Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
,

Duševní obzor Tomia Okamury v jednom obraze

Tomio Okamura patří k politikům, kteří se nejaktivněji chopili tématu ochrany národních zájmů, uprchlictví a boje proti imigraci. Byl to ostatně on, kdo ještě před prezidentenm Zemanem vyzval veřejnost, že kdo se zastává uprchlíků, měl by si je sám nastěhovat k sobě domů.

Své názory veřejnosti sděluje v poslední době nejčastěji prostřednictvím blogů. „Zdravím všechny imigranty, uprchlíky či nepřizpůsobivé obyvatele České republiky. Musíte se uvědomit, že Vy, nikoliv Češi se musí přizpůsobit. Buď to akceptujete, nebo ne, ale potom se nedivte, že ponesete důsledky,“ píše kupříkladu na úvod jednoho z nich, pod hlavičkou jeho nové strany Svoboda a přímá demokracie (SPD).

V posledním měsíci Okamura přidal i takřka každodenní „obývákové“ videokomentáře. „Dnes mám pro vás další šokující informace o ilegálních imigrantech v ČR, které ještě nebyly zveřejněny,“ láká k zhlédnutí své nahrávky Okamura. A publikum má.

Jeho zatím poslední videoblog „Tomio Okamura: NE bezbřehé toleranci vůči zlu“ vidělo zatím zhruba 45 000 lidí.

Tématiku Okamurových veřejných projevů i zvolený slovník (zahrnuta desítka projevů za měsíc srpen) přibližuje tento „mrak slov“, wordcloud. Vedou slova: nás, naše, naši, různé pády slova imigrant a odkazy na hnut SPD.

WordItOut-word-cloud-1056448


Psali jsme též:

Pavouk firem Tomia Okamury: Jeho nejvýdělečnějším podnikem bylo hnutí Úsvit

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře