cabodevassoura via Foter.com / CC BY-NC, zdroj

HoupacíOsel.cz: Medvídek Pú jako čínský prezident, obrazy raději z IKEA a Bohušovy levné tarify

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 24. července 2017

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz.

Pondělí: Kaufland navýší platy zaměstnanců v průměru o 14 %. Všichni už si brousíme zuby na jejich lukrativní pracovní pozice. – Čína na internetu blokuje příspěvky o Medvídkovi Pú. Důvodem je časté přirovnávání kreslené postavičky s čínským prezidentem. Chudák zvířátko. – Vráťa Mynář přiklepl v Kyrgyzstánu miliardovou zakázku neznámé firmě, Ovčáček mluví o kampani vedené médií. Tak to už tady dlouho nebylo. – „Polák vylákal milióny na léčbu neexistujícího pacienta.“ Kdo umí, umí. – Chorvatsko spalují požáry! Dovolené Čechů v ohrožení! (MS)

Úterý: Třetina obyvatel Bavorska by si přála odtržení od Německa. Naposledy, po první světové válce, jim to odtržení moc nedopadlo. Tak třeba teď? – Billboardy s logem, které vypadá jako znak OVB, teatrálnost podpisu koaliční smlouvy a děsně úchylný volební spot. To všechno je teď úplně k ničemu, protože se lidovci zalekli nízkých preferencí a ustupují od smlouvy. Tak to dopadne, když se do věci vloží Čunek. – V Británii se teď řeší dvě věci – Brexit a to, že si policisté létají natáčet nahé ženy vrtulníkem. Posíláme pozdravy. – Mladíci v masce klauna strašili na hřišti děti. Soud jim masku zabavil. Dostanou ji na konci školního roku. (ToP)

Středa: Muž si v Kladně vybral z bankomatu 80 tisíc, ale zapomněl si je odnést. A to manželka jen poslala chlapa na nákup. – Nové policisty bude lákat příspěvek 150 tisíc, více dostanou i pozůstalí. Chovanec si chce zvýšit výplatu, tak přidává, aby to nevypadalo blbě. – Otázka pro prezidenta: zájemců o Hrad se ptáme, jak by udělovali milosti. Zájemci: „To je velmi ožehavá otázka, samozřejmě že jde o delikátní záležitost.“ Zeman: „Prostě tahám jmenovky z klobouku.“ – Hudebník Hannig bude kandidovat na prezidenta, chce navázat na Zemana. To není moc rozumné. – Nebudeme financovat diktaturu, hrozí Jourová Polákům zastavením dotací. Andrej asi v Polsku nemá žádné Agroferty. – Sotva se čtyřiadvacetkrát odsouzený muž vrátil z vězení, znovu kradl. Zvyk je železná košile. (LM)

Čtvrtek: Kubera může bojovat o Hrad. Vidím to na souboj v bonmotech. – Putin čaruje s tajemnými slovy. Rusové bádají, co mohou znamenat. Je to Voldemort! – Italský Milán brojí proti nevhodnému chování turistů, zakázal selfie tyče. Měli překrásné město, ale chodili jim tam lidi. – Zlatý retrívr zachránil tonoucího jelena, stal se hrdinou internetu. Good boy. – Nový kancléř Sněmovny přiznal protiprávní příjmy. Takový je už život v Česku. – Pohnutý život i smrt. Kdo byl Bennigton, frontman Linkin Park. Byl to miláček školních diskoték. RIP. (AB)

Pátek: Soudní znalci vydávali nepravdivé znalecké posudky, z padělků udělali obrazy za miliony. Proto chodím kupovat obrazy do obchodního řetězce IKEA, protože vím na čem jsem. A taky protože nemám miliony. – Pětice nejvyšších představitelů české justice vydala v pátek společné prohlášení k situaci v Polsku: „Nemůžeme mlčet!“ „Chińska Republika Ludowa, zamknij się.“ – Američani mají zakázáno cestovat do i přes KLDR, zakázali si to sami. Míra svobody v USA je nižší než včera. Za všechno může Trump. (JŽ)

Víkend: Šéf komunikace Bílého domu chválil Clintonovou a teď pracuje pro Trumpa. Maže své staré tweety. A proč? Protože co je na Twitteru, to platí. – Jedete do Chorvatska? Tak bacha na kolony. – Polský senát schválil pofidérní zákon o soudech. Ježíšku na křížku, kam ta země spěje. – Hacker Nikulin se bojí být na svobodě, prý mu hrozí únos. A pak že nežijeme v americkém filmu. – Koalice KDU-ČSL a STAN nebude, ale prý to byl dobrý projekt a těch deset procent by určitě překročil. Ale víte co, jistota je jistota. – Slušná Češka napadla neslušnou muslimku v šátku. Je třeba bránit své hodnoty. – Zeman dále bude jezdit do krajů a jeho mluvčí připomíná, že se nejedná o kampaň. Ok, když to říká Ovčáček, tak to bude pravda. – V rámci EU Češi využívají internet v mobilu nejméně. No, když nám Bohuš slíbil levnější tarify a zatím s tím moc nepohnul, tak se není čemu divit. (JŽ)

Čtěte též

Reklama
Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno
Reklama