teroristická organizace plná špionů. Ještě že Doněck není plný testosteronových žoldáků a totálních gum zmasírovaných propagandou. Achjo. – Forejta nahradil na Hradě Sklenář. Má za úkol „stabilizovat” protokol. Bylo to dlouhé, 16 let trvající čekaní, ale trpělivost se vyplatila. Na které pražské budově bude vlát čínská vlajka? Která cesta první třídy nebude dotovaná z EU, ale ze Šanghaje? Necháme se překvapit. – Více než třetina mladých Slováků sympatizuje s extrémní pravicí. Mladí Slováci z vlajek vystřihují štíty s dvojramennými kříži a na občankách přepisují státní občanství na Slovenský štát. Já jen doufám, že Mariana nepotkám ve vlaku. – Britský ministr bez servítků: Blízký východ je bez osobností a Íránci se Saúdy toho zneužívají. Johnsonovi se prý nelíbí, jak spojenecké státy na Blízkém východě zneužívají konfliktní situace v oblasti. Ještě že je Boris takový morální humanista. On by nikdy nic takového neudělal. (LM)
  • Pátek: Vlivný bankéř v Trumpově administrativě jako koordinátor národní ekonomické politiky. Kam tu politiku asi bude koordinovat… – Jihokorejská prezidentka sesazena parlamentem. I přesto by se od ní někteří politici mohli učit a taky omluvit se za korupci svým občanům. – Íránský zábavní park s vojenskou tématikou. Taková reálná RPG hra. Děti si můžou „zastřelit nepřítele“. – MF Dnes měla trochu zmatek v anketě o fungování EET. Tak nějak se jí povedlo promíchat odpovědi respondentů, na což brněnský Bar, který neexistuje nereagoval na svém FB profilu zrovna vlídně.  Téměř 3000 sdílení příspěvku, kde jsou odpovědi uvedeny na pravou míru – trochu apokalypsa pro MF Dnes. – Tak v Rusku rozhodně Sodoma a Gomora nemá šanci, ani jako možnost nových pracovních míst v malé vsi. Továrnu na kondomy tu prostě nechtějí. – Zvířátko na konec? Žirafy vymírají, takže žádné nebude. (BAG)
  • Víkend: V Praze se sešlo vedení ČSSD, aby stanovilo plán a progres strany před volbami do Poslanecké sněmovny. V současné době to ale působí jako schůzka posádky Titaniku, aby vyřešili afterparty po doplutí do Ameriky. – U socialistů zůstaneme, Bohuslav Sobotka se rozhodl ukázat vůdcovské zuby a v rozhovoru pro Novinky prohlásil, že je třeba naprosto změnit daňový systém. Bude zajímavé poslechnout si, co na to řekne… vlastně úplně každý. – Petr Mach rezignoval ve vedení Strany svobodných občanů. Konvička má teď příležitost podělat reputaci další straně. – Lyžařské areály vyhlásily sezónu. Paráda, rád sleduju lidi padat, zatímco se v teple nalívám svařákem. – Transparency International zjistila, že až každý šestý poslanec německého parlamentu je v potenciálním střetu zájmů. Tak alespoň v tomhle už zdatně doháníme Německo. (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)