Houpací Osel.cz: V útrobách Miloše Zemana, kdo vypouští hady a první znamení Apokalypsy

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 31. července 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

  • Pondělí: Ministerstvo financí vede kárné řízení s úředníky z kauzy Čapí hnízdo. Jedni se nechali chytit při vyzvídání ohledně kauzy no a ti druzí na to upozornili. Pořádek musí být. – Trump v průzkumech poprvé předstihl Clintonovou. První znamení Apokalypsy. – Elektromobily budou moci brzy v Praze parkovat kdekoli za sto korun na rok. Kup si auto za mega a ušetříš stovku. Ok – Marťané k nám vysílají zprávy v morseovce. Paroubek začíná tvořit předvolební koalici. Víme druzí. – Alkohol způsobuje až sedm druhů rakoviny, varují vědci. Vyvracejí tak mýty o zdravém pití. Vědci z Nového Zélandu. Si počkám na americké vědce. (AB)

 

  • Úterý: Bývalý zaměstnanec ubodal v japonském ústavu pro postižené 19 lidí. Ale nekřičel Alláh a nebyl opálenej, takže v pohodě. – Aktivista si dělal srandu ze Šlachtových uší. Dostal pokutu. Ponaučení? Nesmějete se ničemu, co by vám mohlo přerůst přes hlavu. – Islamisté vpadli do kostela ve Francii a podřezali kněze. Hrůzný čin pobouřil všechny od Vatikánu až po ateistické prodejce nožů. Co na to Horst Fuchs??!! – Sýrie je v horší stavu než Japonsko nebo Německo po válce. Tak proč tam ti imigranti nezůstanou!§§ Nebo tak něco. – Češky jsou čtvrté nejvyšší na světě. Co to znamená pro nás? Snad jen vyšší stropy v kuchyni a správně vyměřenou digestoř. – Česko přijme 80 uprchlíků ze Sýrie. Už je prověřují tajné služby, abychom měli jistotu, že do Německa neposíláme další teroristy. (JM)

 

  • Středa: KLDR se zlobí na Soul. Právě Jihokorejci totiž měli vpustit přes hranici ke svým severním sousedům hady. Ano, a nad hlavami lítaly americké bombardéry, které shazovaly mandelinku, toho imperialistického brouka. – Po neúspěšném převratu v Turecku skončilo ve vězení přes 15 tisíc lidí. Organizace Amnesty International poukázala na fakt, že vězni jsou drženi v nelidských podmínkách a čelí neustálému znásilňování a bití. Takhle se dělá puč, vy nuly! – Chovanec chce posílit ochranu hranic s Německem. Problémem je jenom nedostatek policistů. No co, oprášíme Konvovy SOSáky… – Máme dalšího kandidáta na prezidenta. Je jím lékař Marek Hilšer, který před dvěma lety protestoval bez trika na úřadu vlády za svobodnou Ukrajinu. Toho taky neznáme. (ToP)

 

  • Čtvrtek: Donald Trump doufá, že Rusové hacknuli mail Hillary Clintonové. Takové doufá, že Monicu tehdy do oválné pracovny nasadili lidi z GRU. Donald může doufat, Donald může všechno. – Miloš Zeman je trojský kůň Kremlu, tvrdí analytici z Evropských hodnot. Nesouhlasíme. Žádný voják by v útrobách Miloše Zemana nevydržel ani pět minut. – Mnichovský atentátník byl sice íránského původu, ale i tak nesnášel imigranty a velebil Hitlera. Jasný důkaz, že je jedno, jestli jste Ahmed, Konvička nebo Okamura. Mentální choroba nechodí po horách, ale po cizincích. – Hollande oznámil vznik Národní gardy. Měla by pomoci v boji s teroristy. Supr. Už Patton věděl, že dětem a Francouzům zbraně do ruky nepatří. – Zpřetrhali jsme vazby s al-Kaidou, tvrdí an-Nusra. Je to jak rozpad Úsvitu, akorát na druhé straně barikády. (JM)

 

  • Pátek: Konečně se nám rozjíždějí předvolební kampaně. Na billboardech můžeme vidět třeba levitujícího maskota a čestného předsedu TOP09 Karla Schwanzenberga. Babiš opět přichází s prohlášením, že si zasloužíme „lepší Česko“ – děkujeme. Zlíňáky se snaží Strana práv občanů přilákat na mamon v podobě „konce televizních poplatků pro naše seniory“.  A ODS? Ta zve na předvolební akci „Petr na grilu“, která by se spíše hodila jako pozvánka na kuchařskou soutěž, kterou hodnotí Zdeněk Pohlreich. – Přes telefon šéfa policie unikaly podle Šlachty informace o zmanipulovaných IT zakázkách. Tak to tak vypadá, že začíná jít do tuhého. – Praha bude zjišťovat, zda lidem vadí pouliční muzikanti. Bude ji to stát 350 tisíc. Snad to nedopadne jako studie ŘSD o křečcích okolo rychlostní silnice z Hulína do Fryštáku. (ToP)
  • Víkend: Přišlo to, čeho jsme se obávali. První fyzický útok kvůli Pokémonům. Navrhuji povolat domobranu, zavřít hranice a telefony vrátit až po vyučování. – Erdogan stáhne žaloby za urážku jeho Svatosti… Erdogana. Sám to považuje za shovívavé gesto a my souhlasíme. Kritici by měli být nadšeni, taky mohli mohli skončit v kriminále jako akademici, novináři nebo generalita. Takže sakra ukažte nějaký vděk. – Směrem na Jadran se tvoří kolony jak prase. Češi vyrazili k móři. Snad jim zážitek nepokazí nějaký ten utonulý migrant. (JM)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)