HoupacíOsel.cz – Co týden dal a vzal

Napsal/a Jakub Mikel 14. června 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Léto pomalu klepe na dveře a my netrpělivě čekáme, kdy i poslední dívky zahodí oblečení a způsobí, že se psaní Přehledů stane hormonálně téměř neudržitelným. Zatím nám však nic nebrání v tom, aby vás Houpací Osel za doprovodu vtípku ze Sorry informoval o tom nejdůležitějším.

  • Pondělí 8. 6.: Mladík utýral koně způsobem, který by způsobil nejen ochráncům zvířat krevní sraženinu v oblasti mozku určené pro slitování s pachatelem. Jeho vysvětlení? Měl prostě špatný den. Aha. Tak to naprosto mění situaci.  Bohoušek Sobotka dohání v popularitě mezi plebsem Andreje Babiše. Jak to dělá, se nepodařilo zjistit ani vědcům z americké univerzity.  Státní zástupce podal k soudu obžalobu na Rittiga a spol. v kauze Oleo Chemical. Když jsme to s Ivošem probírali na tenise, sdělil nám, že má sloní paměť, ale zrovna o téhle kauze nic neví. Věříme mu.  Na dům ministra Stropnického zaútočili neznámí pachatelé zápalnými lahvemi. Nikdo neví, zda šlo o akt politického nesouhlasu, umělecké kritiky, nebo byly láhve určeny Stropnickému juniorovi. Pokud mu chytly vousy, doporučuje odborná literatura nehasit vodou, anébrž pískem.  Na Ukrajině bojuje samostatná československá jednotka. Tvoří ji čtyři Češi a čtyři Slováci. Žádný z ústavů pro duševně choré se k nim zatím nepřihlásil.
  • Úterý 9. 6.: Putin podepsal kapitálovou amnestii. Z Kapitálu se tak opět stává povinná četba a ostatní knihy jsou považovány za téměř stejný odpad, jakým byl Němcov.  USA se konečně opravdu vyrovnává s otázkou původních obyvatel. Indiáni se postupně vymaňují ze stereotypního a ponižujícího byznysu v kasinech a dosahují podobného výsluní jako mexičtí imigranti, neboť začínají kšeftovat s marihuanou. Malý krok pro rudého muže, obrovský skok pro manitou.  Dceru zavražděného ruského opozičního politika Němcova vyhnaly z vlasti výhrůžky. Demokracie v Rusku přímo kvete.  „AntiBabiš” zákon by rádo protlačilo ministerstvo kultury. Základní myšlenka spočívá v omezení koncentrace médií. Andrej by si, pokud by zákon vstoupil v platnost, už nemohl například k portfoliu přidat žádnou celoplošnou televizi. A není to málo, Antone Pavloviči?  Vysokoškolský student fyziky s totálně vymletým mozkem byl odsouzen na 17,5 roku do vězení. Tupá hlava obdivuje Hitlera, nesnáší bezdomovce, Židy, cikány a konfidenty, proto se dvakrát pokusil zabít spící bezdomovce. Naštěstí se mu čin nikdy nepovedlo dokončit. A pak že jsou studenti humanitních oborů nebezpeční nácci.  Maďarský premiér Viktor Orbán, slyšící na zavolání Hajl Hitler, se dlouho vymezuje vůči muslimům a imigrantům a všem těm špínám. Nebrání mu to však na setkání zástupců arabských bank směle prohlašovat, že Maďarsko je otevřené islámu a muslimům. Jeho poradce se nechal slyšet, že bohatí muslimové mohou v Maďarsku žít a chudé pošlou tradičně do kolonií. Na Slovensko.
