HoupacíOsel.cz: Kdo je víc otrávený, komu poslal Obama peníze a proč vegan nechytí ptačí chřipku

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 29. ledna 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

  • Pondělí: Česku podle expertů chybí tisíce IT odborníků. Jenže oni tu jsou, jen je pro ně asi výhodnější živit se tvorbou virů, scamovacích odkazů nebo hraním CS:GO. Otázka, co je horší. –Ministr průmyslu Jan Mládek navrhl, aby stát odkoupil OKD. Babiš je proti. Na státní podnik by se asi blbě čerpaly dotace. – České dráhy používají na tratích lokomotivy, kterým správně nefungují motory, a některé mají prý i problémy s brzděním, a jako takové by neměly vůbec vyjíždět z depa. Nicméně žijeme post-fakticky, takže ty předpisy sepsal korupčník, lokomotivy jezdí naprosto v pořádku a je to celé výmysl NWO. – Skupina švédských mladíků vysílala živě na Facebooku znásilnění mladé dívky. Úvodní slogan Facebooku „Facebook helps you connect and share with the people in your life“ teď získal docela nechutný rozměr. – Donald Trump zrušil Transpacifické partnerství, dohodu o vytvoření největší zóny volného obchodu. Nechce on tu zeď postavit i na západním pobřeží? (MK)
  • Úterý: Islamisté mohou v Německu otrávit i pitnou vodu, píše deník Bild. Já jsem už dávno otrávený, dál. – Sobotka odmítl jmenování Srpa do Etické komise. Ubohé, reagoval Zeman. Okopávání kotníků mezi premiérem a Hradem stále trvá. – Prezident dostal v Plzni kolo Favorit, hejtmanovi přivezl slivovici. To naštve. Člověk čeká alkohol a dostane kolo. – Problém pro Mayovou. Brexit musí schválit i parlament, rozhodl soud. Britové si už stejně dávno myslí, že už jsou mimo EU. – Česko opět vydělalo na EU. Získalo o 80 miliard víc, než zaplatilo. Ale my se nenecháme obalamutit bruselským diktátem a chceme vystoupit. Aspoň Mach. – Obama na poslední chvíli a v tichosti poslal peníze Palestincům. Jdu se podívat na účet. Možná mi taky něco poslal v tichosti. (AB)
  • Středa: Ptačí chřipka útočí poprvé v komerčním chovu! Jsou vegani rádi, protože je nikdo nebude mít na talíři, nebo brečí, protože je nikdo nebude mít ani na talíři? – Czechia v korupčním žebříčku spadla z 57. na 47. místo. Není se čemu divit, když některé diskutabilní kroky vycházejí přímo z nejvyššího stupínku Ministerstva financí. – „Build the wall! The Mexicans are coming!“ Trump podepsal dokument o přistěhovalectví a pohraniční bezpečnosti. (JŽ)
  • Čtvrtek: Zloděj cpal muži do batohu parfém, pět tisíc korun vybral u bankomatu za něj. Možná se tak narodil, možná je to Maybelline. Kdo ví? – V jedné ruce televize, v druhé motorová pila. V jihomoravském městě se natáčí pokračování kultovního filmu Kunštátský masakr motorovou pilou. – TOP 09 by se dle STEM nedostala do sněmovny. Kalousek číslům nevěří, za důležitější považuje trendy. Jakože teď fičí bezlepkové recepty, smoothie a longboardy? Proto ty klesající preferenční body. – Mexičané za zeď rozhodně platit nebudou, mexický prezident na návštěvu do USA nepojede. Twitterová bitva o Alamo Trumpa a Nieta pokračuje. (LM)
  • Pátek: Ve světle nedávných událostí a změn se i Mount Everest cítí menší než kdy dřív. Kdo by chtěl stínit našemu novému velikánovi. – Theresa Mayová a Donald Trump tvrdí, že NATO je základ společné obrany. Ale já se ptám, kdo před nimi ochrání samotné NATO? – Tak ten Woman’s March konečně přináší své ovoce. V Rusku jdou příkladem a upravují zákony o domácím násilí. Kdopak by se facky bál… – Opačným směrem se ale bohužel vydává Norsko a dosadilo do čela letectva ženu. Jak říká staré rčení: Kam nemůže čert, tam nastrčí ženskou. – VZP aka nový bořič mýtů o pojišťovnách. Pojišťovny jsou štědré! V některých případech až čtyřicetkrát štědřejší. – Na závěr jeden příklad ze života. I bezedný kelímek jednou prostě přeteče. Teď to byl ten francouzský, který bude další? (BAG)
  • Víkend: Současná vláda už asi nestihne projednat zákon o obecném referendu. Napřed se přeskočil, teď už na něj nezbývá čas. To zas budou lidi hýkat zlostí. – Jihočeská ČSSD nepodpořila Bohuslava Sobotku v nominaci do čela strany, místo něj navrhla Jeronýma Tejce. Čím dál víc se zdá, že to Sobotkovo „chceme mladé liberální voliče“ byl takový zoufalý výkřik do tmy. – TOP 09 představila nový program Vize 2030, komplexní systém, který by měl přivést zemi konkurenceschopnost, prosperitu… no jo, my víme, že to vás nezajímá: pořád tam je Kalousek. – Během návštěvy Turecka prohlásila britská premiérka Mayová, že Turecko musí zůstat právním státem. Erdogan za oponou musel dostat slušný výtlem. – Ruská armáda představila novou stíhačku MiG-35. Podle ruských představitelů má tento stroj i značný exportní potenciál. Taková jemná narážka, že tyhle stíhačky možná jednou doletí i k vám. – Číňané slavili nový rok, tentokrát ve znamení kohouta. I přes naléhání úřadů, aby se lidé zdrželi ohňostrojů, bylo petard hodně. A ráno přišel do Pekingu extrémní smog. Někde v tom je schovaný vtip, ale nedokážeme ho najít. (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)