Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
www.sorry.cz, Nebouchej dveřmama!!!

HoupacíOsel.cz: Car, Lenin, Fidel, Fico, papež, Krakonoš, Kuba, Anče, hajnej a všecky tyhle věci

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

Pondělí: Restaurátoři obnovili carův obří portrét. Byl skrytý za Leninem. My jsme věděli, že se feudalismus jenom schovává a jednou se zase přihlásí o slovo. – Papež František dovolil kněžím odpouštět ženám dobrovolné potraty. Nevíme, nakolik je libertariánský papež dobrý pro církev, ale nám se tenhle punk líbí. (DaG)

Úterý: Český vitarián chtěl přejít Nový Zéland naboso. Za dva dny zkolaboval. Asi málo vitamínů. – Poslankyně, invalida a novinářka zkouší žít s životním minimem 113 Kč. Slyšel jsem, že v poslanecké kantýně maj draho. Novinářka si zase neodpustila pivo za 40 Kč. Jen ten invalida je na tom pořád stejně na ho*no. – Zatčení Češi poslali suvenýry ze syrské války, chtěli uspořádat výstavu. Výtěžek z výstavy měl jít na stavbu nemocnice. Žádní teroristé, to uhrají na mentální poruchu a blázinec. – Francouz zdědil dům v Normandii a uvnitř našel 100 kilogramů zlata. Dlouho se neradoval, protože 45 procent připadne státu. Slovy klasika – to je neradost. – Heil Trump! Nacionalisté v USA se na konferenci zdravili zdviženou pravicí. Byl to fanklub Caesar salátu, žádní náckové. (AB)

Středa: Průzkumy tvrdí, že Merkelová bude opět německou kancléřkou. Možná nám k tomu něco řekne Clintonová. – O zadrženého hackera Nikulina žádají USA i Rusko. Před americkými volbami bychom věděli, teď by je měl Zeman nechat tahat sirky. – Google mohli shodit hackeři, a pak zas prý ne. Nikdo neví, tak tomu začali říkat závada. Náhoda? Nemyslím si. – Novináři jsou podle Fica protislovenské prostitutky, podle Trumpa nejnižší forma lidské existence. Fico je takový slovenský Donald Trump! – Prý moc pijeme alkohol. Proč taky ne? (JŽ)

Čtvrtek: Putinova popularita v Rusku a přilehlých satelitech opět láme rekordy. Putinovi věří 86 % Rusů a zbytek se to bojí přiznat. – Politolog Petr Robejšek zakládá stranu Realistů a v parlamentních volbách chce získat 20 % hlasů. Pokud by se mu to skutečně podařilo, šlo by o skutečnou nevýhru Institutu Václava Klause. – Farage chce kvůli šikaně odjet do Ameriky, tvrdí jeho přátelé. Přitom spolu s Johnsonem vypadají jako reklama na štěstí, stejně jako celý Brexit. – Muž přišel v uniformě SS na oslavu Dne veteránů a čeká jej vyšetřování. Jestli policejní nebo psychiatrické, zatím není jasné. (JM)

Pátek: Zatímco se Fico svým vyjádřením o novinářích dostal do světových médií, na slovenské ministerstvo vnitra přišly tři radioaktivní zásilky. Možná si někdo spletl adresy. – „Migranti jako zbraň“, tak by se dala nazvat nynější „vyjednávací“ politika Erdogana o vstupu do EU. – Proběhl telefonát mezi Trumpem a Orbánem. Těžko říct, jestli si hoši jen padli do noty, nebo Trump odměňuje postupně každého, kdo ho veřejně podpořil před volbami. (BaG)

Víkend: Bohuslav Sobotka označil Andreje Babiše za hlavního nepřítele ČSSD ve volbách a prohlásil o něm, že není Superman a dá se porazit. Zato z Bohuša se v tu chvíli stal Lex Luthor. – Zemřel kubánský prezident Fidel Castro. Mno jo, po Krakonošovi došlo i na Kubu. No dobře, vyprovodíme se ze dveří sami! – Nesouhlasíte s Brexitem? Pokud se prosadí návrh lucemburského europoslance Charlese Goerense, můžete si koupit práva občanů EU. Takže už i na evropskou politiku je tady MasterCard. – V Koreji proti korupci prezidentky protestovalo více než 1,5 milionu lidí. Poklidně a bez incidentů. Okej, lidi, máme co dohánět. – Olomoucká Univerzita Palackého přijala do svých řad tureckého profesora, který opustil zemi poté, co Erdogan započal čistky ve veřejném sektoru. Univerzita plánuje přijmout ještě jednoho. Tak, kdo první upozorní na „plíživou islamizaci českého školství za asistence elit“? Okamura, Bartoš nebo Robejšek? (MK)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno