Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
www.sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Árie ČSSD na pohřbu – To je smutné, chachacha, kokain havířům a svět podle Bohouše

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

Pondělí: Zemřel právník Zdeněk Altner, s nímž ČSSD prohrála spor o 337 milionů. V Lidovém domě bouchli šampaňské a poslali „upřímnou soustrast“. Myslíme to upřímně. – Začínající, samostatný, vynikající. Chystá se třístupňové odměňování učitelů. Návrh na čtvrtý stupeň: udrží křídu a moč. – Mozek vyžaduje slast. Proto mimo jiné volíme populisty, říká neurolog Stránský. Populisty? Kokain. – Zlínské divadlo uvedlo hru Ovčáček čtveráček. Rozesmálo publikum. Pravý Ovčáček právě dostal orgasmus. Víme druzí. – Takhle vypadá havlistická šlechta Havlových, Dienstbierových, Bursíků, Šabatů…Podívejte se zde na zajímavé vazby a rodinná sexuální propojení. Prý politicky nekorektní průvodce. Zdravíme do Parlamentních listů a zasíláme balení léků. (AB)

Úterý: Právník Halbich neuspěl ve sporu s ČSSD o 17 miliónů. Je to takové štěstí v neštěstí. Alespoň se nemusí bát, že by byl třeba zesnut. – Maďarská ústava zůstává nezměněna. Orbánova protiimigrantská reforma neprojde. Měla by se vrátit zpátky do šuplíku a bojovat tam za svou kultivaci. – Olomouckým hejtmanem se stal Košta z ANO. Legrační je ale koalice s ČSSD a ODS #tobysevparlamentunestalo. – IS se v Racce brání pomocí sebevražedných atentátníků. To jen tak… že retro zase přichází do módy. – Ekonomika roste. Svědčí o tom i fakt, že se v Havířově začíná fetovat kokain místo pervitinu. Není ale moc dobrý nápad objednávat si andělský prach poštou. Své o tom ví i dva týpci, kteří si takhle objednali balíček z Panamy a jdou si za to na pár měsíců sednout do chládku. Blbci. Nechali se chytit. – Sobotka a Zeman v Lánech diskutují o rošádě ministrů. Ten zámeček je fakt továrnou na nože do zad. (DaG)

Středa: Lidé se probudili do světa, který se zbláznil. Do Bílého domu nejde Hillary, která se tam už před volbami mohla – na základě průzkumů – přestěhovat, ale ostentativní sexista a rasista Donald Trump. Však Demokratům dojde, že ta Hillary zkrátka nebyla dobrá volba. – Společně s prezidentskými volbami si tři státy odhlasovaly možnost užívání marihuany pro rekreační účely. Slovy Jiřího X Doležala: „Vy jste v takový nepohodě, nemyslíte si, že je na čase si zahulit?“ – Polsko buduje novou armádu. Chce mít až 54 tisíc nových vojáků-dobrovolníků, kteří by v případě potřeby byli schopní bránit území Polska. Volně přeloženo: „A máme po Těšínsku…“ – ČSSD mění ministry. „Marketingová kampaň,“ komentuje Andrej Babiš. A že ten o marketingové kampani něco ví. (ToP)

Čtvrtek: V USA pokračují protesty proti Donaldovi. Rabování se přesunulo i do McDonaldu, takže Amerika může zažít české devadesátky. – První sníh zastihl cestáře nepřipravené. Vlekaři pokrývku kvitují s povděkem a doufají v úspěšnou sezónu. Mynář sice stále nemá prověrku, ale vleky pojedou. – Dvojice strávila hodiny v poutech, vysvobodil je až strážník. „Kolegovi se je povedlo otevřít drátkem, protože to zkrátka umí a je šikovný. Řezat pouta by bylo těžké, protože by hrozilo zranění,“ řekl zástupce ředitele českotřebovské městské policie Petr Baláž. Zkrátka to umí a je šikovný. – Německý velvyslanec na svém twitterovém účtu potvrdil, že seděli při oslavách na Pražském hradě spolu s Andy Schapirem vlevo dole. (JM)

Pátek: Trump povolal do týmu pro převzetí moci jeho věrného Mika Pence jako viceprezidenta. Zkrátka nepřijdou ani jeho děti a zeť. Ještě pár manželství a může si obsadit celý Kongres. – Mladá americká matka bez iPhonu si chtěla konečně odpočinout v lesích od všudypřítomné hysterie po prezidentských volbách, když tu narazila na Hillary Clintonovou s manželem. A tlak znovu 180/100. – Interpol povede poprvé v historii Číňan. Tak kde je ten dalajláma?! – Prezident Zeman se omlouvá, je-li informace skutečně nepravdivá. Podobným způsobem se omluvil prezident Zeman velvyslanci Andrewu Schapirovi. Ano, neomluvil se přímo, pouze přes toho divného pána, který se zamotal do svých vlastních tweetů. Víc od něj asi čekat nemůžeme. (ToP)

Víkend: Přišla zima. Podle všech komplikací a nehod to řidiče po celé zemi velice zaskočilo. Ale nebojte se, do 24. prosince je to všechno pryč. – Novým prezidentem České stomatologické komory se stal Roman Šmucler. Moment, ti psychopatičtí sadisti s vrtačkami mají nějaké vedení? – Bohuslav Sobotka ve vládě vyměnil Dienstbiera a Němečka, aby zklidnil situaci ve straně, ale za odvolání Němečka sklízí další kritiku. Svět podle Bohouše. – Rusové našli v Arktidě opuštěnou nacistickou základnu, teď budou pátrat po jejím účelu. Investigativní tým Houpacího Osla došel k závěru, že základna byla zbudována pro případ, že by Hitler chtěl Třetí říši uložit k ledu. *ba-dum tss* – Odpůrci Donalda Trumpa stále protestují proti výsledkům voleb. Dělají tak přesně to, za co ještě před volbami Trumpa kritizovali. Ach, demokracie. – Hillary Clintonová ze své porážky obvinila šéfa FBI, Jamese Comeyho. Okej, hoši, čas se znovu podívat na její maily! – Islámský stát se přihlásil k dalšímu útoku, tentokrát v Pákistánu, v mešitě v okresu Chuzdar… počkat, co? „Ty, Abdule, a jsme tu vůbec správně?“. „Neptej se furt blbě a hoď to tam!“ (MK)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

1 komentář

  1. nováček napsal:

    Chystá se třístupňové odměňování učitelů. Návrh na čtvrtý stupeň: udrží křídu a moč. A ještě návrh na pátý (a poslední) stupeň : udrží nejen křídu a moč, ale někdy i stolici.

Přidávání komentářů není povoleno