HoupacíOsel.cz: Uprchlíkům ordinujte knedlo vepřo se Sluncem, senem a fackama

Napsal/a Jakub Mikel 26. října 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Studenty z HoupacíOsel.cz na dlouhé proslovy neužije. Přesto se snaží přinášet to „nejvíc nejdůležitější“ z uplynulého týdne, abyste si mohli nostalgicky zavzpomínat. Nostalgickou atmosféru podporuje vtip ze Sorry.

  • Pondělí 19. 10.: Zajímavý titulek přinesly Novinky.cz : Británie proti extremismu: děti budou moci připravit o pasy jejich vlastní rodiče. Krom toho, že díky prezidentovi víme, co jsou passy, tak nám takový režim těžce zavání Orwellem. Angsoc, hanba ti. – Stovky sociálně slabých rodin na Slovensku (ano taky nás překvapilo, že mají Fica a stejně jsou chudí) dostanou dovolenou zdarma. Bohuslav Sobotka oznámil, že uzavírá hranice se Slovenskem. Jen pro jistotu. – Armáda v blesku nakoupí útočné pušky. Ačkoliv se spekuluje, že je to kvůli uprchlické vlně, Osel tyto fabulace vyvrátil. Na uprchlíky musíme přeci kupovat pušky obranné. – Prolomení limitů na dole Bílina strhlo lavinu komentářů na facebooku. Hojně se k tomu vyjadřoval teplický radní Dominik Feri, ale přikládáme to faktu, že jako jediný Sudeťák umí psát.

 

  • Úterý 20. 10.: Starý Stropnický dostane pancéřovou limuzínu. A na české děti sbíráme víčka. – Zabodl srdce krumpáčem do předního skla. Chtěl jí tím říct, že ji miluje. No, nemilujte ho. – Lotyši staví plot na hranicích s Ruskem. Kvůli uprchlíkům. S ploty se nějak roztrhl pytel. Schengen už si šetří peníze na rakev. – Le Penovou soudí za výroky proti muslimům. Konva naproti tomu dostal požehnání od Zemana k diskuzi na půdě vlády. Jak tohle máme nějak vtipně komentovat?

 

  • Středa 21. 10.: Hoši z GIBSu zasahovali v protimafiánském útvaru. Prej to nemá co dělat s pomstou nebo tak. Prostě jen Prohnilí proti prohnilým. – Kameramanka, která podrazila nohy imigrantovi, ho bude žalovat. Podle odborníků může dostat klidně žlutou kartu za filmování. – Řidič jedoucí kolem hradu Kost narazil na dva muže. První vedl na řetězu toho druhého, oblečeného do latexu. Na místo zavolal hlídku neposlušných strážníků. Ti dokonce použili obušky. Uuuu. – Hitler prý nevymyslel holokaust. Podle Netanjahuna ho na to přivedl Palestinec. Ok, je v módě podporovat Izrael a nosit ohnuté kalhoty, ale tentokrát bych fakt zůstal jen u těch kalhot.

 

  • Čtvrtek 22. 10.: Moskevské protokoly prej potřebovaly aktualizovat, tak Rusové zdrželi skupinu českých delegátů na pět hodin na letišti. Kucí nepodepsali a na Hradě se truchlilo. – Když se vám vymkne z ruky larp a naběhnete do školy s mečem, dá se předpokládat, že už vás nikam nepozvou. Nepomůže tomu ani to, že zabijete dva studenty a pak vás zastřelí policie. – Na Galapágách objevili nový druh želvy. Je tmavá, má krunýř a vypadá jako všechny ostatní. Ale jelikož neumí mluvit jako ta z Nekonečného příběhu, tak čekáme dál.  – OSN nás kritizuje kvůli uprchlíkům a Zemanovi. Jeho voličům je to putna a nám ostatním tím nic nového neřeknou. – Hnutí Ano by vyhrálo volby.

 

  • Pátek 23. 10: Jelikož mladý Stropnický nemá obrněné auto jako taťka, tak ho přes noc pražští zastupitelé odvolali. Krnda je konečně happy, protože může začít makat. – 16 z 18 městských strážníků v Berouně bylo obviněno ze zneužití pravomoci úřední osoby. Beroun nyní čeká postapokalyptické řádění a chaos, takže pokud nevíte kam na dovolenou, Beroun bude určitě skvělá volba. – Většina Čechů je nespokojena s EU. Normálně bychom si dělali legraci, že za to můžou imigranti, ale oni za to vážně mohou imigranti.

 

  • Víkend: Červené maso nám způsobí rakovinu stejně jako cigarety. V tom případě… začínám kouřit. – Hurikán Patricia, který nejednomu meteorologovi způsobil mravenčení v podbřišku, udeřil na Mexiko. Naštěstí rychle zeslábl, takže mohl rozzlobený dav nadržené meteorology vesele zlynčovat. – Zeman prohlásil, že většina uprchlíků si nezaslouží soucit, protože používají své děti jako živý štít. První si všichni stěžují, že jedou bez dětí, a když je teda přivezou, tak jen jako živý štít?  Co ještě musí udělat, aby se to slušným Čechům a Zemanovi líbilo? Změnit barvu kůže, sežrat knedlo vepřo a chlámat se jako trotl u Slunce, seno?
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)