Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
Liang Wen via Foter.com / CC BY-NC-SA, zdroj

Třikrát Otčenáš, jednou Čunek, pervitin z Ostravy a superlídr Ringo Čech

Nakažená prasata, třikrát Otčenáš, jednou Čunek, pervitin z Ostravy, superlídr Ringo Čech a jiné příběhy ze života: politicky nekorektní shrnutí uplynulého týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Mladíci obviněni ze zapálení kostela v Třinci si stěžují na vzetí do vazby. A co byste, kluci, chtěli? Raději třikrát Otčenáš? – Během dnešního dne odstartoval letošní Prague Pride. Jiří Čunek v černých pilotkách s duhovou vlajkou kolem ramen zatím na místě spatřen nebyl. – Roman Sedlačík, hodonínský zastupitel kandidující do Sněmovny za Řád národa, v pondělí zavolal městskou policii na procházející černošský pár. „Zavolal jsem městskou policii, ať je aspoň legitimují, ať máme jistotu, co k nám sem leze!“ Radši ani nechci pomyslet na to, co všechno se ještě mohlo stát, kdyby tento udatný muž nezakročil. (MS)

Úterý: Hejtman Jiří Čunek zakázal vstup do lesů, kde se nachází nakažená prasata. Zřejmě si ty pašíky chce podat sólo. – Senátoři zamítli vstup Karla Srpa do rady ÚSTR kvůli jeho členství v KSČ. Podle Srpa je tato podmínka nepraktická a nevhodná. A taky mohl dodat, že je to kampaň, to v dnešní době pomáhá. – Turecko začíná stavět zeď na hranici s Íránem. Trumpovi ukápla hrdá slza radosti. – Po čtyřech letech opustil vězení Putinův kritik Sergej Udalcov. Jeho poslední slova směřovaná dozorcům prý byla: „Já se vrátím.“ – Španělskou loď převážející uprchlíky odmítla kvůli nespolupracování pustit do přístavu pustit Malta i Itálie, teď na ně varovně stříleli Libyjci. Asi čekali něco jiného, když jim slíbili „vzrušující letní plavbu Středozemním mořem“. (MK)

Středa: Venezuelský parlament, který v současné době ovládá opozice, nesmí podnikat nic, co by bylo v rozporu s rozhodnutím ústavodárného shromáždění, které je věrné prezidentu Nicolási Madurovi. Inu, nejdřív Polsko, teď Venezuela…prostě lekce tak trošku zvrácené demokracie. – Muž v jednom z ostravských bytů vařil pervitin. Dařilo se mu to tajit tak skvěle, že by na něj policie nepřišla, nebýt kuřete, které se rozhodlo spálit v troubě, zatímco si chlápek dával dvacet. Asi špatný den. – Zaručený plán, jak ve Francii ztratit popularitu. Pusťte se do reforem. Své pozdravy posíláme do Elysejského paláce. – Znáte ten pocit, když ráno vstanete, jdete do práce a před vchodem najdete batoh s 300 tisíci eury? Já taky ne, ale pracovní jedné slovenské benzínové pumpy ano. Peníze údajně patřily Štefanu Hlinkovi, členu dozorčí rady Cargo Slovakia. Už se těším na vysvětlení. Že by je dal do špatného hrníčku? (ToP)

Čtvrtek: Bouře v noci lámala stromy a zkomplikovala dopravu na celý den. Na Olomoucku vlaky stály i několik hodin. „Dobrý den, káva, čaj nebo mošt?“ „Dobrý den, káva nebo čaj?“ „Dobrý den, káva?“ „Dobrý den.“ „Den.“ – Hudebník a výtvarník František Ringo Čech povede Stranu práv občanů jako superlídr. Se svými malůvkami by spíše mohl zastávat pozici šéfa marketingu, možná by nakonec překročili těch potřebných 5 % – Policie žádá Sněmovnu o vydání Babiše a Faltýnka, důvodem je Čapí hnízdo. „Je to kaaampaaaň, účelovka. A proč nestíhají Kalouska? Toto su praktiky StB.“ – Trump kvůli drogám vyhlásil stav nouze. Nouze o nedostatek nebo přebytek? – KLDR hrozí útokem na americký ostrov Guam. Ach ty vztahy. Milé velmoci, mám pro vás jednu radu ze života: Proberte to u piva, takhle na dálku nic nevyřešíte a bude to jen horší. – Podle irského poslance mohou za stav jejich silnic rozzuřené víly. Tak to by mě zajímalo, co může za stav těch našich. Kyklopové? (JŽ)

Pátek: Tenistka se při obvinění z dopingu hájila tím, že její mámě spadly při vaření tablety do tortellin. A já jsem dnes zaspala, protože mi můj pes sežral budík. – Čínská restaurace nabízela slevu podle velikosti ženského poprsí. Problém nastal ve chvíli, kdy ženy začaly podvádět a nosit obrovské vycpávky. – Muž chtěl střílet vzduchovkou myši. Omylem však střelil sám sebe. Měl štěstí, že nemá zbrojní průkaz. – Podle politologa by mohla kauza okolo Čapího hnízda hnutí ANO ochudit až o 2 % voličů. Nemyslím si. „Držte se a nepolevujte, vaši voliči jsou s vámi! Ten hnůj, co se tam válí od revoluce musíte vykydat!“ #truelove #purelove #ucelovka #kampan. – „Dobrý den, máte sklep? A mohla bych ho vidět?“ Kulový blesk se prohnal obcí na Kroměřížsku. Kromě sklepa nemají ale místní obyvatelé ani střechy. (VŽ)

Víkend: Zeman jmenuje premiérem vítěze voleb, uvedl Ovčáček. To je viditelný posun. Taky to mohl být nějaký Fischer nebo Rusnok. – Prahou prošel duhový průvod festival Pride. No a co? – Farský: S Babišem nepůjdeme. Nenosím já tebe, nenosím v srdéčku. Přece tvoj nebudu, ani jednu hodinu. – Muži mají v melbournské kavárně přirážku, protože vydělávají vice. Cítím se být ženou. Did you just assume my gender? (AB)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře