Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Bičování ve sněmovně pod Hollanovým dohledem, častuška Robbieho Williamse a proč lékař nemusí být lékař

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Miloš Zeman na úvod své návštěvy Olomouce klopýtl před budovou Krajského úřadu a ztratil botu. Další epizoda ze seriálu Zeman a jeho neposlušné tenisky. – Hodný strýček Kotleba rozdal třem slovenským rodinám šek v hodnotě 1488 eur. Buďte slušní občané a ploďte bílé děti. Třeba se na vás příště dostane taky. – Albánské město Kamza pojmenovalo jednu ze svých ulic po Donaldu Trumpovi. Mimo jiné zde má svou ulici také George Bush, Nicolas Sarkozy a Silvio Berlusconi. Vskutku mírumilovné místo. – Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek navrhuje omezení volného pohybu osob za prací v rámci EU. A s každým dalším výrokem pukne jedno do oranžova zbarvené socanské srdíčko. – Je čiré pokrytectví, aby šel prezident země na pohřeb zesnulého kardinála. Tečka. (MS)

Úterý: Robbie Williams nabídl Rusku, že ho bude reprezentovat v letošní Eurovizi. Gospodin Williams zachrání matičku Rus. – Sněmovna mě zlynčuje, píše Babiš Sobotkovi kvůli dluhopisům Agrofertu. Na jednání Poslanecké sněmovny dorazí odborník na bičování Hollan z Brna. Bude to velkolepá podívaná. – Drahoš se před bojem o Hrad vymezil vůči extremistům a populistům. Pan nevýrazný projevil názor. – Milionová pokuta za střet zájmů: Faltýnek hlídal dotace „svého“ Agrofertu. Kdo může za pokutu? Zlý Brusel a Kalousek. – Stephen Hawking se konečně podívá do vesmíru. Nahradí stávající operační a hlasový systém na vesmírné palubě. (AB)

Středa: Telefonický rozhovor mezi Milošem Zemanem a Donaldem Trumpem není podle znalce etikety Špačka oficiální pozvánkou do Bílého domu. To si zas jednou Ovčáček zadementuje. – Vláda schválila novelu zákona o myslivosti, za porušení zákazu vstupu do lesa zaplatíte 30 000 Kč. Vyjít si do přírody je zločin proti lidskosti, který musí být potrestán. Přirozeně. – Brit v Londýně zabil čtyři lidi a dalších čtyřicet zranil. Donald Trump tweetnul své kondolence. Takže cestovní ban pro Británii nebude? – Další raketová zkouška v Severní Koreji skončila nezdarem, raketa explodovala. Upřímnou soustrast rodině balistického inženýra. – Sexuální napadení dívky skupinou mužů na Facebooku sledovalo 40 lidí a nikdo nezavolal policii. Tak on to nakonec vážně nebyl Public Agent live stream… (PEW)

Čtvrtek: Poslední rozloučení s kardinálem Vlkem. Čau, ahoj. – Informace o vrahovi z Londýna vyplouvají na povrch. Několik falešných identit, bohatý trestní rejstřík, tajné služby ho znaly. Počkat… tajné služby ho znaly? Ano, a opět tomu nezvládly předejít. Potřebujeme tajné služby? Jo a víte, že policisté v Londýně nemají zbraně? Hahahaha. – Když vybouchne muniční sklad, je to velká událost pro celé okolí. Dvacet tisíc lidí evakuováno na východě Ukrajiny. – Poláci otevírají nové Muzeum druhé světové války. Jedná se o nejdražší muzeum v historii Polska vůbec. Myslím, že teď je ta správná chvíle, kdy by si tento národ měl připomínat svou zkušenost s totalitními režimy. – Ruský exposlanec, který utekl z Ruska ze strachu z režimu, byl zabit na Ukrajině. Chlapík měl asi v dětství hrát více na schovávanou, jinak by věděl, že před pikolou, za pikolou nikdo nesmí stát, jinak bude zastřelen. (JŽ)

Pátek: Ze světa zdravotnictví: Lékař vám předepíše prášky a řekne, že je musíte brát, tak je berete. Proč byste měli číst příbalovou informaci, když doktor určitě ví, co dělá? Pak přijdete domů a přečtete si zprávu o tzv. vinklaření, které je na vzestupu, a že ten doktor, co vám předepisuje léky, vlastně ani nemusí být doktor, stejně jako váš právník nemusí být právník. Chvilku přemýšlíte, přečtete si příbalovou informaci, kde zjistíte, že vedlejšími účinky vašeho léku je oslepnutí, ohluchnutí, dočasná ztráta chuti a vlastně můžete dostat třeba i infarkt. A pak se doktoři diví, že si lidé radši čistí čakry magickými krystaly – ty vás totiž neoslepí. – „Zjevení ve Fátimě je nejdůležitější událostí roku 1917,“ začala polská poslankyně na půdě Sjemu. Vítejte v sekulárním státě Rzeczpospolita Polska. – Země EU jednají o tom, jak nejlépe demonstrovat evropskou jednotu při příležitosti 60. výročí Římských smluv. Nemůžou se dohodnout. LOL! (BAG)

Sobota: Předsedou hnutí STAN se stal Petr Gazdík. Hezký sjezd pokazila akorát přítomnost Andreje Babiše. A taková to mohla být hezká víkendovka. – Andrej Babiš prohlásil, že ANO jsou vlastně taky starostové. Zapomněl dodat, že brzo budou všichni. Omnipotence Agrofertu, jé! – Pavel Bělobrádek prohlásil, že Jiřímu Čunkovi tykání si s Babišem nepomůže. Neprovokuj, Pavle, sic tě pantáta Čunek pošle na vojnu s námi neschopnými mlaďochy! – V Praze se zase demonstrovalo. Jedni na podporu EU, druzí proti Sobotkově vládě, imigrantům a islámu. Víc monotónní nebývá ani výběr hudby v rádiích, když umře někdo slavný. – Běloruská policie tvrdě potlačila protivládní demonstraci. Jakože hodně tvrdě. Ale u nás se stále bude prskat na demokracii. – Lídři EU se v Římě dohodli, Unie má být pospolitější, jednotnější a silnější. Naštvané komentáře o zločinném fašistickém neomarxismu za tři, dva, jedna… – Mrtví v Sýrii, mrtví tam, kroniku já nedělám. (MK)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno