Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
www.sorry.cz,

Houpací osel: Co týden dal a vzal

Čtyři největší horlivci z webu Houpací Osel vám přinášejí další přehled. Dali hlavy dohromady a vybraly to nejdůležitější z uplynulého týdne. Vtipem doprovodil časopis Sorry.

 • Pondělí: Alkohol v Česku meziročně zdražil o 1,2 %. Prý je to málo a společně se zlevňujícím se jídlem a pohonnými hmotami to způsobuje téměř nulovou inflaci. Nevíme, co to znamená, ale židoilumináti chtějí vydělat, myslíme si. – Nezaměstnanost v České republice v říjnu klesla na 5,9 % a je nejnižší za posledních šest let. V rámci EU jsme druzí za Německem, když vyhladíme sluníčka a členy neziskovek, pracovat už budou všichni. – V příštím roce vzrostou politikům platy, tak nějak samy. Prezident si polepší o čtrnáct, ministři o osm tisíc. – Seniorům bude zákonem nařízeno právo na citlivé zacházení. Shodla se na tom vláda a zároveň přiklepla horníkům možnost jít do důchodu o pět let dřív (vše musí schválit minimálně parlament). Inu, vyšlápnutí do nového týdne bylo vskutku důstojné, každý dostal něco. Politikové peníze, důchodci skoro-důstojnost, horníci skoro-důchody a my ostatní levnější chleba a benzín. Ve světě se nic nestalo. (OK)

 

 • Úterý: V Saúdské Arábii letos popravili 151 lidí, což je údajně nejvíc za posledních dvacet let. Není tajemství, že zemi vládne parta psychopatů v drahých autech a v hotelech s křišťálem z Česka. Nic není černobílé, zebra taky ne. – Zemřel francouzský filosof André Glucksmann. Toho jsem taky neznal. – Blok proti islámu oznámil, že podpoří Zemana na Albertově. Je hezké, že se konečně začali starat o naše důchodce. – V obří lízátko se proměnil kamion, který během převozu cukru vzplanul. – Vědci naměřili interesantní rozdíly teplot v některých egyptských pyramidách. Pravděpodobně se jedná o skryté místnosti. Archeologické oddělení Houpacího Osla již přišlo s teorií, že místnosti sloužily pro nejbližší rádce faraonů. Konkrétně pro skupinu těch, kteří nedostali prověrky, popřípadě nenašli papyrus s kontroverzními hieroglyfy. – Zemřel Helmut Schmidt. O něm jsem slyšel. (JM)

 

 • Středa: Ovčáček říká před novináři: „Je zcela zřejmé, že antizemanovská kampaň, a součástí jsou i spekulace ohledně Bloku proti islámu, je opět v plném proudu.“ Sluníčka chystají vejce, zemanovci zase transparenty – aneb máme zde pokračování už tak zaběhlé reality show „Najdi svého nepřítele“. – Německo ohlásilo záměr vracet nově příchozí uprchlíky do zemí, ve kterých poprvé vstoupili do EU. Každý imigrant, který nebude splňovat požadavky internetových diskutérů, bude vyhoštěn. Semir Gerkhan balí kufry. – Putin prohlásil, že ruská vláda přilije asi bambilion rublů do armády. Ať je jich kolik chce, nikdy jich není příliš. Rusko vůbec nechce válku, to západ. A nejlepší obrana je útok. (ToP)

 

 • Čtvrtek: Facka není výchova, ale selhání, shodují se odborníci. Bych jim dal pár facek. – MF DNES přinesla náhled do vlastní redakce. Studentka na den vyměnila Jarka Plesla, vyházela všechen fridex z kanclů a ukázala, jak se dělají noviny. – Izrael se zlobí kvůli označovaní jejich produktů. Co je na žluté hvězdičce špatného? – Jelen zabloudil do autoservisu. Nechal si vyměnit kapaliny a přehodit zimní gumy. Pak ho asi zastřelili. Četl jsem jen titulek. (JM)

 

 • Pátek: Příští rok dostanou důchodci k penzím jednorázový bonus 1200 korun. S téměř stoprocentní úspěšností to schválila sněmovna. – Ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš trvá na tom, že s komunistickou Státní bezpečností nikdy nespolupracoval. A pokud spolupracoval, tak ne vědomě. Prý se ho někdo snaží poškodit. Spiknutí. – V anketě serveru iDNES.cz s názvem Volby nanečisto zvítězil současný prezident Miloš Zeman. Inu, chovat se jako hulvát, ukazovat na nepřátele a mlžit k udržení prezidentského křesla stačí. Revoluce v prezidentských volbách, těšíme se za dva roky. Paříž, IS, terorismus. (ToP)

 

 • Víkend: Vyjadřujeme smutek nad oběťmi pařížských útoků. Čtenáře zveme k solidaritě, důstojnosti, zdravému úsudku a evropské vzájemnosti. U nás si o tom nepřečtete, jiní píší zarytě. – Bohuslav Sobotka svolává mimořádné zasedání předsednictva Bezpečnostní rady státu. Řešit bude bezpečnost státu, komunikaci s evropskými partnery a okamžitá opatření. Ministr Stropnický se stal šéfem pražského oddělení firmy hnutí ANO a děkuje všem.  (MK)
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

2 komentáře

 1. J.Němec napsal:

  Všechny uvedené zprávy za celý týden přetrumfne radikalizace našeho prezidenta, která je pro Českou republiku velmi nebezpečná, daleko nebezpečnější než chyby EU s paní Merkelovou. Média a naši politici se to bojí důrazně prezentovat a jen chrlí prohlášení, která by si mohla nahrát a po každém odporném činu pouštět z tlampačů. Stará generace toto nebezpečí nezmění ale mladá musí, pokud nechce žít v kleci jako my.

 2. Petr Homoláč napsal:

  Babiš tedy s StB spolupracoval. Jen to nevěděl. On si s nima jen povídal a někteří z toho hned dělají spolupráci.

Přidávání komentářů není povoleno