HoupacíOsel.cz: Babiš nám může být rozkradenej…

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 8. listopadu 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Týden v médiích očima studentů z redakce HoupacíOsel.cz. Tentokráte poprvé jako kolektivní dílo. Vtip opět z dílny Sorry.

  • Pondělí: Rusku se nedaří a upadá do ještě hlubšího okultismu. Pokud chcete být v zemi bez hranic slavní, nezoufejte, buďte novodobí Rasputinové a dělejte totemismus místo demokracie. V Americe natočte erotické video, v Česku citujte Peroutku. – Do našeho Airbusu něco narazilo, nemohl se přeci rozpadnout ve vzduchu, naznačují Rusové. Nikdy si nebuďte jistí, jak se co doopravdy stalo (hlavně v historii), ale o technickou závadu pochopitelně nešlo, dodávají. Asi UFO nebo ISIS a beztak je obojí z USA. Uvidíme, co napoví západní odposlechy. – V Napajedlech hořel dům pro seniory, o evakuované se postará město. Sbírání víček má smysl. – Ministerstvo vnitra začalo likvidovat uprchlický tábor v Poštorné, aniž by tam kdy byl ubytovaný jediný uprchlík. Kde jsou, kdepak jsou naše velkolepé plány? – Prezidenta Zemana hledal radar při návštěvě Pardubického kraje. Jedna z tamních firem nabízí příruční zařízení, které umožňuje lokalizovat a také počítat imigranty v autě nebo za zdí. Prezident to ocenil a dodal, že migrace je řízená invaze, která má rozvrátit evropské sociální, kulturní, ekonomické i politické struktury, aby v tom bylo jasno. (OK)

 

  • Úterý: Změna čínské politiky z jednoho na dvě děti srazila akcie výrobců kondomů. Ve Vatikánu vzbudil tento krok paniku, protože Svatá stolice je většinovým majitelem těchto akcií. – Maďarsko vyhostilo stovku imigrantů, ale nemá je kam odlifrovat, protože kvůli stavbě plotu s nimi nechce nikdo kamarádit (a pokud někdo chtěl, tak mu zavřeli hranice). Nicméně, Orbán je pořád oblíbenější a mladí Maďaři utíkají pryč, dokud to jde. Na druhou stranu, Uhersko už dlouho nebylo jednotné. – Karel Gott má stále rakovinu. – Řidič taxi Uber v Indii dostal doživotí za znásilnění. „Dobrý den, slečno, tak kam to bude?“ se dá vykládat různě. Trochu Bollywood. – V Česku začalo pracovat pět sexuálních asistentek pro postižené. Zda přijímají platbu víčky se jich nikdo neptal, ale v diskuzích očekáváme tento argument za 3…2…1. – Heslo „Smrt Americe“ je myšleno na její politiku, prohlásil nejvyšší duchovní vůdce Íránu. Ale když ta politika vezme do pekla všechny nevěřící, nikdo se zlobit nebude, co, kucí? – Sparťanští chuligáni údajně neunesli prohru s Plzní, a tak šli rozkopat stánek dobrovolníků, kteří pomáhají uprchlíkům. Jelikož jsou sparťanští chuligáni absolutně vygumovaní dementi, myslíme, že by to udělali i v případě výhry. Slušní Češi… (JM)

 

  • Středa: Prezident nejede na minisummit NATO, na kterém mají východoevropští prezidenti řešit postoj k Rusku a přítomnost aliančních jednotek na svém území. Když však už má domluvenou návštěvu Pardubického kraje, tak se nedá svítit. Důležité věci mohou jít na čas stranou. – Z Hradu bude pevnost. Alespoň to vyplývá z plánů, které zveřejnil hradní kancléř Vratislav Mynář. Vstup do katedrály budou střežit bezpečnostní rámy, nezapomnělo se také na kamerový systém. Oficiálním důvodem je prevence před teroristickým útokem, neoficiálně by měly tyto opatření sloužit proti kavárníkům, kteří by se rozhodli věšet na žerď i další kusy prezidentova oděvu. – Babišovo impérium ztrácí dech. Kromě pražské koalice vedené ANO se už rozpadla také koalice hodonínská. Co na to Andrej? Ten říká: „Naše hnutí je mladé a prochází nějakou očistou, ale je důležité, že to řešíme. Řešíme to velice rychle a nekompromisně.“ Hotové vítězství demokracie. – Jeden z kandidátů na budoucího amerického prezidenta Donald Trump vydává knihu. A bude to zajisté bestseller. Jmenuje se Crippled America: How To Make America Great Again (Zmrzačená Amerika: Jak udělat Ameriku opět velkou) a navazuje svým názvem na téma jeho volební kampaně. Na dvou stech stranách se dozvíte, proč je fajn mít právo u sebe nosit zbraň, nebo to, že plot mezi Amerikou a Mexikem je vlastně super nápad. Nezapomíná ani na zahraniční politiku, kterou vidí následovně – „svět je strašný blázinec, a tak Amerika potřebuje silného vůdce.“ Z knihy nakonec možná i pochopíte, že tím myslel sebe. (ToP)

