HoupacíOsel.cz: Uprchlíci před branami aneb Dojemné souznění Zemana s Klausem.

Napsal/a Jakub Mikel 6. září 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Co přinesli žido-zednáři z teplých médií tentokrát? Samá nálož, za kterou by se nestyděl ani Jarek Plesl, který se nestydí nikdy, tak vlastně v pohodě. HoupacíOsel opět moudře analyzoval, časopis Sorry vtipně ilustroval.

  • Pondělí 31. 8.: Týden začal pěkně zostra. Neznámý zloděj ukradl tank a vydal se s ním do bitvy. Nepodařilo se zjistit, jaký typ tanku zmizel, ale podle okradeného se k jeho účtu ve World of Tanks dostal zloděj přes e-mail. Policie také odhalila ztrátu účtu na stránce holky-s-perem.com, jehož existenci však okradený aktivně popírá. – „Tak si je nastěhujte domů,“ vyzval vědce, kteří vyzvali proti xenofobii, Miloš Zeman. Pokud jsme si mysleli, že tuhle větu nemůže nikdo mimo internet použít, tak jsme se prostě spletli. – Zeman také tvrdil, že Češi nejsou xenofobní. Určitě proto, že máme tak morálně silného prezidenta. – S českým školstvím není spokojena třetina rodičů, ukázal průzkum. Jiný průzkum ukázal, že české děti jsou úplně blbé. Osel myslí, že pravda je někde uprostřed a za vše mohou imigranti. – Před parlamentem v Kyjevě vybuchl granát. Zda za výbuchem stojí Rusko, CIA nebo Jakub Janda se nám fakt zjišťovat nechce.

 

  • Úterý 1. 9.: Jako každý rok, ani letos se školákům nevyhnul návrat do škamen. Tento akt doprovázelo již tradiční předbíhání maturantů s učitelským sborem v obchodě s levným alkoholem, nezvaní politici v prvních třídách a Babiš na obhlídce Agrojugend. – Lidovci vyloučili ze svých řad Pavla Kalendu, který se vyjádřil nevybíravě (aka jako totální mentální kastrát) o mrtvých uprchlících v Rakousku. Kalenda se cítí jako Hus. Tak to dopadá, milé děti, když berete drogy, nebo čtete Protiproud. – Zeman se přiznal, že byl šprt, ale nešla mu matika, zpěv a tělocvik. Co dostal z tzv. čtení s porozuměním jsme nezjistili. – Asad nechal postavit u Damašku Kim Ir-senův park. Ten Asad, za kterým stojí Rusko a Čína. Všechno to dává smysl, ale stejně nás každý takový krok nechá v tichém úžasu.

 

  • Středa 2. 9.: ČEZ platí Kleslové 100 000 měsíčně za poradenství. Jestli jí nakonec stál ten trapas s Peroutkou za to, nám není jasné. – Škola hájí žáky, kteří na dějepisnou soutěž vyrazili v uniformách Hitlerjugend. Nejen, že neudělali nic špatného, ale ještě vyhráli soutěž o nejmilejší kostým. Porota soutěže: Hampl, Konvička, Samková.

 

  • Čtvrtek 3. 9.: Vojenská přehlídka v Číně se všem přítomným líbila. Miloš Zeman si pochvaloval celou řadu stabilizátorů společnosti na kolech, Ovčáček fotil hipsta fotky. Následně se Zeman sešel s Putinem a poradil mu, aby nasadil vojáky proti IS. Naštěstí je Voloďa velmi zdvořilý, takže jen blahosklonně přikyvoval a přemýšlel, jak dědečkovi říct, že v Sýrii už buduje základnu i bez jeho rady. Trošku jako scéna z Kmotra, kdy stárnoucí Don radí Mikovi, jak se starat o rodinu. „Poslední dobou mi nějak víc chutná Becherovka.“ – Svět šokoval snímek mrtvého syrského chlapce Aljana. Tedy, ten rozumný svět. Zbytek házel vinu na otce, na islám a chybělo jen málo, aby Aljanovi nevyčetli, že se měl narodit ve slušné rodině ve střední Evropě. Bizár. – Děti by měli o situaci v Evropě mluvit s rodiči a učiteli, myslí si nová ministryně školství Valachová. Ne, tohle určitě není dobrý nápad. Nechme je, ať stejně, jako u sexu, čerpají informace z internetu. Tomu se říká sociologie v praxi, Hample.

 

  • Pátek 4. 9.: Zeman pozval do Česka čínského prezidenta. Na setkání s ním s sebou vzal i čutálistu Nedvěda a Kateřinu Brožovou, jejíž poslání na tomto světě nemíníme rozkrývat. Mezitím v ČR vydala BIS zprávu o tom, že čínští agenti jsou v kontaktu s některými politiky a čínská firma koupila Slávii, Barrandov, pivovar a pro část Čechů tím zničila tradiční posezení s pivem u fotbalu. Tohle je ta stabilizace společnosti? Že nám berou pivo a fotbal? – „Jak se Vám chodilo po dlažbě a asfaltu nasáklém uvnitř hektolitry krve studentů zavražděných vašimi čínskými přáteli?“ ptá se politický vězeň Miloše Zemana. Dobrá otázka. – Babišův fond plánuje koupit českou síť obchodů Tesco. Babiš by tak uzavřel svůj pomyslný kruh od vidlí k vidličce, tedy: „Ovládám potravinářský průmysl České republiky, vy nuly Jarku, napiš o tom něco hezkého“. – Gérard Depardieu míří do Běloruska. Jelikož se Rusko zbavuje západních potravin, zjistil Vladimír Putin, že by otylého herce Rusko neuživilo. Tak ho pošoupl sousedům. Ne, že by si Bělorusku neprotrpělo své.

 

  • Sobota 5. 9.: Býval prezident Václav Klaus si uvědomil, že se o něm téměř nemluví. Přišel proto s antipeticí proti imigraci. Podepsalo ji několik tisíc lidí, včetně Adolfa Hitlera, kačera Donalda, nebo Abby. – Ukázalo se, že zaměstnanec čínské firmy, která v týdnu nakupovala u nás v kotlině, je poradcem prezidenta Zemana. Jako, je totok normální? – Podle průzkumu je velká část Čechů pro obnovení kontrol v Schengenu. Převážně ti, kteří za celý život nevystrčili nos z baráku. – Fukušima je bez radiace. Nadšení obyvatelé se vrátili domů. Přeci jste nemysleli, že skončíme nějak negatívně, ne?

 

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)