  • Středa 10. 6.: Americké ministerstvo obrany přiznalo, že obálky s antraxem poslalo do více zemí, než prve tvrdilo, například také do Velké Británie. Jelikož je Houpací Osel placen americkou ambasádou, necháme událost bez komentáře.  Turisté, kteří se fotili v Malajsii na hoře nahoře bez, stanou před soudem. Jejich nestydatost totiž vyvolala v zemi zemětřesení. A není to novinářské klišé, fakt tam bylo zemětřesení. Správní Češi hned poradili místním úřadům, že velký český hrdina, Jan Žižka z Trocnova, s adamity nejednal a nemilosrdně je povraždil. Za cennou radu obdrželi nadšenci krabici sojové omáčky.  Nigerijský soud osvobodil patnáctiletou dívku, která jedem na krysy otrávila svého o dvacet let staršího manžela. Podle vyjádření dívky ji vedlo k činu to, že „na hromech líhali, na hromech vstávali”.  Slovenský prezident Andrej Kiska uctil památku lidických obětí.  Zatím neznámí pachatelé ukradli rukopis dalšího pokračovaní porna pro maminy, Padesáti odstínů šedi. Původní knihy byly psané z perspektivy naivní studentky, ze které se po pár stranách stala milovnice hardcore anál sexu, o které se nezdálo ani markýzi De Sadovi. Nový díl pak měl popisovat příběh z pohledu multimilionáře a žokeje Christiana Váni Graye. Co zloděje k činu vedlo, není jasné. Snad snaha uchránit lidstvo před dalším pokračováním.
  • Čtvrtek 11. 6.: V malých městech a na vesnicích chybí lékaři. Starostové volají o pomoc. A Nova odpoví. Doktoři z počátků nás nenechají ve štychu.  Vymírání Ruska se zrychluje. Údajně za fenoménem odchodu ze života stojí vodka, drogy a chřipka. Podle diskutujících je to lepší než tlusté děti z fastfoodu a očkování, jak se tomu děje na Západě. Mno, asi nám nezbývá, než si vzít to nejlepší z obou světů. Jako Hannah Montana.  Vojáci OSN v Libérii a na Haiti vykořisťovali místní ženy. Jídlo a léky jim poskytovali  výměnou za sex, což je fér obchod, zvláště když máte fungovat jako mírová jednotka. Mír se nejlépe posiluje souloží.  Rusko obvinilo USA, že podněcuje konflikt na Ukrajině a snaží se Putinovo impérium zdiskreditovat. Že po Ukrajině pobíhají ruští dobrovolníci, opozice v Rusku čelí tlaku úřadů a Kreml jede propagandu skoro jak v padesátkách, není totiž vlastně vůbec nic špatného. Nemají si kluci vůbec co vyčítat.  Mladý muž na Teplicku v opilosti skákal samou radostí do keřů , když si pro něj přijeli městští strážnici, chtěl se jim mermomocí pochlubit tím, jak hezkého má pindíka. Strážnici však estetiku mužova penisu nepochopili. Některé umělce oceníte prostě až po smrti. Nebo nikdy.  CIA nedávno zveřejnila sbírku předmětů, kterou získala z doupěte teroristy Bin Ládina. Jedna položka z původního seznamu však chyběla. Konkrétně porno, které u sebe údajně Benny měl mít, a dokonce se mělo jednat o rozsáhlou sbírku. Jeden aktivista proto CIA kontaktoval a žádal, aby i poslední položka byla k vidění. CIA však žádosti nevyhověla, neboť důkaz je ještě stále ve zkoumání agentů. A údajně ještě nějaký čas bude.
  • Pátek 12. 6.: Kapela Kryštof, portál iDNES.cz a Nadace Agrofert se spojily, aby pomohly dětem. V charitativní aukci se budou 18. června dražit lístky na koncert spojený se křtem nového klipu Ty a já. Myšlenka hezká, ale to kombo pořadatelů je na panáka. – Mluvčí Nejvyššího soudu ČR Petr Knötig skončí nedobrovolně ve funkci. Tento milý pán se totiž nemile vyjádřil na facebookové diskuzi o Romech, které tituloval jako cikórky. Člověk by si řekl, vem to čert, takových je, ale když pak vidíte na fotce Knötiga, jak stojí v kanceláři s brokovnicí, říkáte si, že mu možná jinde bude přeci jen lépe. – V Ázerbájdžánu začaly Evropské hry. Stále dumáme nad tím, proč?
  • Sobota 13. 6.: Vzpomínáte si, že v pondělí výzkumy ukázaly, že Bohouš dohání Babiše v popularitě? Andrejovo PR se proto rozhodlo k razantnímu opatření. Jelikož ze Sobotky už nejde mediálně udělat větší máčku, rozhodli se, že Andrejovi přičarují sračku. Ale nakonec jen močil vestoje a nechal se u toho vyfotit na twitter. Poezie.  Spojené státy plánují rozmístit v Evropě těžké zbraně. No, Rusko není úplně pacifistické, ale takové gesto mírové cestě moc nepomůže a na humanitární bombardování tady nikdo zvědavý není.
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)