 

  • Čtvrtek: Po Babišovi někdo jde, pravděpodobně úplně všichni. Ministr financí si však zažádal o policejní ochranu z jiného důvodu. Údajně chce dát několika vybraným policistům dárek k Vánocům. Až se k němu příště připotácí přiopilý Kalousek, můžou si ho majznout pendrekem. Podle Babiše existuje už jen jeden lepší pocit, a to, když na sobě máte u toho kožený kabát. – Kalousek celou záležitost komentoval tím, že by Babiš měl ochranku dostat, jinak by nám všem mohl být úplně ukradenej. Rozkradenej, Mirku, to je to slovo cos myslel, rozkradenej. – Ruské letadlo nad Sinají prý sundal IS. Alespoň to tvrdí oni. Já bych se s nima nehádal. – Nový web ukazuje činnost StB. Více na www.anobudelip.cz – Podle Forbesu je nejmocnějším mužem světa Vladimír Putin. Václav Klaus přidává kousavou poznámku, že na čtyři hodiny se i Putin o svou velkolepost dělil s dalším velikánem. (JM)

 

  • Pátek: Média údajně dramatizují problémy hnutí ANO. Podle Babiše vlastně nejde o nic mimořádného. Jenom se mu rozpadly koalice v Praze a Brně. Na seznam už pomalu můžeme přičíst také města jako třeba Hodonín, České Budějovice, Opava a Ústí nad Labem, kde mají koalice vedené ANO poměrně vážné problémy. Ale jelikož nechceme dramatizovat, uvedeme raději zprávu o počasí. – V Česku opět padaly teplotní rekordy. V Českých Budějovicích naměřili meteorologové 18,8 stupně Celsia. Má toto oteplení nějakou spojitost s problémy budějovické koalice hnutí ANO? Mrkněte na Aeronet. – Mluvčí, ještě k tomu ti prezidentští, by si měli dávat pozor na to, co postují na sociálních sítích. Své o tom ví už i nový mluvčí izraelského prezidenta Netanjauha, Ran Baratz. Den před jmenováním do funkce mu totiž ulítla zmínka o tom, že Obama je antisemita a Johna Kerryho nelze brát vážně, protože má vlastně myšlení dvanáctiletého dítěte. Dobrá informace však je, že k žádnému ochlazení vztahů obou zemí nedošlo, protože ty už snad více ochladit nejdou. (ToP)

 

  • Víkend: V Singapuru se sešli prezidenti Číny a Tchaj-wanu. Kromě probírání situace v Jihočínském moři a pár milých slov došlo také na minutu dlouhé podání rukou a široké úsměvy. Investigativní tým Houpacího Osla nadále zjišťuje, jak dlouho to oba trénovali. – Lesní požáry v Indonésii pokračují, obyvatelé země trpí v rozsáhlé míře infekcemi dýchacích cest. Václav Klaus prý stále žádné ničení planety nevidí, neviděl a nemyslí si, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. – USA žije další policejní střelbou, tentokrát po palbě na jedoucí auto zemřel šestiletý chlapec trpící autismem. Zatím bez důvodu. Uvidíme, co si vymyslí. CNN by mohla zkoumat, zda policisté nehráli třeba GTA V. – Ministerstvo obrany naplánovalo další nákupy až do roku 2020, na které padnou desítky miliard. Kromě nových uniforem, aby se vojáci cítili in, budou další pandury a zřejmě také francouzské obrněné vozy Titus. Vzhledem k historii francouzského válečnictví by bylo efektivnější vozit naše vojáky v lepenkových krabicích na kolečkách. Kdo by ale odolal francouzským zpátečkám s osmi rychlostmi a zabudovanými bílými vlajkami, že? (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)