HoupacíOsel.cz: Medvídek Pú jako čínský prezident, obrazy raději z IKEA a Bohušovy levné tarify

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 24. července 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Kaufland navýší platy zaměstnanců v průměru o 14 %. Všichni už si brousíme zuby na jejich lukrativní pracovní pozice. – Čína na internetu blokuje příspěvky o Medvídkovi Pú. Důvodem je časté přirovnávání kreslené postavičky s čínským prezidentem. Chudák zvířátko. – Vráťa Mynář přiklepl v Kyrgyzstánu miliardovou zakázku neznámé firmě, Ovčáček mluví o kampani vedené médií. Tak to už tady dlouho nebylo. – „Polák vylákal milióny na léčbu neexistujícího pacienta.“ Kdo umí, umí. – Chorvatsko spalují požáry! Dovolené Čechů v ohrožení! (MS)

Úterý: Třetina obyvatel Bavorska by si přála odtržení od Německa. Naposledy, po první světové válce, jim to odtržení moc nedopadlo. Tak třeba teď? – Billboardy s logem, které vypadá jako znak OVB, teatrálnost podpisu koaliční smlouvy a děsně úchylný volební spot. To všechno je teď úplně k ničemu, protože se lidovci zalekli nízkých preferencí a ustupují od smlouvy. Tak to dopadne, když se do věci vloží Čunek. – V Británii se teď řeší dvě věci – Brexit a to, že si policisté létají natáčet nahé ženy vrtulníkem. Posíláme pozdravy. – Mladíci v masce klauna strašili na hřišti děti. Soud jim masku zabavil. Dostanou ji na konci školního roku. (ToP)

Středa: Muž si v Kladně vybral z bankomatu 80 tisíc, ale zapomněl si je odnést. A to manželka jen poslala chlapa na nákup. – Nové policisty bude lákat příspěvek 150 tisíc, více dostanou i pozůstalí. Chovanec si chce zvýšit výplatu, tak přidává, aby to nevypadalo blbě. – Otázka pro prezidenta: zájemců o Hrad se ptáme, jak by udělovali milosti. Zájemci: „To je velmi ožehavá otázka, samozřejmě že jde o delikátní záležitost.“ Zeman: „Prostě tahám jmenovky z klobouku.“ – Hudebník Hannig bude kandidovat na prezidenta, chce navázat na Zemana. To není moc rozumné. – Nebudeme financovat diktaturu, hrozí Jourová Polákům zastavením dotací. Andrej asi v Polsku nemá žádné Agroferty. – Sotva se čtyřiadvacetkrát odsouzený muž vrátil z vězení, znovu kradl. Zvyk je železná košile. (LM)

Čtvrtek: Kubera může bojovat o Hrad. Vidím to na souboj v bonmotech. – Putin čaruje s tajemnými slovy. Rusové bádají, co mohou znamenat. Je to Voldemort! – Italský Milán brojí proti nevhodnému chování turistů, zakázal selfie tyče. Měli překrásné město, ale chodili jim tam lidi. – Zlatý retrívr zachránil tonoucího jelena, stal se hrdinou internetu. Good boy. – Nový kancléř Sněmovny přiznal protiprávní příjmy. Takový je už život v Česku. – Pohnutý život i smrt. Kdo byl Bennigton, frontman Linkin Park. Byl to miláček školních diskoték. RIP. (AB)

Pátek: Soudní znalci vydávali nepravdivé znalecké posudky, z padělků udělali obrazy za miliony. Proto chodím kupovat obrazy do obchodního řetězce IKEA, protože vím na čem jsem. A taky protože nemám miliony. – Pětice nejvyšších představitelů české justice vydala v pátek společné prohlášení k situaci v Polsku: „Nemůžeme mlčet!“ „Chińska Republika Ludowa, zamknij się.“ – Američani mají zakázáno cestovat do i přes KLDR, zakázali si to sami. Míra svobody v USA je nižší než včera. Za všechno může Trump. (JŽ)

Víkend: Šéf komunikace Bílého domu chválil Clintonovou a teď pracuje pro Trumpa. Maže své staré tweety. A proč? Protože co je na Twitteru, to platí. – Jedete do Chorvatska? Tak bacha na kolony. – Polský senát schválil pofidérní zákon o soudech. Ježíšku na křížku, kam ta země spěje. – Hacker Nikulin se bojí být na svobodě, prý mu hrozí únos. A pak že nežijeme v americkém filmu. – Koalice KDU-ČSL a STAN nebude, ale prý to byl dobrý projekt a těch deset procent by určitě překročil. Ale víte co, jistota je jistota. – Slušná Češka napadla neslušnou muslimku v šátku. Je třeba bránit své hodnoty. – Zeman dále bude jezdit do krajů a jeho mluvčí připomíná, že se nejedná o kampaň. Ok, když to říká Ovčáček, tak to bude pravda. – V rámci EU Češi využívají internet v mobilu nejméně. No, když nám Bohuš slíbil levnější tarify a zatím s tím moc nepohnul, tak se není čemu divit. (JŽ)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)