Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Babiš, Zeman, Sobotka, Kajínek. Kdo z nich má nejradši avokádo?

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Miloš Zeman si myslí, že mu Sobotka jako předseda vlády nemá co kecat do odvolání premiéra. Zeman ukazuje vztyčený prostředník všem, kteří by od prezidenta očekávali alespoň kapku soudnosti. – Kam čert nemůže, tam nastrčí Julia Šumana. Světlo světa spatřila do třetice všeho dobrého další nahrávka Andreje Babiše. Z nahrávky vyplývá, že od Přibila dostal dokument z vyšetřování případu Bereta. Ale ono je to vlastně asi stejně fuk. – Putin a jeho kumpáni z KGB se sešli na narozeninové oslavě jejich bývalého nadřízeného Lazara Matvejeva. Ano, jsou i tací, kteří na ty časy vzpomínají s nostalgií. – Vítáme Alexandrovce zpátky na palubě. (MS)

Úterý: Poslanci a senátoři TOP 09 kolektivně apelují na Miloše Zemana, aby odvolal Babiše. Jo, protože TOPku Miloš bere vážně. Protože kdokoli dnes TOPku bere vážně… – Ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) rezignovala. Mimo jiné prý kvůli tomu, že chce podpořit „politickou kulturu tak, jak ji prosazuje sociální demokracie“. Jasný, no. Že pozdravujeme Foldynu, Jandáka, Tejce a ostatní. – Čeští logopedové mají narváno a dětí s řečovými problémy přibývá. Vůbec nevíme proč OMG 🙂 😀 LOL <3 xD xD :))) :(. – USA plánují dodat další zbraně Kurdům, Turecku navzdory, a diskutuje se o posílení vojenské aktivity v Afghánistánu. Protože situace se musí uklidnit, víme? – Ve Francii napadl v cirkuse lev krotitele. Šokující. V dnešní době ještě někdo chodí do cirkusu? (MK)

Středa: První dáma navštívila v Rýnovicích Kajínka, pro nějž Zeman zvažuje milost. Jediný kdo milost nedostane, je Slávek. – Trump odvolal šéfa FBI. Úřad potřebuje obnovit důvěru veřejnosti, řekl. Tuto důvěru mají v rukou opět ruští hackeři, přejme jim mnoho zdaru. – Babiš lhal, zneužíval média, řekli poslanci. Zeman má dodržovat ústavu. „Můžete mě i zabít, ale já nebudu rezignovat. Takovou radost vám neudělám. Mimochodem, na své funkci vůbec nelpím.“ #Andrej2017 – V 18 hodin se na náměstích v sedmi českých krajských městech konaly demonstrace. Podle organizátorů šlo o reakci na „oligarchické manýry“ ministra financí Andreje Babiše a „nepojmenovatelné chování“ prezidenta Miloše Zemana v souvislosti s vládní krizí. Sobotka problém ale pojmenovat může: „Brodíme se ve sračkách.“ (LM)

Čtvrtek: Zeman poletí do Číny! A basta fidly, krucipísek, himl hergot donrvetr kruncajs element! – Jak se pozná velká masa? Tak, že jí tvoří více lidí, než kolik má Babiš lajků u jednoho příspěvku. Na Václaváku to tedy velká masa nebyla. –Kajínek logic: Nemusíš utíkat z vězení, když ti prezident udělí milost. – Pelta má zdravotní potíže. Byl převezen do nemocnice vazební věznice v Brně. Bobánek. Že by svědomí? – Odvolám Babiše, neodvolám Babiše, odvolám Babiše, neodvolám Babiše… – Jsme opět světoví, EU bude zjišťovat rizika politického zneužití českých médií. – Hrát v ruském kostele hru Pokemon GO vás může stát 3,5 roku podmíněně. Vyprávět o tom může bloger Ruslan Sokolovskij. Mohl být pokemonským mučedníkem, kdyby ta hra nebyla už dávno passé. (JŽ)

Pátek: Češi v honbě za pukem porazili Slovince. Třítýdenní hokejoví fanoušci tak nemusí smutnit a sundávat vlaječky z aut, pár dní tam ještě vydrží – Hnutí nově zvoleného prezidenta Francie Emanuela Macrona představilo svou kandidátku. Na seznamu jsou ale lidé, kteří s hnutím nemají nic společného. Jména si měli raději úplně vymyslet, jako to dělá Marek Prchal. – V Brně se ztratila sedmiletá holčička. Trucovala, protože ji matka nevzala do cukrárny. Nikdy neupírejte dítěti sladkosti, nikdy! – Andrej Babiš se smiřuje s koncem ve vládě. Že by vyšel mezi lidi zeptat se, jestli má dál bojovat, jak slíbil na svém Facebooku? – Podle Číňanů povede nová Hedvábná stezka přes Česko. Rozsáhlý report z prezidentovy návštěvy můžete najít na Twitteru Jiřího Ovčáčka. – Nový film Guye Ritchieho získal od Mirky Spáčilové hodnocení celých 50 %. Cože, tolik? (VŽ)

Sobota: Nebezpečné avokádo. Britští lékaři navrhují přidat na plody varovný symbol. Avokádo způsobuje demenci. – Babiš povede ANO do voleb jako lídr, zprvu chtěl být na kandidátce poslední. Mnozí první budou poslední a poslední první. Matouš 19,30. – Moc novinářů, měli by se likvidovat, vtipkoval Zeman po jednání s Putinem. Po návratu z Číny vypustí dvojnásobného vraha Kajínka. Hahahaha. – Macron se ujal prezidentské funkce. Jana Volfová přestala jíst makronky. Hluboký lidský příběh. – Partneři se v Plzni pohádali. Žena pak bodla muže do hrudníku. Nevaž se, odvaž se. (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře