HoupacíOsel.cz: Zeman, černý kůň biatlonu, zmatlaná sebevražda elitního rozvědčíka a drogami proti gangům

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 12. února 2017
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

Pondělí: Kormorán si v Labi vzal moc velké sousto, zadusil se candátem. Alegorie na slibovaných 20 % Realistů? – Podle slovenských soudů je Babiš neoprávněně evidován jako agent Bureš. Pokud říkáme „slovenské soudy“, myslíme kmenovou radu starších v Blavě, která rozhodla na základě podivných důkazů. Je také fascinující, jak StB fungovala, a přitom s ní nikdo nespolupracoval. – Ministr pro lidská práva Chvojka uvažuje o zrušení projektu HateFree. U Konvičky bouchají šampáňa. – Všech sedm nejbližších spolupracovníků poradilo Zemanovi, aby znovu kandidoval. Pochopitelně, zcela nezištně a objektivně zhodnotili situaci a poradili podle nejlepšího svědomí. Lukoil i CEFC chystají investice. (JM)

Úterý: Čuněk dostává plat hned za tři práce, bere téměř 290 tisíc. Čuněk je prostě trojjediný. – Brněnští taxikáři válčí s Uberem. Hlásí řidiče policii a zvažují blokádu. Konkurenci v Brně nechceme!!! – Pojďme žít bez gayů a muslimů. „Bílá“ maďarská ves láká zklamané Evropany. Ale když tam budou samí bílí chlapi, nebude to trošku gay? – Bývalý agent Minařík půjde po nepovedené sebevraždě opět do vězení. Máte špatný den? Vzpomeňte si na agenta. – Zeman si stoupl na běžky. Bořil by se, daleko by nedojel, soudí trenér biatlonistů. A přitom to měl být černý kůň našeho biatlonu. Taková škoda. – Model tmavé pleti na letáku vyvolal na Slovensku rasistické komentáře. Příště tam dejte ovečku a bude klid. (AB)

Středa: První Čech, který se chtěl přidat k Islámskému státu, plánoval jet do Sýrie, aby ho tam zabili. Češi byli vždy vynalézaví, kdyby takhle uvažovali všichni jejich přívrženci, bylo by hned o jeden stát méně. – Trumpův zákaz migrace u soudu. Americký prezident tvrdí, že rozhodnutí bude nepochybně respektovat. Já tvrdím, že nepochybně s plným Twitterem keců. – Čína na konferenci proti obchodu s orgány. Taaak a teď ten o Pepíčkovi. – Britští poslanci schválili nepozměněnou cestu z Evropské unie, například bez garance možnosti zůstat v Británii pro občany členských států EU. Poláci, běžte szukać pracy někam jinam. (JŽ)

Čtvrtek: Zastavíme populistickou vládu a vrátíme politice smysl, slibuje ODS voličům. Konečně nám mají modří ptáci po dvaceti letech co nabídnout, tak originální volební program tu už dlouho nebyl. Ehm, ehm… – Michal Horáček představil poradce v boji o Hrad. Vašáryovou, Drábovou, Pafka. To mu poradce vybíral sám Ovčáček? Miloš nemusí ani opouštět komnaty lánského zámku a má výhru v kapse. – Trumpova poradkyně Kellyanne Conwayová veřejně vyzvala k nákupu oblečení od Ivanky. Taky už se těšíte na zahradní výprodej v Bílém domě? Já osobně mám zálusk na jeden ze slavných županů Donalda Trumpa. – Papež František připustil, že ve Vatikánu existuje korupce. Uvedl to v rozhovoru s jezuitským časopisem Civiltà Cattolicà. Forejt je šokován. – Senát Trumpovi schválil Sessionse jako ministra spravedlnosti. Člověk, který se nemohl stát federálním soudcem kvůli svým rasistickým postojům, teď diktuje normy spravedlnosti v USA. To je dost nespravedlivé… (LM)

Pátek: Ve Zlínském kraji opět vyhlásili smogovou situaci. Těžko říct, jestli si někdo vůbec někdy myslel, že ji kdy odhlásili. – Adam B. Bartoš je obžalovaný. Tak jen aby to tak vydrželo. – V Americe chtějí stavit zeď kolem své země, aby ochránili svou vlast. Francouzi budou stavět skleněnou zeď okolo Eiffelovky. Kolem čeho jiného by jí taky měli stavět. Když ztratí Eiffelovku, bude to ten stát, kde kdysi stávala honosná Eiffelova věž, kterou neochránila od zlovolných teroristů ani sklěnená! zeď. – Jak ironické, že novou centrálu NATO bude slavnostně otevírat právě Trump. Ještě ironičtější je, že to bude základna v Bruselu. Funny indeed. – Telefonáty, tweety a vlastně všechny veřejné projevy jedné nejmenované osoby, urazí každý den minimálně snad jednu zemi světa. Podle Wikipedie má naše planeta 195 států. Poslední apokalypsu můžeme tedy čekat někdy během července. (bag)

Víkend: ČSSD na zasedání Ústředního výkonného výběru měnila několik funkcionářů a řešila dlouhodobý program strany. No, volby už jim to asi nespasí. – Miloš Zeman je názoru, že „jeho“ strana SPO by měla jít do voleb s Okamurovci. Tomio Okamura po dlouhé době projevil náznak politické racionality a do voleb s SPO nechce. – Andrej Babiš zveřejní výsledky dvou auditů, které mají objasnit jeho příjmy. O firmách, které je budou vypracovávat, mlží. Nechce, „aby je novináři terorizovali“. Mnojono, jsme všichni strašně moc zlí. – Miloš Zeman navštívil pražskou nemocnici Na Bulovce kvůli preventivní prohlídce. Takže po těch běžkách nohama zpátky na zem. – Donald Trump popírá, že by stavba zdi na hranici s Mexikem byla drahá. Stejně jako manželka, co vás tahá kolem výlohy klenotnictví. – Vladimír Putin zvažuje, že USA vydá whistleblowera Edwarda Snowdena. Snad to stihne do Valentnýna. – Ve Francii se strhlo několik protestů proti policejní brutalitě, policie je ovšem klidná. Ví, že stačí vystřelit pár ran do vzduchu a demonstranti začnou vytahovat bílé vlajky. – KLDR odpálila raketu středního doletu do Japonského moře. Podle fotografií byl Kim velice nadšený, podle ohlasů jsou USA podrážděné. Jako obvykle. – Brazilský soudce navrhl, že účinným způsobem boje proti gangům by byla legalizace drog. Scénář by vypadal asi tak, že gangy přejdou na takové věci jako ilegální zbraně a pan soudce si svobodně ryje nosem v koksu. (MK)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)