Houpací Osel: Rusko chyby nedělá, hospodyňka na lovu islamistů a co sliboval Vítek Bárta Konvičkovi

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 2. října 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz, který je čerstvě nominován na Křišťálovou lupu v kategorii zájmové weby. Gratulujeme, náš hlas už kolegové mají. Vy můžete pro HoupacíOsel.cz hlasovat zde.  Vtipem týdenní přehled tradičně doplnil časopis Sorry

  • Pondělí: Pili jste vy, obvinil opilý řidič po nehodě policisty. Museli dýchnout. Ordnung muss sein. – Hubbleův teleskop objevil na měsíci Europa stopy obřích vodních gejzírů. Majitelé těchto aquaparků si stěžují na špatnou sezónu. Postavili gejzíry, ale neprodali ani jednu vstupenku. Snad to bude příští rok lepší a Musk konečně doveze nějaké lidi. – Frustrovaný právník postřelil v Houstonu devět lidí, policie ho zabila. Chápu tě, synu. – Open space zvyšuje na pracovišti asociálnost, tvrdí studie. Nejsem v práci, abych se bavil s lidmi přece. Stačí, že musím dýchat společný vzduch. (AB)

 

  • Úterý: Média hodnotila první střet Hillary a Donalda v TV. Ve zkratce se na ní moc překvapivého nestalo. Hillary stále vypadá a působí jako Grinch a Donald jako mix Babiše, Zemana a přezrálého pomeranče. – Broukolog, znalec islámu, žen a chodící sbírka sexuálních dysfunkcí a komplexů, docent Konvička, byl na policii a vypovídal o pozadí Bloku proti salámu. Zmínil mimo jiné, že mu Vítek Bárta nabulíkoval, že bude moct odmuslimovávat muslimky a ještě dostane 60 mega ze státního rozpočtu. Docela posun od doby, kdy obě strany tvrdily, že se baví jen o poezii a kravatách. – Kauza Červené trenky míří zpátky k soudu. Neva, kluci ze „Z toho ven“ mají kostýmů dost. Ještě snad krátký report, Ovčáček stále neumí psát jméno skupiny správně. – Polky chystají pochod žen jako protest proti nové legislativě týkající se potratů. Chtějí ochromit zemi. Jak? Rozdělí ho mezi Prusko a země třetího světa? (čti Visegrad) (JM)

 

  • Středa: Zeman vyzval po mši ve Staré Boleslavi k návratu ke křesťanským kořenům. Řekl v nejateističtější zemi Evropy, kde komunisté jsou třetí nejsilnější parlamentní stranou. Gratulujeme. – „Boeing nad Ukrajinou sestřelil Buk přivezený z Ruska,“ potvrdila mezinárodní komise. Rusové vinu popírají, a jak to tak bývá, předložili zase nějaké ty další alternativní varianty. Rusko přece chyby nedělá! – Američtí policisté zastřelili dalšího neozbrojeného černocha. Ti se asi taky vracejí ke svým kořenům… – Zemřel Šimon Peres, izraelský státník, který se zasloužil o vznik a fungování Izraelského státu. V Zemanově kondolenci prezident nezapomněl připomenout, že navzdory rozvratným živlům, které využily ke svému prospěchu atlasy nebohých, školou povinných dětí, Česko vždy za Izraelem stálo. – Americký Senát rozhodl, že pozůstalí po obětech 11. září mohou žalovat vládu Saúdské Arábie. A co možnost žalovat Zednáře a Ilumináty?(ToP)

 

  • Čtvrtek: Sobotka je největší populista, říká Babiš. Píše iDNES.cz. Koblihu? – Nemilosrdná hospodyňka loví islamisty. Vaří jejich hlavy v hrnci. Skoro jak pohádka od Disneyho. – Karel Oliva končí v Ústavu pro jazyk český. To je nám zkutešně lýto. – Opilý chlapec potřeboval odvoz domů, tak si zavolal na tísňovou linku. Nechápu to pozdvižení. Ono to jde i jinak? – Město Nový Jork vyhlásilo 28. září dnem Václava Havla. Falešné a prázdné gesto. – Řečtí fotbaloví fanoušci se cestou do Liberce poprali už za Brnem. – Řecko chce malé migranty posílat do škol. Rodiče se bojí nemocí. My se zase bojíme řeckých fotbalových fanoušků. Je to plichta na tři strany a už bych o tom nemluvil. – Politici chtějí po rodičích Jakuba Čecha (ten aktivní pubescent, co kope do prostějovské radnice) peníze na advokáty. Sociální demokracie, vždy můžete klesnout ještě níž. (JM)

 

  • Pátek: Hranická propas je podle nejnovějších propočtů nejhlubší na světě. Teď můžeme s klidem říct, že Česko je v současné době pro svět speleologů akorát jedna velká černá díra. – „Angela Merkelová Spojených států“, jak nazývá Hillary Clinton Donald Trump, vyjádřila ve čtvrteční debatě svůj obdiv ke skutečné Angele Merkelové. To je teda situace, co? – Bulharský parlament odhlasoval zákaz nošení závoje na veřejnosti. To znamená, že ženám-muslimkám musí být vidět obličej. Burka je podle vůdce Vlastenecké fronty, který zákaz prosadil, spíše uniformou než náboženským symbolem. – Zatímco většina významných světových státníků truchlila na pohřbu Šimona Peréze, Zeman byl mezi svými soudruhy na Rhodu. Na tzv. Dialogu civilizací se pustil tentokrát do necivilizovaného Islámského státu. Neřekl nic převratného, nikoho za srdíčko nechytil, ale musel tam být. Zřejmě v rámci oposmlouvy tam byl taky Vašek Klausů. Držíme palce a posíláme písničku. (ToP)

 

  • Víkend: Inkriminovaný Peroutkův článek se našel. Vlevo dole. V Rudém právu, ne v Přítomnosti. A Peroutka ho nenapsal. Ovčáček ale bude i nadále pátrat po údajném článku a Zeman se neomluví. Nejhorší na celé situaci je, že už se to ani nedá vtipně okomentovat. – Novela zákona nově nutí obce zveřejňovat seznam akcí, které by mohly rušit noční klid. Za pořádání nezveřejněných akcí teď hrozí desetitisícové pokuty. Protože správný život končí po Večerníčku, víme? – Sýrie a Ukrajina nestačí. Abychom se na tom světě snad nenudili, začínají se oživovat nepokoje v Kašmíru. Pacifistům začíná raketově stoupat spotřeba antidepresiv. – Ve Francii zadrželi dalšího středoškoláka, který přilnul k terorismu. Tohle s dětmi udělají hodiny matematiky s hrozným vyučujícím. – Írán představil nový bezpilotní letoun. Podle prvních zpráv prostě obšlehli americké Sentinely, které tam před pár lety sestřelili. Inu, recyklace. – Kapavkou se oproti roku 2012 loni nakazil dvojnásobný počet lidí. Doktoři tvrdí, že kvůli klesající efektivitě léků a lepším diagnostikování. My tvrdíme, že lidi prostě více je*ou. Obecně i na ochranu. (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)