HoupacíOsel.cz: Špatně pokřtěný džihádista, statečný premiér český a koho se bojí Mexičané

Napsal/a Jakub Mikel 22. listopadu 2015
FacebookTwitterPocketE-mail

Lehce satirický přehled týdne z per redakce studentského serveru HoupacíOsel, plus již tradičně „černý vtip“ ze Sorry

 

  • Pondělí: Džihádistu Salmana kdysi pokřtili. Po teroru v Paříži ho znají všichni. Ve videu, které obletělo svět, vyzývá k útokům na nepřátele islámu. Asi ho křtili málo. – Hollande řekl: „Jsme ve válce,“ a nechal vybombardovat metropoli Islámského státu, město Rakká. Po měsících marnosti, tři dny po útoku v Paříži, Francouzi zničili velitelské středisko, taky náborové středisko džihádistů, sklad zbraní a dokonce výcvikový tábor. Chuck Norris se bojí Hollanda, prý udělá demokracii z výšky pěti tisíc metrů a v pondělí. – Obama: „Mohli bychom poslat vojáky do Sýrie, ale co pak?“ – Babiš: „Mysleme na bezpečí vlastních lidí, ne na humanitární pomoc.“ Kupte všechny gumový čluny v Africe, pane Babiš, to by mohlo pomoct. (OK)

 

  • Úterý: Velký svátek, konfety, obušky, studenti, 17. listopad. – Bohuslav Sobotka, řečený také Bohoušek či Slávek, tolik podceňovaná osobnost a podle mnohých úředně potvrzený srab se odkopal a nejen, že vyzval národ, aby se nebál nadcházející epochy, aby nebyl xenofobní, ale také se setkal s dobrovolníky, kteří odjeli pomáhat uprchlíkům. Tento obrat se zatím nepodařilo vědecky vysvětlit. – Zeman naopak nezklamal. Postavil se před předem prolustrovanou skupinu přívrženců, pohovořil o tom, jak je důležité mít pluralitu názorů, prohlásil, že Češi nejsou xenofobní a je rád, že i u nás jsou občané stateční, nebojí se nevěřit mainstreamovým médiím a hlavně nelezou na špek samozvaným elitám. Celou dobu mu stál po boku chlápek, jenž se tak nějak sám jmenoval hlavním bojovníkem proti islámu, chlápek stojící v čele organizace, která bez hnutí brv sdílí hoaxy a který by namlel všechny názorové oponenty do masokostní moučky. – Jo a pokud si někdo myslel, že 17. listopad je den studentů, tak se mýlil. Policie je na Albertov pro jistotu nepustila. (JM)

 

  • Středa: Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček je prostě machr. Jak jsme se již mohli několikrát přesvědčit – praxe z Haló novin se vyplácí. Na vysvětlenou, proč nebyli na Albertov vpuštěni studenti, ale pouze Zemanovi podporovatelé, odpovídá frází vypůjčenou z Rudého práva (říjen/listopad 1989): „Celé to byla od počátku připravená provokace.“ Letos zřejmě americká ambasáda neposlala dost peněz, že ani na vajíčka nezbylo. – Jihlavští policisté, kteří zastavili při rutinní kontrole protijedoucí auto, se pobavili. Za volantem seděl teprve šestnáctiletý chlapec. A jelikož je to kluk šikovná, auto, které řídil, si „vypůjčil“ bez vědomí majitele – svého otce. Asi aby zahnal stres a výčitky svědomí, spálil nějakého toho jointa, takže komunikace s policisty zřejmě trošku vázla. Policejní mluvčí jeho jízdu komentovala následujícími slovy: „Nasedl prostě do vozidla zaparkovaného na ulici a jezdil s ním do doby, než ho zastavila policejní hlídka.“ Abych parafrázoval Petra Nárožného z pohádky S čerty nejsou žerty: „Ještě že máme tak silnou policii.“ (ToP)

 

  • Čtvrtek: Teroristé používají Českou republiku jako tranzitní zemi. Nejspíš díky dobrému stavu vozovek, řekl bych. – Tomáš Tuhý, šéf policie, stojí za úterním postupem policie proti studentům. Zda to souvisí s návratem kožených bund jako stejnokrojů zjišťujeme. – Nic jsme nezjistili, ale dostali jsme obuškem přes čumák. – Ať žije Zeman! – Popeláři vysypali z kontejneru i muže se zákazem pobytu. Tento muž následně o pobyt zažádal a podle posledních informací již obývá pěknou novou popelnici, 2 + 1. – Zloděj ukradl ze zahrady sluneční hodiny v hodnotě třiceti tisíc. Pokud už tohle není známka hipsterství, tak fakt nevíme. Razie v kavárnách by mohla pachatele odhalit. (JM)

 

  • Pátek: Rada bezpečnosti OSN schválila zdvojnásobení úsilí boje proti samozvanému Islámskému státu. To je sice chvályhodné, ale vzhledem k tomu, že dosavadní úspěchy bojující koalice by se daly označit za nulové, rada se de-facto k ničemu nezavázala. To je už holt ta vysoká politika. – „Společenství křesťanů stojí na straně těch, kteří potřebují pomoci,“ řekl kardinál Duka, a odsloužil mši za Zemana. – Mexičané si zjistili, jaké šance na úspěch má kandidát na amerického prezidenta Donald Trump, a hromadně balí kufry. Podle nejnovějších zpráv jich z USA odešlo za posledních pár let jeden milion. Ve své pravlasti míní zůstat do doby, než se v Spojených státech uklidní situace. – Severní a Jižní Korea se dohodly na zmírnění napětí. Do hraničních plotů se bude od nynějška pouštět méně elektrického proudu. (ToP)

 

  • Víkend: Nova zvířátky končí, Osel začíná. Moskevská policie posílá francouzské jednotce RAID štěně jménem Dobryňa jako náhradu za služební fenku Diesel. Což o to, Rusko umělo psy vždycky dobře. Jen by si Francie měla dávat pozor, aby štěně po čase nezačalo štěkat do telefonu KGB interní informace. – Brusel vyhlásil výjimečný stav. Při raziích se našly výbušniny i chemikálie. Co už, Belgie bude na Silvestra bez rachejtlí. – Policejní představitelé testují kožené bundy. Jak říká policejní prezident Tomáš Tuhý, jde o návrat k tradici. Po tom, co se k tradicím vrátil i Zeman na Albertově, by to mohlo být trochu brzo. – Report z ročního působení nového služebního zákona odhalil nemilé zjištění. Podle analytiků stát nemůže dostatečně platově ohodnotit špičkové odborníky ve státní správě. Vyvstává tedy otázka, jak tam ty kapacity dostat? Prostě vezměte vašeho průměrného kamaráda a prohlaste ho za experta. U Mynáře to prošlo. (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)