HoupacíOsel.cz: Pyrrhovo – pardon – Putinovo vítězství, proč se radují holky z neziskovek a Goťákovo uzdravení

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 20. března 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Ostře satirický přehled týdne ze studentské žurnalistické dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem doprovodil časopis Sorry.

  • Pondělí: Putin nařídil stažení ruských sil ze Sýrie. Svůj úkol už splnily, řekl. Odsun má začít v příštích dnech. – Důvěra Čechů v EU je na minimu, ukázal průzkum. Evropská unie a evropský parlament mají z dlouhodobého pohledu podle agentury STEM mezi Čechy nejnižší podporu. Věří jim jen 29 a 24 procent domácí veřejnosti. – Klesá také důvěra v Organizaci spojených národů, věří jí 55 procent občanů. Důvěryhodnost Severoatlantické aliance je poměrně stabilní. (OK)

 

  • Úterý: Homosexuálové budou moct adoptovat dítě partnera, navrhuje novela. Konec křesťanské civilizace za 3…2…1 – Kim hrozí jaderným pokusem. Jih mu vzkazuje, že je na dobré cestě k sebezničení. Kim jim vzkazuje, že je všechny spapá. – Podle Zaorálka nás migranty zásobuje Rusko. Podle Zemana je Zaorálek nula a lže. Tedy, Zeman to neřekl, ale vzhledem k vzrůstající drzosti jeho mluvky Ovčáčka dáváme takovému prohlášení rok, maximálně dva. – Rusové se stahují ze Sýrie, Putin vyhrál. Díval jsem se na mapu, ISIS tam pořád je. Po Pyrrhově vítězství máme další pojem, Putinovo vítězství. – A teď něco z civilizace. Slovenský nacionalista a po všech směrech fajn chlap, Marián Kotleba vyrazil do divadla. Jenže se mu představení nelíbilo, údajně hanobilo slovanský nádor…teda národ. Takže ho co? Zakázal!!!! (JM)

 

  • Středa: Nobelovka za mír. Tuhle cenu by rádi viděli radní tureckého města Kilis, které leží u hranice se Sýrií a ve kterém v současné době žije více Syřanů než domorodých obyvatel. Jestli to klapne, mohl by teoreticky otočit i Konvička. Prý se dávají za Nobelovy ceny celkem slušné peníze. – Přesuneme se teď do našich luhů a hájů. Během posledních dní nám z politického propadliště dějin vylézají kdejaké kreatury. Znovu se na scéně objevil třeba pan Sládek. O tom však mluvit nebudeme. Tentokrát jde o šéfa Národní demokracie Adama B. Bartoše. Ten je souzený pro svůj výrok o tom, že židovská otázka dosud nebyla uspokojivě vyřešena. Pan Bartoš je vlastně nešťastný člověk, měl žít úplně v jiné době. Ideálně tak 30. léta ve Výmarské republice, potažmo Říši… – Zeman přijal pozvání na Babišovo Čapí hnízdo. Vlastně počkat! Ono není jeho, patří pouze do holdingu. Tak a teď aby se v tom čert vyznal… (ToP)

 

  • Čtvrtek: Konva se odkopal a přiznal, že Vít Bárta pomáhá Úsvitu a BPI s volbami. Ještě nedávno přitom tvrdil, že s Bártou si jen hladí kravaty a čtou básničky. Úsvit není Bárty, to bude někoho z holdingu. Se nám tu rozrůstá taková zlá, nepěkná věc. – Na Instagramu vznikla stránka, která přináší fotky největších sexoušů z řad migrantů mířících do Evropy. Holky z neziskovek se rozplývají, komplexy kluků z BPI se prohlubují. – „To má být ve vládě bezdomovec?“ zlobí se Babiš na ČSSD. Chudák Andrej, pořád mu někdo předhazuje ty miliardy, co má. (JM)

 

  • Pátek: Bývalý krajský šéf sociálních demokratů a spojenec Jiřího Paroubka Petr Benda zvažuje spolupráci s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti. Prý má rád pořádek. Aby ho ten jejich Ordnung ještě nepřekvapil. – Analýza NATO chválící ruské údery v Sýrii zřejmě vůbec neexistovala. No bodejť, na kobercovém bombardování není co chválit. Ach ty Aeronety… – Vladimír míří na Krym, aby oslavil jeho anexi ruskými vojáky, kteří ruskými vojáky nejdřív nebyli, potom zase chvilku byli, potom zase nebyli a nakonec zase byli. Taky se v tom ztrácíte? A teď zkuste diskuze na Parlamentních listech… – Ukrajinský velvyslanec v Česku rezignoval, nikdo o tom však nevěděl. Asi silný introvert. – A jelikož se má končit pozitivně, přidáme ještě jednu zprávu. Světe div se a jásej. Goťák porazil rakovinu a vrací se do života! Chce to nějaký pořádný comeback. (ToP)

 

  • Víkend: Dokument, který měl představovat rozpis vědních a výzkumných oblastí, které by mohly čerpat dotace EU, stále ještě není hotov. Česko tak může přijít až o 76,5 miliard z dotací. Páni, 76,5 miliard, jen na vědu. Stále chceme opustit EU? – Andrej Babiš stále stojí za tím, že kauza kolem Čapího hnízda je vykonstruovaná a že podle svých oponentů chybou v systému. Tady někdo moc koukal na Matrix. – EU uzavřela dohodu s Tureckem o uzavření „migrantské cesty“ a usměrnění toku uprchlíků do Evropy. Samozřejmě, je to skvělá dohoda, ze které nejvíc vytěží Turecko, pro Evropu je nevýhodná… ale co, zatleskejme si. – V Demokratické republice Kongo se několik politických vězňů dalo na hladovku poté, co byli drženi rok ve vazbě bez soudu. Ovšem držet hladovku v Africe není moc hlasitá forma protestu. (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
ReklamaSMR mobil článek Mobile (207411)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
ReklamaSMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
ReklamaSMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

ReklamaSkyscraper 2 Desktop (211796-4)