Fakt nelžu, jako že se Hašek jmenuju

Napsal/a Robert Břešťan 9. srpna 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Pokud lobbistka, politická poradkyně a playmate měsíce Jana Mrencová skutečně existuje, dělá svou práci skvěle. Takhle dokonale nabrífovat svého klienta, jak ustát střet s nabroušenými vlčáckými novináři, to se hned tak nevidí. Lucie Proutníková by to nezvládla lépe.

Krizová komunikace hejtmana Haška by se každopádně měla tesat do učebnic politického marketingu. Všechny předepsané body načrtnuté strategie byly splněny na jedničku. Posuďte sami:

1. Předsednictvo jihomoravského krajského výboru ČSSD přijme a vezme na vědomí vysvětlení hejtmana Michala Haška o kauze jeho fiktivní mluvčí. (Splněno.)

2. Vedení krajských sociálních demokratů (důrazně) odmítne zpochybňování kandidátky i Haška coby jejího lídra. (Splněno.)

3. „Lžou jiní, nikoliv já,“ prohlásí v případě potřeby Hašek a kauzu označí za předvolební kampaň. (Splněno.)

4. Další účastníci jednání předsednictva nebudou jednání komentovat, v případě potřeby před novináři prchnou. (Splněno.)

5. V případě odchycení si účastníci jednání nacvičí tuto větu: „Domluvili jsme se, že se hejtman vyjádří na tiskovce. Podporuji kandidátní listinu sociální demokracie a sociální demokracii.“ (Splněno. Pozn. Dále nepoužívat, již použil poslanec Tejc.)

6. „Nevím, kdo to je, nevím, jestli existuje.“ (Pozn. univerzální věta, možno použít opakovaně, v tomto případě ve vztahu ke jménu Proutníková. Splněno.)

Smluvní odměnu pošlete na obvyklou adresu. Děkuji, Proutníková.

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)