Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
http://www.nadacekj.cz/,

Karel Janeček rozjíždí nový akcelerátor. Podpoří inovativní vzdělávací projekty

Máte nápad a chcete si zdarma otestovat jeho smysluplnost? #třidvajedna dílna je pětidenní akcelerátor, který má za cíl ověřit životaschopnost projektů zaměřujících se na vzdělávání a občanskou společnost. Poradí vám například Martin Hausenblas nebo Silke Horáková.

Nadace Karla Janečka nabízí pomoc až dvanácti začínajícím projektům. „V rámci #321 dílny budou týmy spolupracovat se zkušenými mentory a dostanou šanci ověřit si vlastní business plán. Je zde velký potenciál, že nejzajímavějším projektům nabídneme dlouhodobou spolupráci,“ vysvětluje ředitel Nadace Tomáše Řemínek.

Přihlásit se je možné do 30. dubna, šanci mají především inovativní projekty s dosahem na tisícovky lidí. Akcelerátor #321 dílna bude probíhat od 30. května do 4. června ve Svatém Janu pod Skalou. Nadace Karla Janečka získala pro tento nový program licenci od mezinárodní organizace Unreasonable Institute.

Zájemcům poradí například programový manažer Google Daniel France, zakladatel firem Adler a Liftago Martin Hausenblas, výkonná ředitelka Czech Venture Capital and Private Equity Association, soukromá investorka a spoluvlastník Albatros Media Silke Horáková. nebo Vítek Ježek, zakladatel systému sdílených růžových kol Rekola.

 

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Nebyl vložen žádný komentář
Přidávání komentářů není povoleno