Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Fakt nelžu, jako že se Hašek jmenuju

Pokud lobbistka, politická poradkyně a playmate měsíce Jana Mrencová skutečně existuje, dělá svou práci skvěle. Takhle dokonale nabrífovat svého klienta, jak ustát střet s nabroušenými vlčáckými novináři, to se hned tak nevidí. Lucie Proutníková by to nezvládla lépe.

Krizová komunikace hejtmana Haška by se každopádně měla tesat do učebnic politického marketingu. Všechny předepsané body načrtnuté strategie byly splněny na jedničku. Posuďte sami:

1. Předsednictvo jihomoravského krajského výboru ČSSD přijme a vezme na vědomí vysvětlení hejtmana Michala Haška o kauze jeho fiktivní mluvčí. (Splněno.)

2. Vedení krajských sociálních demokratů (důrazně) odmítne zpochybňování kandidátky i Haška coby jejího lídra. (Splněno.)

3. „Lžou jiní, nikoliv já,“ prohlásí v případě potřeby Hašek a kauzu označí za předvolební kampaň. (Splněno.)

4. Další účastníci jednání předsednictva nebudou jednání komentovat, v případě potřeby před novináři prchnou. (Splněno.)

5. V případě odchycení si účastníci jednání nacvičí tuto větu: „Domluvili jsme se, že se hejtman vyjádří na tiskovce. Podporuji kandidátní listinu sociální demokracie a sociální demokracii.“ (Splněno. Pozn. Dále nepoužívat, již použil poslanec Tejc.)

6. „Nevím, kdo to je, nevím, jestli existuje.“ (Pozn. univerzální věta, možno použít opakovaně, v tomto případě ve vztahu ke jménu Proutníková. Splněno.)

Smluvní odměnu pošlete na obvyklou adresu. Děkuji, Proutníková.

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

7 komentářů

 1. teufel3424 napsal:

  Největší tragedie je, že mu to voliči na JM hromadně žerou. FAnoušci ODS měli aspoň tolik rozumu, že jí dali všechny ty průšvihy sežrat ve volbách. Ale socani jsou zjevně cháska pitomá a nevadí jim, že Mihály Hászek si kupuje reklamu na sebe sama za jejich daně. A potom mu třeba chybí peníze na ty ubohé děti a musí vyhrožovat Andymu, aby mu je navalil, a je zase hrdina. A tak pořád dokola

 2. seniorka napsal:

  Já jsem z Jižní Moravy, ale panu Hejtmanovi to fakt nežeru. Už se nadělal dost kopanců.Nevím, ale doufám, že na podzim rádi toto jméno zapomeneme.

 3. Němec napsal:

  Nevadí mi dacani, kteří o tom vědí a mají smůlu, že se tak narodili. Vadí mi ale dacani, kteří si to nechtějí přiznat a lžou, že nelžou. Ale nejvíce mi vadí dacani co ty dacany volí a nevadí jim, že volí profesionální lháře. A úplně nejvíce mi vadí, že na lhaní je založena naše dnešní politika a má takový úspěch.

 4. Bibi napsal:

  Na toho nemáte je to zralý politik a ten se vylže ze všeho.

 5. Oskar, hanák z Hané napsal:

  Slyšel někdy někdo o politikovi (dříve se nazývali také veřejnými činiteli), který nelhal, nelže a lhát nebude? To se spíše podaří sestrojit perpetum mobile přesto, že to odporuje fysikálním zákonům.

 6. ada napsal:

  zijeme v pravnim state-polityk u nas nelze to prece vsichni dobre zname cau pravdo a lasko

 7. emanuel napsal:

  Pan hejtman Hašek byl v minulosti v té skupině poslanců a senátorů za ČSSD, která souhlasila s privatizací Státních lesů České republiky. Po této chystané privatizaci by to se Státními lesy pravděpodobně dopadlo podobně jako v státem odprodané společností OKD.

Přidávání komentářů není povoleno