HoupacíOsel.cz: Altner útočí, kdo nechce metál a kolik je vlastně Ovčáčkovi?

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 19. června 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Ostře satirický přehled týdne ze studentské žurnalistické dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem doprovodil časopis Sorry.

  • Pondělí: Altner žádá pozastavit činnost ČSSD. Když ČSSD neplatí dluhy, tak ji vyřadíme z nadcházejících voleb. Ok. – Zemřel herec, který nebyl vidět. Takže nikdo netruchlil a nepsal na sociálních sítích RIP, protože nevěděl za koho. Snad jsi, Alfe, v nebi plném koček. – Pracovník T-Mobilu ukradl data 1,5 milionu klientů a prodával je dál. Kdo koupil moje data, tak za mne může zaplatit poslední vyúčtování služeb. Dík. – Zemanovi policejní reorganizace nevadí. Hradní pán byl v dobré náladě. (AB)
  • Úterý: Britský bulvár The Sun miliardáře Ruperta Murdocha vyzval Brity, aby v nadcházejícím referendu hlasovali pro vystoupení z EU. Uff. Ještě že u nás nemáme Sun, ale jenom Úsvit. – Omar Mateen, ano, ten chlápek, co se prostřílel z gay diskotéky, byl podle všeho taky gay. Tím pádem odtamtud asi nechtěl jenom co nejrychleji vypadnout a evidentně to mělo pramálo společného i s jeho vírou. V Americe to rozjelo další diskuzi o zákazu zbraní. V Česku to rozjelo vlnu pochopení. V naší redakci to rozjelo debatu o emigraci na jinou planetu. – Další člověk odmítl návrh na státní vyznamenání. Po Jiřím Grygarovi je to Petr Pithart. Po loňském výběru budeme proto očekávat další zasloužilé soudruhy a soudružky pomáhající panu prezidentovi ke zvolení. – Mluvčí Hradu představil logo své internetové televize OVTV. Po Andrejově kavárně, Pavlově cukrárně, pražské kavárně Parlamentních listů, kde byl prvním hostem Miloš Zeman, se i Ovčáček může zařadit k lidem, kteří chtějí být youtubery, ale už jim není patnáct. – Policejní reforma se odkládá z 1. července na 1. srpna. #vládníkrize #prázdniny (DaG, MiK)
  • Středa: Chovanec podepsal zákon o reorganizaci policie, Babišův slibovaný odchod z vlády se však konat nebude, všem nepoučeným totiž vysvětlil, že vypovězení koaliční smlouvy ještě neznamená odchod z vlády. Takže když se to vezmeme kolem a kolem, tak ANO vlastně neprohrálo a už bych o tom nemluvil! – Senát schválil důchodovou novelu, která čeká pouze na podpis prezidenta. Díky ní bude moci vláda zvyšovat důchody nad rámec zákona. Důchodci tak budou moci získat o celých 300 korun více! Tolik peněz, co s nimi jenom budou dělat? – Stoupenci Brexitu sní o Brit-carsku, tedy jakési obdobě švýcarského systému. O tom samém sní Hampl. Jen si to snězte. (ToP)
  • Čtvrtek: Po Teplicku bloudila skupinka migrantů. Mysleli, že jsou v Německu. Co to dokazuje? Idea Sudet je stále živá. – Téměř polovina německých Turků dává přednost víře před zákony. Téměř polovina sociální demokracie dává přednost Lidovému domu před zákony. – Kampaň za brexit využila fotek československých válečných letců. Dementi. Každý přece ví, že máme dost Werichových citátů, které před brexitem varují. – Podle Václava Klause nastal čas, aby Evropa dostala Alternativu pro Evropu. O šlo by o nacionálně internacionální hnutí podporované špičkami euroskeptické frakce a Gazpromem. – Odpůrce brexitu zavraždil britskou poslankyni Jo Cox. Česká média mají jasno. Byl to jen narušený jedinec a jeho vražda nemá nic společného s vypjatým nacionalismem. Jen škoda, že to nebyl muslimák. (JM)
  • Pátek: Autobusy Regiojet Radima Jančury mají novou grafiku. Na jejich zadních částech je možné nalézt čísla na Chovance a Sobotku. To je fuk, stejně Sobotkovi už všichni čtou maily, tak nějaký ten telefonát se už ztratí. – Putin si opět hraje na hodného „pápušku“. Na ekonomickém fóru v Petrohradě uvedl, že by rád obnovil dobré vztahy se Západem. Nejlépe to pak podpoří jiným projevem, ve kterém Západ zkritizuje a uspořádáním obrovských manévrů u hranic s pobaltskými státy. – Zemanův poradce Nejedlý pořádá na Hradě oslavu narozenin. Oslava se uskuteční v Královské zahradě a Letohrádku královny Anny, který bude vůbec poprvé někomu pronajat. Prostě plebejci na Hradě. (ToP)
  • Víkend: V Česku přibývá vysokoškolaček, které si jezdí do zahraničí přivydělávat sexem. Takže už nejen doktoři, ale i společnice. Uzavřít hranice, to říkám pořád. – Provoz v Calais byl přerušen, migranti plavali k trajektům plavícím se do Británie. – Irácká vojska dobyla Fallúdžu. IS tak ztratil další důležitou baštu. Je na čase, aby koalice začala řešit, jak zamezit, aby se džihádisté před pádem Daesh nerozprchli do Evropy. – Švédsko začne testovat věk migrantů, někteří se vydávají za děti. To už u nás taky bylo, pamatujete? – Hillary Clinton se stala podruhé babičkou. Gratulujeme a posíláme e-maily. – Inspekce vyšetří, zda měl Babiš interní info z ÚOOZ. Neměl, protože ÚOOZ není jeho, to je nějaká firma z holdingu. (JM)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)