Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.

Řešení kauzy Čapího hnízda podle ČSSD ve třech větách

I když by po mimořádném zasedání předsednictva ČSSD ke kauze Čapí hnízdo stačila jen jedna věta: počkáme, jak to dopadne a pak uvidíme, nabízíme věty tři. Jak to tedy nejvyšší vedení ČSSD po večerním jednání vidí?

1. Podporujeme návrh zákona o střetu zájmů k oddělení ekonomické-mediální-politické moci

2. Podporujeme i konání mimořádné schůze k Čapímu hnízdu, neb kauza poškozuje i vládní koalici

3. Jednoznačně podporujeme pokračování koalice ČSSD – ANO – KDU-ČSL

Dobrou noc.

 

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

1 komentář

  1. petrph napsal:

    Jak napsali nedávno jinde v titulku jednoho článku o Čapím hnízdě, Společně chyceni, společně pověšeni. Na to že je skoro rok a půl roku do parlamentních voleb, je postoj předsednictva ČSSD nikoliv naivní ale diletantský. Nápadně se začíná podobat postoji předsednictva ODS tak rok před jejím pádem. Ten důvod je jasný, je to styl „po nás potopa“, tedy pro konkrétní stranické činitele ve vysokých státních funkcích s přístupem k ohromným státním zdrojům, i když tím odepíší vlastní partaj u voleb .

Přidávání komentářů není povoleno