Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Fotogalerie: U Čtvrtníčka doma… Osobnosti mimo své role, bez kostýmů a retuše

projektu DOMA představuje fotograf Štěpán Hon svých dvanáct oblíbených osobností v jejich domovech. Jde o dobročinnou akci, charitativní kalendář. Ten lze získat odměnou za dar společnosti Arkadie. Ostatně v jejích chráněných dílnách byl kalendář kompletován. Každý z výtisků kalendáře tak nese i dotek těch, kterým pomáhá.

Tentokrát výběr padl například na režisérku Alici Nellis, herce Rosťu Nováka a k vidění je i to, co visí nad dveřmi do ložnice Petra Čtvrtníčka. V kalendáři uvidíte dále domovy hereček Pavly Beretové, Lenky Krobotové, Kláry Melíškové, Petry Nesvačilové a Andrey Růžičkové a herců Jana Budaře, Václava Neužila, Jaroslava Plesla a Jiřího Vyorálka.

Pokřtěný bude 30.11. 2017 v 17:00 ve Vile Štvanice v rámci charitativního večírku, kterého se zúčastní i většina portrétovaných.

Arkadie o.p.s. je společnost, která již více než 25 let zajišťuje na Teplicku rozsáhlou škálu služeb pro téměř tři stovky lidí s kombinovaným postižením.

Provozuje speciální školy, chráněné dílny, denní stacionáře, chráněné bydlení a mimo jiné vlastní i tři speciálně upravené mikrobusy, které každodenně dopravují více než 80 klientů z jejich domovů do provozoven Arkadie.

A právě na tuto dopravu, která není systémově hrazena z žádných zdrojů, poputují veškeré prostředky vygenerované tímto projektem. Domov je totiž luxus, který si často právě lidi nějakým způsobem handicapovaní nemohou často dovolit automaticky a v domácím prostředí mohou zůstávat jen díky obětavé pomoci svého okolí a nemalým finančním výdajům.

Fotograf Štěpán Hon vytvořil civilní dokumentární a přitom na výsost intimní portréty známých osobností  – vně svých profesních rolí, bez kostýmů a retuše.

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno