HoupacíOsel.cz: Vrahové v nás, Dienstbierův cenzor a Pokémoni v minovém poli

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 24. července 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Je tu další politicky nekorektní shrnutí týdne z mládežnické novinářské  dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

  • Pondělí: Nahé ženy pózovaly se zrcadly, aby se republikánům rozsvítilo. Make America Great Again! – Desítky nabouraných aut vyjdou expolicistu Kadlece na 1,65 milionu. Prostě pomáhat a chránit. – Cizinec zaútočil na dvě ženy. Jednu chtěl znásilnit, druhou okrást. Důkaz, že muži dokážou dělat dvě věci najednou. – Nastupující hlavní hygienička chce bojovat s virem HIV a klíšťaty. O víkendu byla spatřena, jak rozdává kondomy v pražských barech a poté v šumavských lesích zabíjí klíšťata trekovou obuví. Hrdinka naší doby! – Před útokem poslal usměvavou selfie. Jedl vepřové, pil alkohol. Vrah se skrývá v každém z nás. (AB)
  • Úterý: „Žádná schůzka v Lánech nikdy nebyla,“ vzkázal po své mluvčí hejtman Michal Hašek. Jak se ukázalo, nebyla ani žádná mluvčí a je dokonce možné, že to ani nevzkázal. – Ministr pro lidská práva Dienstbier nabízel Facebooku cenzora sprostých příspěvků. Neuspěl a jeho profil zůstane i dále terčem internetové žluče. – „Po puči jsem o deset minut unikl smrti,“ přiznal turecký diktátor. Náhoda? – Místo vězení poslanecká sněmovna v barvách Úsvitu. Vitásková asi čelila Sofiině volbě. – Melania Trump obšlehla projev od Obamovy manželky. Všimli si toho po slovním spojení „jako sebevědomá černá žena…“ – Petr Nečas jako první český expremiér zamíří k soudu v pozici obžalovaného. Podle státního zástupce funkcemi podplatil někdejší poslance Petra Tluchoře, Ivana Fuksu a Marka Šnajdra. Soud rozhodne, zda je vinen, a pokud ano, zakáže mu použít přípravek na odstranění lepidla, kterým je již několik let přilepen k Jaňuli. Chudák. Dobře mu tak. (JM)
  • Středa: Erdogan vyhlásil v Turecku výjimečný stav. Zatýkání bude údajně pokračovat. Zatím bylo zatčeno 99 generálů, akademici nesmějí vycestovat. Když oni tam zase chtějí zavést tu demokracii… – Británie letos žádost o vystoupení z EU nepodá. Chce mít jasno ve svých cílech, a to do konce roku nestihne. Se nám ten Brexit trošku vymyká z rukou. – Obětní beránek je na světě! Je jím členka volebního štábu Donalda Trumpa Meredith McIverová, která po trapném odhalení převzala zodpovědnost za okopírování části vystoupení první dámy Michelle Obamové do řeči Melanie Trumpové. Takhle se hasí problémy, vy nuly… – Organizace za odstranění min v Bosně vyzvala obyvatele, aby se při hraní populární hry Pokémon GO vyhýbali oblastem, které jsou od války v 90. letech zaminované. (ToP)
  • Čtvrtek: Protivládní povstalci v Sýrii uřízli hlavu dvanáctiletému chlapci. Považovali jej za špiona, ale jak se ukázalo, byl to civilista. Údajně šlo o chybu jednotlivce. No, tak to jo, to je potom úplně v pořádku, můžete pokračovat v jízdě. – Muž visel na stromě a kopal nohama. Policisté jej z oprátky vyprostili. A kdo se je o to jako prosil? – Policejní šéf Tuhý byl v Ostravě dopaden, kterak překročil rychlost. Je údajně připraven nést všechny důsledky. Vrátit odznak a pistoli s jednou kulkou doporučujeme míchat s větším množstvím alkoholu. (JM)
  • Pátek: Myslíte si, že máte smůlu? Tak to asi nemáte na čtyřicetiletého zloděje, který se vloupal do teplického vlakového depa. Nejdřív se mu podařilo spustit alarm, poté se musel při útěku zbavit veškerého lupu a dokonalou loupež zakončil pádem do hluboké šachty. Navíc ho zachytily kamery a na místě zapomněl batoh. Prostě profík. – Kauzu tzv. trafik pro poslance, ve kterých jsou obviněni manželé Nečasovi (dříve Petr Nečas a Jana Nagyová), bude posuzovat stejná soudkyně, která dříve dvakrát osvobodila Janu Nečasovou v kauze zneužití Vojenského zpravodajství. Když si to někdo umí zařídit… (ToP)
  • Víkend: V Mnichově se střílelo. Každý hned věděl, že to byl islamista a že je potřeba zavřít všechny hranice a povolat Aragorna k hraničářům a na trůn zároveň. Během dne se ukazovalo, že šlo o mladého a tichého muže, který byl prostě totálně mimo a pravděpodobně se nechal inspirovat Breivikem, který měl zrovna výročí. No, na druhou stranu ten chlapec mohl být dobrý boyfriend, když ani po pěti letech nezapomene na výročí. – Muslim nechtěl podat ruku kolegyním, tak dostal padáka. Případ se stal ve Švédsku a u nás vzbudil vlnu emocí. Jako bychom zapomněli, co všechno nám Švédi za třicetileté války ukradli. – Česku nehrozí žádné nebezpečí, ubezpečil Chovanec. Policie posiluje hlídky v ulicích. To proto, že je tady tak bezpečno? – Atentát v Kábulu si vyžádal 80 obětí. Na Facebooku se nezbarvila ani jedna profilovka. (JM)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)