HoupacíOsel.cz: Proč teroristé nakupují v Česku, komu leze islám na mozek a čí krev pije Hillary Clintonová

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 18. září 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry

Pondělí: Každodenní chyby, které urychlují stárnutí. Málo spánku i lenost. Také život urychluje stárnutí. – Byl to pokus o vraždu stopaře, zjistila při vyšetřování policie. A potom si stopněte auto, které řídí ženská. Vždycky to je o hubu. – Tak teplé září bylo naposledy před 33 lety, říká pozorovatel počasí. Homosexuální lobby znovu útočí. Poslankyně Nytrová měla pravdu! – Lepidlo zhatilo Rakušanům volební reparát. Prezidenta vyberou v prosinci. Hlavní příčinou rozpadu císařství bylo špatné rakouské lepidlo a potom se už všechno jenom rozpadalo… – Investice do vína nabízí slušné ohodnocení. Jak na to? Nesmíte ho přece vypít. To je krutá investice. – Metroprojekt překreslil stanice metra D. Metro je stále v podzemí, nuda. (AB)

Úterý: Zdeněk Gažda, muž, který možná ovlivnil chod dějin. Tento chlapík původem z Lednice totiž natočil, kterak Killary selhalo zdraví a ona se složila (nejspíš jí dochází zásoba panen, jejichž krev by mohla pít). Česko je opět na vrcholu světové diplomacie. – Pirát Michálek donutil Hrad ke zveřejnění informací ohledně Klausovy amnestie. Falešné a prázdné gesto? Jisté je, že v institutu tím nikoho neoslní. Tam se hrozí současné podoby Berlína, jako kosmopolitního cyklofašistického města. – Vyhoďme Maďarsko z EU, hřímá nějaký maník z Lucemburska. Navrhujeme vyhodit z EU Lucembursko, v podobě Junkera udělalo v EU srovnatelný bordel jako Maďarsko. – Úsvit představil v Parlamentu návrh na vyvlastnění Bakalova majetku. Prosím vás, viděli jste někdy důl? To je díra v zemi, tu mu nemůžou sebrat. – V Británii se množí útoky na Poláky, v Německu dětské nevěsty. Za starých dobrých časů tomu bývalo naopak. (JM)

Středa: Muslimové mají za sebou pětidenní pouť do Mekky, spojenou s povinnými rituály. I u nás už se tento svátek poprvé připomněl. Není to však zásluhou samotných muslimů, ale bláznivého bratrstva Martina Konvičky, které „kamenovalo“ ToiToiku. Obávám se, že ten islám jim trošku leze na palici. – Superdebaty České televize v předvečer voleb se budou účastnit také Piráti, Strana zelených a Soukromníci. Ne, že by jim potom významně stouply preference… – Server DCLeaks zveřejnil soukromé e-maily bývalého amerického ministra zahraničí Colina Powella. A nešetřil „chválou“. „Trump je idiot a národní ostuda. Vše čeho se Hillary Clintonová dotkne, arogantně zpacká.“ Oba kandidáti by se měli nad sebou očividně zamyslet. – Uchazeči o hrad budou muset mít nově u podpisů i čísla občanek. Takže už žádné „mrtvé duše“, pane Okamuro. – Sněmovnou prošel tzv. Lex Babiš. Ten zakazuje politikům vlastnit média. Ne, že by to představovalo pro Babiše významný problém. Ale těch 5 lidí z hnutí ANO, kteří nehlasovali proti, ale hlasování se zdrželi, je asi třeba „propustit“. (ToP)

Čtvrtek: Téměř desetina Češek zažila znásilnění. Největší nebezpečí číhá doma. Proto Osel doporučuje trávit vlahé letní večery někde v parku, nejlépe bez pepřového spreje. Děkujeme. – Saudka z Berlína bojuje za emotikon s hidžábem. Bombu už prosadila, tak ať to máme komplet. – Teroristé přijeli do Česka na nákupy. Jak se ukazuje, Česká republika patří mezi největší spojence IS. Nakoupili u nás kvéry i outdoorové oblečení. Squating arabs? – Kde je Melania, ptají se Trumpa americká média. Kde je Ivanka, ptáme se my? Kde je má kobliha, ptám se já. – Muž ohlásil na policii, že mu někdo ukradl konopí. Ta mu zabavila i zbytek. Pomáhat a chránit! – Myslivec omdlel při vyvrhování divočáka. No jo, myslivost není jen chlastání s kámošema a střílení kolemjdoucích. Občas to chce i makat. (JM)

Pátek: 108 miliónů eur, to je částka, na které se shodly v Bratislavě členské státy EU, aby zvýšily ochranu hranice s Tureckem. V jednání je také pohraniční stáž. Jasně, Erdogana v ČR nechceme… – Trump dovolil americkému komikovi Jimmu Fallonovi, aby mu rozcuchal jeho „bujnou kštici“. Takže už víme, že to, co má na hlavě, jsou pravé vlasy. O tom, co má v hlavě dosud žádná studie publikována nebyla. Budeme dále sledovat. – Nigel Farage má nástupkyni. Je jí poslankyně Diane Jamesová. A do háje, ono jich je víc! – Propagace krajů už vychází přibližně na 50 milionů. Nejvíce utratil Moravskoslezský a Olomoucký kraj, aby si udělaly lepší pověst. Co je však zajímavé, je fakt, že Jihomoravský kraj odmítl své výdaje zveřejnit. Asi se ty faktury ztratily spolu s neexistující tiskovou mluvčí. – Mladíka, který křičel na Zemana „špína, hnus, fašismus“ odvezla policie. By potřeboval, společně s hrdinnými vlastenci, doučko z dějepisu. A pak dštěte síru na humanitní předměty. (ToP)

Víkend: Vláda plánuje projednat plošné zavedení občanských průkazů s čipem. Ty by měly podle návrhu sloužit k přihlášení do různých správních systémů. Nás ale neoblafnete a nenecháme se šmírovat CIA! – O léčebné konopí je v Česku asi desetkrát menší zájem, než odborníci předpokládali. Jistě, když si každý na dvorku vypěstuje vlastní a levněji. – Analýza vody dopadla dobře a v Brně už je zase plně bezpečné pít kohoutkovou vodu bez převaření. Teď ještě chemicky ošetřit Starobrno a třeba tam půjde i žít. – Na Floridě z továrny na hnojivo unikla znečištěná a radioaktivní voda. Do míst, odkud se čerpá pitná voda pro danou oblast. S aligátory v kanalizacích teď bude ještě větší prča. – Krize ve Venezuele se prohlubuje a vláda zatýká čím dál více lidí. Někdy i za příliš velké nákupy nebo nakupování bez účtenek. Aby Babiš nedostal divné nápady… – V Pákistánu se sebevražedný atentátník odpálil v mešitě. Ano, v mešitě. Z toho budou mít protiislámská uskupení v ČR radost. Ale diskuze raději nečtěme. (MK)

Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)