Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Fotogalerie: U Čtvrtníčka doma… Osobnosti mimo své role, bez kostýmů a retuše

projektu DOMA představuje fotograf Štěpán Hon svých dvanáct oblíbených osobností v jejich domovech. Jde o dobročinnou akci, charitativní kalendář. Ten lze získat odměnou za dar společnosti Arkadie. Ostatně v jejích chráněných dílnách byl kalendář kompletován. Každý z výtisků kalendáře tak nese i dotek těch, kterým pomáhá.

Tentokrát výběr padl například na režisérku Alici Nellis, herce Rosťu Nováka a k vidění je i to, co visí nad dveřmi do ložnice Petra Čtvrtníčka. V kalendáři uvidíte dále domovy hereček Pavly Beretové, Lenky Krobotové, Kláry Melíškové, Petry Nesvačilové a Andrey Růžičkové a herců Jana Budaře, Václava Neužila, Jaroslava Plesla a Jiřího Vyorálka.

Pokřtěný bude 30.11. 2017 v 17:00 ve Vile Štvanice v rámci charitativního večírku, kterého se zúčastní i většina portrétovaných.

Arkadie o.p.s. je společnost, která již více než 25 let zajišťuje na Teplicku rozsáhlou škálu služeb pro téměř tři stovky lidí s kombinovaným postižením.

Provozuje speciální školy, chráněné dílny, denní stacionáře, chráněné bydlení a mimo jiné vlastní i tři speciálně upravené mikrobusy, které každodenně dopravují více než 80 klientů z jejich domovů do provozoven Arkadie.

A právě na tuto dopravu, která není systémově hrazena z žádných zdrojů, poputují veškeré prostředky vygenerované tímto projektem. Domov je totiž luxus, který si často právě lidi nějakým způsobem handicapovaní nemohou často dovolit automaticky a v domácím prostředí mohou zůstávat jen díky obětavé pomoci svého okolí a nemalým finančním výdajům.

Fotograf Štěpán Hon vytvořil civilní dokumentární a přitom na výsost intimní portréty známých osobností  – vně svých profesních rolí, bez kostýmů a retuše.

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře