HoupacíOsel.cz: Už je líp? Jak se Erdogan opičí po Putinovi a svědci Jehovovi na kontrole kotlů

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 6. listopadu 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

Pondělí: ČD mikroskopicky zdraží. Takže o tisícinásobek? – ANO ovládlo průzkum STEM, sociální demokracie prudce oslabila. Už je líp? – Turecká policie provedla razii v opozičních novinách, zatkla šéfredaktora. Takhle se opičit po Rusku. Tohle se nedělá. – Hermanovi věřím asi jako pohádkám Boženy Němcové, zahřmělo z ČSSD. Tipuji pohádku Chytrá horákyně. – Počet nabízených míst převyšuje počet nezaměstnaných. Ale když jsi studoval filozofii, tak budeš stejně nezaměstnaný. – Nejsmutnější lední medvěd na světě žije v čínském obchodním domě. Lidská práva v Číně řeší každý Kalousek, ale co zvířecí práva? (AB)

Úterý: Dělníci v Alabamě narušili potrubí s benzínem. Jeden při výbuchu zemřel. Gratulujeme a posíláme písničku. – Od ledna mohou úřady kontrolovat, čím doma topíte. Prezident zákon podepsal. Úřady nyní evidují zvýšený zájem o práci kontrolora. V přihláškách většina zájemců uvádí v kolonce náboženství „svědek Jehovův“. Děkujeme, kluci, fakt jo. – Zvažte stíhání prezidenta pro porušení Ústavy, žádá Kroměřížská výzva. Hoďte už na Kocába deku, nebo ho zabiju. – Zaorálek přirovnal schůzku s dalajlámou se schůzkou s Henleinem. Naštěstí se po vlně kritiky omluvil. Jak hluboko musíte mít hlavu v řitním otvoru Číňana, aby vás napadly podobné bláboly? – Forejt telefonoval Bradymu dvakrát. Prý jen kvůli nesrovnalostem. Hašek si po ukončení hejtmanství otevřel kurzy pravdomluvnosti a vyučuje na Hradě nebo co? (JM)

Středa: Moskevské úřady zapečetily pobočku Amnesty International. Neplatila nájemné, vůbec to nemá co dělat s tím, že kritizuje Kreml! – „Přesuny vojsk po Evropě jsou pomalé,“ kritizuje evropskou byrokracii velitel amerických pozemních sil v Evropě generál Ben Hodges. Ano, než zahájíme patřičné operace, musíme ještě vyplnit dokument H86 v kanceláři 31 ve 4. patře, což nám umožní vyplnit formulář F879 ve vedlejší budově, ve 3. patře v kanceláři 42B… – Babiš mluvil o Pavlu Šafrovi jako o psychopatovi a parchantovi, kde to jenom šlo. Za slovo psychopat Šafr nic nedostane, protože prostě proto. Každopádně je více než prokazatelné, že Pavel Šafr parchant de iure není. Takže mu Babiš musí za trest věnovat drobné ze své peněženky. – Do služby v armádě a aktivních zálohách láká šest nových spotů Univerzity obrany. Abych je parafrázoval: „Nebuď obyvatelem, staň se mrtvolou.“ – Zájmová organizace pana Vodičky by mohla přijít o podporu ministerstva obrany. – „Čínské investice jsou důležitější než tibetské vlajky,“ řekl Zeman při návštěvě Ostravy a šibalsky mrknul do kamery televize Barrandov. (ToP)

Čtvrtek: ANO bere příznivce komunistům i ČSSD. Osoba Andreje Babiše (Bureše) má hold silné charisma. Voliči pravice se vrací k ODS a jejím hodnotám. Což je zákaz předjíždějících kamionů a topení migrantů v moři. – Krejčíř od pondělí nejedl. Protestuje proti podmínkám v jihoafrickém vězení. Například proti stravě, justici, černým dozorcům. No, prostě se musel po nějaké době zase připomenout. – Horáček bude kandidovat na Hrad. Chce žít v zemi úsměvů, né úsměšků. Ha. Haha. Hahahahahahahahahahahahah. – Slavný recitátor Koránu v Íránu čelí obvinění ze zneužívání chlapců. Kdyby se držel křesťanských hodnot … mohl zneužívat chlapce třeba v poklidném Polsku. (JM)

Pátek: Armádu ČR porazil pouze jediný osobní automobil. I tak by se dala pojmenovat srážka hned pěti vozidel Pandur s jedním civilním automobilem. Abych parafrázoval Petra Nárožného z pohádky S čerty nejsou žerty: „Ještě, že máme tak silné vojsko.“ – Téměř 33milionovou pokutu za Nejedlého zatáhla nizozemská firma vlastněná ruskou společností Lukoil, kterou v ČR spoluvlastnil. Udrželo ho to na Hradě. Ještě pořád si myslíte, že ten člověk není nebezpečný a je čistší než lilie? – Sobotka mění ministry, vyhraňuje se proti Andrejovi a vůbec dělá všechno pro to, aby ČSSD klesla ještě níž, než je dosud. Takhle se ovšem volby nezachraňují, pane premiére, víme? – Ostravské divadlo Petra Bezruče ve spojení s žido-ilumináty ovládanou Českou televizí připravili hnusný protest proti prezidentu Miloši Zemanovi a jeho manželce! Takhle nějak by mohl vypadat titulek třeba na nejmenovaných listech. Pravda je trošku prostší a pro hejtmana a prezidenta Zemana o něco trapnější. Achjo… – „O brexitu musí rozhodnout parlament,“ rozhodl britský vrchní soud. Parlamentu se ovšem do brexitu moc nechce. Tak že by Británie přeci jenom zůstala? (ToP)

Víkend: Bohuslav Sobotka prohlásil… napsal… to je jedno, prostě je názoru, že za neúspěch ČSSD může Babiš a jeho mocenské tendence. Koalice ANO a ČSSD se brzy stane slovníkovým příkladem oxymóronu. – Klasické české „Přece to nevyhodíme!“ se dá aplikovat i na armádní poměry. Místo nákupu nových houfnic Armáda ČR upraví ty staré, protože máme na skladě munici za dvě miliardy. – V Orlové se zastřelil policista. Dá se to nazvat policejní brutalitou? – Čína zrušila jednání se slovenským premiérem Ficem. Podle některých to je „pomsta“ za setkání Andreje Kisky s dalajlámou. Co dokáže jeden starý pán v barevné plíně… – Americké prezidentské volby se blíží, ven se hrabe další špína na oba kandidáty. Začíná to být jako sledování pěti třicetisekundových reklam bez možnosti ‚Přeskočit‘ kvůli pětisekundovému videu. A žádný AdBlock! – Ve Filipínách došlo přestřelce mezi vládní protidrogovou policií a zatčeným starostou Ronaldem Espinosou. Uvězněný muž se pokusil se zbraní dostat pryč, ale byl při pokusu zastřelen. Z Filipín se brzo stanou podklady pro vývoj čtvrté hry Mafie. (MK)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)