Houpací osel: Co týden dal a vzal

Napsal/a Jakub Mikel 15. listopadu 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Čtyři největší horlivci z webu Houpací Osel vám přinášejí další přehled. Dali hlavy dohromady a vybraly to nejdůležitější z uplynulého týdne. Vtipem doprovodil časopis Sorry.

  • Pondělí: Alkohol v Česku meziročně zdražil o 1,2 %. Prý je to málo a společně se zlevňujícím se jídlem a pohonnými hmotami to způsobuje téměř nulovou inflaci. Nevíme, co to znamená, ale židoilumináti chtějí vydělat, myslíme si. – Nezaměstnanost v České republice v říjnu klesla na 5,9 % a je nejnižší za posledních šest let. V rámci EU jsme druzí za Německem, když vyhladíme sluníčka a členy neziskovek, pracovat už budou všichni. – V příštím roce vzrostou politikům platy, tak nějak samy. Prezident si polepší o čtrnáct, ministři o osm tisíc. – Seniorům bude zákonem nařízeno právo na citlivé zacházení. Shodla se na tom vláda a zároveň přiklepla horníkům možnost jít do důchodu o pět let dřív (vše musí schválit minimálně parlament). Inu, vyšlápnutí do nového týdne bylo vskutku důstojné, každý dostal něco. Politikové peníze, důchodci skoro-důstojnost, horníci skoro-důchody a my ostatní levnější chleba a benzín. Ve světě se nic nestalo. (OK)

 

  • Úterý: V Saúdské Arábii letos popravili 151 lidí, což je údajně nejvíc za posledních dvacet let. Není tajemství, že zemi vládne parta psychopatů v drahých autech a v hotelech s křišťálem z Česka. Nic není černobílé, zebra taky ne. – Zemřel francouzský filosof André Glucksmann. Toho jsem taky neznal. – Blok proti islámu oznámil, že podpoří Zemana na Albertově. Je hezké, že se konečně začali starat o naše důchodce. – V obří lízátko se proměnil kamion, který během převozu cukru vzplanul. – Vědci naměřili interesantní rozdíly teplot v některých egyptských pyramidách. Pravděpodobně se jedná o skryté místnosti. Archeologické oddělení Houpacího Osla již přišlo s teorií, že místnosti sloužily pro nejbližší rádce faraonů. Konkrétně pro skupinu těch, kteří nedostali prověrky, popřípadě nenašli papyrus s kontroverzními hieroglyfy. – Zemřel Helmut Schmidt. O něm jsem slyšel. (JM)

 

  • Středa: Ovčáček říká před novináři: „Je zcela zřejmé, že antizemanovská kampaň, a součástí jsou i spekulace ohledně Bloku proti islámu, je opět v plném proudu.“ Sluníčka chystají vejce, zemanovci zase transparenty – aneb máme zde pokračování už tak zaběhlé reality show „Najdi svého nepřítele“. – Německo ohlásilo záměr vracet nově příchozí uprchlíky do zemí, ve kterých poprvé vstoupili do EU. Každý imigrant, který nebude splňovat požadavky internetových diskutérů, bude vyhoštěn. Semir Gerkhan balí kufry. – Putin prohlásil, že ruská vláda přilije asi bambilion rublů do armády. Ať je jich kolik chce, nikdy jich není příliš. Rusko vůbec nechce válku, to západ. A nejlepší obrana je útok. (ToP)

 

  • Čtvrtek: Facka není výchova, ale selhání, shodují se odborníci. Bych jim dal pár facek. – MF DNES přinesla náhled do vlastní redakce. Studentka na den vyměnila Jarka Plesla, vyházela všechen fridex z kanclů a ukázala, jak se dělají noviny. – Izrael se zlobí kvůli označovaní jejich produktů. Co je na žluté hvězdičce špatného? – Jelen zabloudil do autoservisu. Nechal si vyměnit kapaliny a přehodit zimní gumy. Pak ho asi zastřelili. Četl jsem jen titulek. (JM)

 

  • Pátek: Příští rok dostanou důchodci k penzím jednorázový bonus 1200 korun. S téměř stoprocentní úspěšností to schválila sněmovna. – Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš trvá na tom, že s komunistickou Státní bezpečností nikdy nespolupracoval. A pokud spolupracoval, tak ne vědomě. Prý se ho někdo snaží poškodit. Spiknutí. – V anketě serveru iDNES.cz s názvem Volby nanečisto zvítězil současný prezident Miloš Zeman. Inu, chovat se jako hulvát, ukazovat na nepřátele a mlžit k udržení prezidentského křesla stačí. Revoluce v prezidentských volbách, těšíme se za dva roky. Paříž, IS, terorismus. (ToP)

 

  • Víkend: Vyjadřujeme smutek nad oběťmi pařížských útoků. Čtenáře zveme k solidaritě, důstojnosti, zdravému úsudku a evropské vzájemnosti. U nás si o tom nepřečtete, jiní píší zarytě. – Bohuslav Sobotka svolává mimořádné zasedání předsednictva Bezpečnostní rady státu. Řešit bude bezpečnost státu, komunikaci s evropskými partnery a okamžitá opatření. Ministr Stropnický se stal šéfem pražského oddělení firmy hnutí ANO a děkuje všem.  (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)