Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Jak Trumpovi došel lak na vlasy, Kruliš se povozil a Robejšek nasadil politicko-sociální experiment

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Čeští politikové by se v příštím roce mohli dočkat platového růstu. Ale jo, kdo by nepřihodil nějaké drobné za takovou taškařici. – Média informují o zatčení dánského jehovisty v Rusku během předčítání Bible. Tu Bibli mu byl čert dlužen. – Nejmenovaný milovník bonmotů by tentokrát nelikvidoval, ale zavíral. Konkrétně ekologické aktivisty do přírodních rezervací. Jestli by náhodou nebylo efektivnější vyslat do takové rezervace pana prezidenta. – Podle volebního modelu agentury Focus by se koalice KDU-ČSL a STAN do sněmovny nedostala. V příštím volebním spotu ještě víc přitlačit na pilu. (MS)

Úterý: Je léto. Je horko a přijdou bouřky. Lidi to stále překvapuje. – To si tak představte, jede policejní hybrid BMW a havaruje. Policie tvrdí, že to bylo v rámci předváděcí akce pro Zemana, nicméně se tak stalo v deset večer. V autě navíc ze záhadných důvodů seděl Vladimír Kruliš, jeden z té hradní party. Chovanec říká, že policie nemá co tajit, ale stejně nic neřekl. Něco takového by ani Bohumil Hrabal nevymyslel. – V červnu a červenci přes území ČR projedou další konvoje NATO. Vy víte, co to znamená. Konvojové války, epizoda 3: Vyvadil vrací úder! – Kim Čong-un po dalším testu balistické střely, která dopadla do japonských vod, prohlásil, že chce Americe poslat „větší balíček“. Tímhle tempem to do Vánoc třeba zaregistrují radary na Havaji. – Evropská komise usoudila, že vlastnická struktura médií v Česku neohrožuje demokracii. Nespletli si ti pašáci zase Česko a Čečensko? – Ruský podnikatel Konstantin Malofejev podle německé investigativy sponzoroval demonstrace proti NATO ve středoevropských zemích, i v ČR. A je to jisté? Třeba si někdo špatně vyložil, když jim dával instrukce zakončené slovy: „Víte vy co? Kašlete na to.“ (MK)

Středa: Na Kajínka si nebudu dělat průzkum, řekl Zeman o ohlasech na milost. Možná že dostane i bezpečností prověrku na Hradě. Nebo taky ne, ale bydlet tam může tak jako tak. – Pelikán nařkl Chovance z vyzrazení utajovaných informací. A já myslel, že Chovanec nic nevykecá… ani Kruliše. – Trump chce s USA odstoupit od mezinárodních klimatických dohod. Globální oteplování je výmysl čínských komunistů a slouží k destrukci americké ekonomiky. Donaldovi asi dochází zásoby laku na vlasy ve spreji. – Valachová odkládá odchod z vlády. Zeman jí dává 10 dní na rozmyšlenou. Katka bojuje za prosazení kariérního řádu pro učitele, my jí přejeme, aby se jí povedla aspoň jedna věc, než ministerstvo opustí… nebo snad raději ne. – Trump použil záhadný patvar covfefe. Lingvisti z celého světa si lámou hlavu s významem tohoto slova. Mluvčí prezidenta se vyjádřil následovně: „Covfefe je to nejskvělejší slovo, které prezident kdy použil a pokud neznáte jeho význam, jste proemigrační, levicoví a ekologičtí teroristi!“ Tremendous… (LM)

Čtvrtek: Je statisticky dokázáno, že Houpacího Osla čte méně dětí než dospělých. Takže #SorryJako, ale Hopsalína jsme si nepozvali. – Spojené státy z finančních důvodů odstoupí od pařížské klimatické dohody. A v tom je ten rozdíl. Obyčejný člověk si z finančních důvodů nedá třeba pivo, hamburger v McDonaldu nebo nepojede na dovolenou. Jako jo? – V rakvi polského prezidenta Kaczyńského byly nalezeny ostatky dalších osob. Asi soukromá párty. – Evropská komise nemá důvod zasahovat do současné mediální situace v České republice aneb Mnoho povyku pro nic, William Shakespeare. – V Mosulu to vypadá na poslední akci. Bojovníci IS se opevňují v mešitě. Je čas udělat dětem pá pá. (JŽ)

Pátek: Realisté představili voličům svou volební kampaň. Strana sází na změnu image, místo kravat se členové převlékli do triček. Jejich cílem je získat u voleb 20 %. Mě by zajímalo, jestli tomu Robejšek opravdu věří, nebo jestli se někdy vsadil, že založí debilní stranu a teď ho jenom zajímá, kolik lidí se na to chytí. – Fidget spinner. Nová hračka a antistresová pomůcka, která uchvátila Českou republiku. Zatím se kvůli ní víc lidí vzteká, takže moc antistresová nebude. A má to už i Feri, takže šup na AliExpress. – Některé radnice a budovy svítily zeleně na protest proti prezidentu Trumpovi. Vyjádřili nesouhlas s odstoupením od pařížské klimatické dohody. Před pár dny zase svítily domy na podporu Bělobrádka a spol. To teď budeme pořád kvůli někomu dělat světelné show? – V Dubaji experimentují a nasadili do ulic místo policisty robota. Vedoucí chytrých služeb dubajské policie je nadšený, robot totiž nepotřebuje dovolenou a nebude chodit na mateřskou. Potenciál to má docela slušný, ale hlavně se pro roboty nemusí pořizovat automobily. (VŽ)

Sobota: Byl by dobrým prezidentem? Drahoš v průzkumu překonal Zemana. Když se moc nepřesolí, tak to bude dobrý prezident. – Teroristé v Londýně najeli do lidí, pak bodali v restauraci. Šest obětí. Stop killing people you fucking twats. – V Bavorsku začal sjezd sudetských Němců. V Česku znovu začala volební kampaň „Nemáme rádi sudetské Němce“. – Historicky nejmladším premiérem Irska bude gay s indickými kořeny. Neomarxisté znovu útočí na bílé slušné muže. – Nejmírumilovnější zemí světa je Island. Česko je šesté, poslední Syrie. Tohle nepomůže, tady se všichni bojí. (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře