Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
www.sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Černoch v supermarketu, Sobotka u Zemana a Čunek v senátu

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

  • Pondělí:  Dva Poláci s trestní minulostí šli krást do bistra s kebabem v městě Ełku, aby uhasili žízeň, bo snědli zelí v celku. Při rvačce s obsluhou byl jeden pobodán a ztratil botu, pak podlehl zraněním čímž zburcoval nácků rotu. To rozohnilo polské dutohlavy, ti házeli petardy a cihly na sprosté vrahy – imigranty. Eremü – Házení vajec na Zemana byl podle soudu přestupek. Jojo, kdyby do toho měl co kecat soudruh Mlátička, tak se vrhači houpou jak Horáková. Semelová likes this. – Zeman hostil Sobotku. Vždy si tyhle jejich dýchánky představuji jako rodinnou večeři ve Shrekovi dvojce. „Už se připravujete na deset procent, Bohouši?“ „Možná, ale rozhodně nebudeme uzavírat smlouvy s naším největším rivalem. Možná ho milostivě jmenuji jako ministra financí!“ „Bohuslave!“ „Miloši!“ „Jiříku!“ (JM)
  • Úterý: Muž ohlásil policistům bombu, do telefonu se v opilosti představil. Takhle má vypadat správné ohlášení bomby. – Úřad pro potírání dezinformací bude kontrolovat i vrcholné politiky. To ten úřad rychle zruší. – Brněnská klinika čelí podezření ze záměny embryí, případ prověřuje stát. Není to Babišova klinika. Pouze je to nějaká firma z holdingu. – Kuchař přimíchal kolegyním do jídla marihuanu. Skončily v nemocnici. Za nápad dávám 10 bodů, ale za nemocnici 2 body. Očekávejte zítra další díl Prostřena přímo z nemocnice. – Ústavní právo držet zbraň? Nejsme USA v 18. století, kroutí hlavou právník. Odborník na svém místě. Jsme přece Czechia v 21. století. – Rok 2016 byl rekordní. Přibylo 58 nových minipivovarů. Dobrá zpráva na konec. (AB)
  • Středa: Na letáku obchodního řetězce Lidl se objevil černoch. Pofidérní vlastenci zuří. Kdyby byli opravdu své kultuře tak oddaní jak říkají, měli si stěžovat už v roce 1994, kdy začal na TV Nova moderovat počasí Rey Koranteng. – Senátním výborem pro veřejnou zprávu prošel nepozměněný návrh na protikuřácký zákon. Nebude se kouřit v hospodách? To si kuř, béjbé! – Babiš prohlásil, že se do konce ledna zbaví Agrofertu, pokud poslanci přehlasují prezidenta. Znamená zbavit se Agrofertu také zbavit se vlivu na jeho činnost? Aj doňt fink sou. – Turecko už konečně ví, kdo je útočník z istanbulského klubu. Hra na schovávanou nabírá na obrátkách, už ví, koho hledat. (JŽ)
  • Čtvrtek: Většina senátorů má druhou práci, nechodí na zasedání, ale stejně si nechává proplácet náhrady. Takový Jirka Čunek má třeba k senátorskému platu 71 tisíc nově připočetl hezkých 84 tisíc za hejtmanství. Údajně vnáší do senátu odbornost (nikdy nevíte, kdy budete muset vystěhovat nějaké lidi do malého koncentráku). Jen tak dál kluci, ať mají Zeman s Babišem víc munice, až budou chtít ten senát opravdu zrušit. – Bydlení u rušné silnice způsobuje demenci, tvrdí nová studie. Už jenom zjistit, koho volí lidé žijící u rušných silnic a máme takřka vystaráno. – Němci z komunity Dvanáct kmenů se přesídlili do Čech. Fanatičtí křesťanští sluníčkáři, kteří řežou své děti rákoskou slušným Čechům nijak zvlášť nevadí. Kde je Ortel, když ho člověk potřebuje? (JM)
  • Pátek: Kde je ČSSD teď? Barva jejich nynější politiky vám napoví, aneb exekuce spuštěna. – Internety jsou zaplaveny zprávami o tom, jak ekonomika roste a zvedají se mzdy. Nikdo už ale nepíše, komu ty mzdy vlastně rostou a kdo si povede stejně bídně jako vždycky. Jen pro představu, ve třetím čtvrtletí roku 2016 průměrná mzda dosáhla 27 220 korun, avšak už jen číslo tzv. mediánu je o pár tisíc menší, a to 23 527 korun. Asi to vyžaduje pracnější hledání informací, než opsat to, co najdete na ČTK a doplnit to hogo fogo slovíčky ekonomů. – A zase ten Babiš. Pro milovníky pohádek skvělá zpráva, padouch si chce podmanit svět. Nápad na centrální řízení státních podniků z Ministerstva financí zní geniálně, ale nějaký ten hrdina still missing. Grimmové by nám záviděli. – Kdo by nemiloval zdi, všichni je máme rádi. Věšíme si na ně obrazy, vzpomínky a zážitky, natíráme je na naše oblíbené barvy. Co si na tu svou asi pověsí Mexičané? (bag)
  • Víkend: Je zima a mrzne. Všechny to z nějakého důvodu překvapuje. Žijeme v mírném podnebném pásmu, víme? – Babiš nejspíše převede Agrofert na svou družku a nejbližší spolupracovníky. Lex Babiš byl fakt dobrý nápad. Co přesně bude chtít vyčítat opozice Babišovi teď? – Mezi českou mládeží se rozmáhá nezájem o sex, většina si vystačí s pornem. Není se čemu divit, porno neodmlouvá. – Na pěti místech ČR se rozšířila ptačí chřipka, veterináři už začali s plošnou likvidací nakažené drůbeže. Snad vláda nedostane podobný nápad až vypukne mezi lidmi chřipková epidemie. – Meteorologové vyhlásili v Moravskoslezském kraji smogovou situaci. Asi už jim fakt, že je vzduch viditelný, začal být podezřelý.  – Protesty vojáků Pobřeží Slonoviny pokračují. Vojáci požadují zvýšení platů i rychlejší postup. Prezidentovi asi nedošlo, že ozbrojené složky nejsou jako domovník, kterému zpoždění s platbou nevadí. – Donal Trump vybral jako ředitele tajných služeb Dana Coatse, tvrdého kritika Ruska. Když už nic jiného, je třeba Donaldovi přiznat, že zamotal hlavy všem analytikům. – V Turecku skončilo na svých pozicích více než šest tisíc dalších úředníků, vojáků a učitelů, desítkám organizací vláda zakázala činnost. Sežeňte už někdo Erdoganovi ženskou nebo sedativa. – Diplomaté USA téměř přerušili své aktivity v Sýrii. Důvody jsou kombinace nejisté podoby zahraniční politiky Donalda Trumpa, neefektivita ujednaných příměří a to, že Rusko jedná na vlastní pěst. I tak to působí jako to vztekající se dítě na pískovišti, kterému nikdo nepůjčí bábovičky. (MK)

Tištěné vydání Houpacího Osla můžete mít i vy. Stačí se ozvat na e-mail redakce@houpaciosel.cz

Tištěné vydání Houpacího Osla můžete mít i vy. Stačí se ozvat na e-mail [email protected]

Tištěné vydání Houpacího Osla můžete mít i vy. Stačí se ozvat na e-mail [email protected]

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře