Víme, že vás reklamy otravují, můžete nezávislou žurnalistiku podpořit i jinak, například prostřednictvím systému Darujeme.cz.
www.sorry.cz,

HoupacíOsel.cz: Nová berlínská zeď, proč nás trápí tlusté děti a jak Sobotka znásilnil twitter

Politicky nekorektní shrnutí týdne z dorostenecké novinářské dílny HoupacíOsel.cz. Vtipem tradičně doplnil časopis Sorry.

  • Pondělí: Stropnický prosazuje, aby mělo ANO vlastního kandidáta na Hrad. Babiš souhlasí. Zeman nesouhlasí. Babiš nesouhlasí. Stropnický nesouhlasí. Osel nesouhlasí. O čem se to přesně bavíme? – Umělec, který si přibil varlata k dlažbě, utíká kvůli hrozbě vězení z Ruska. Znamená to, že v ruské base vás čeká ještě něco horšího než přibití vercajku k podlaze? – Trump kritizoval migrační politiku Merkelové. Podle Donalda by měla postavit zeď. Ta v Berlíně se před lety osvědčila. (JM)
  • Úterý: Británie odejde z jednotného trhu. Mayová se rozhodla pro tvrdý brexit. God save the Queen. – Zákaz kouření u e-cigaret nechápu, shodl se Pafko s Vondráčkem v Rozstřelu. Jsou věci mezi nebem a zemí. Ano, je to vláda. – Zrušme pamlskovou vyhlášku, navrhla TOP09. Lidovci ji chtějí změkčit. Problémy, které pálí naší civilizaci –  imigranti a tlusté děti. – Autobusy MHD pražskými tunely nepojedou. To dá rozum. Tunely existují pouze pro účely tunelování veřejných prostředků. – Pracují? Dělníky na českých dálnicích ohlídají kamery i drony. A kdo ohlídá kamery a drony, jestli pracují? Byl již ustanoven úřad pro dohled? (AB)
  • Středa: Čínský prezident navrhuje zakázat a zlikvidovat jaderné zbraně. Všech ostatních velmocí kromě Číny. – Čech zahájil mezinárodní spolupráci s Thajskem, exportoval HIV. – Konečně se dozvíme pravdu o Oblasti 51 a UFO, fejkovním přistání na Měsíci a o tom, že AIDS byl záměrně vytvořen v laboratořích, aby se redukoval počet lidí na planetě! CIA odtajnila TOP SECRET dokumenty od svého vzniku po devadesátá léta. – Revoluce v českém školství? Stát chce financovat školy podle počtu odučených hodin, nikoli počtu žáků. Naroste počet nadbytečných, nicneříkajících předmětů? – Obama udělal pápá. (JŽ)
  • Čtvrtek: Nový americký prezident Donald Trump chce filtrovat novináře na svých tiskových konferencích. Vpuštěni budou Fox a Russia Today a to asi stačí. – Kim postaví na nejvyšší hoře v nejlepší Koreji na světě sochu celé vládnoucí dynastie. Až bude obyvatelům hodně kručet v žaludku, mrknou nahoru na horu a hned bude líp. Bude líp… kde jsem tohle jen slyšel? – Ve světě roste populismus a zneužívání sociálních sítí, varoval premiér Sobotka. Souhlasíme, pohled na Sobotkův twitterový účet je toho jasným důkazem. To je hotové znásilnění. – Senátoři schválili zákaz kouření v restauracích. Zase jsme o krok před nimi. Ale bude to stačit?  (JM)
  • Pátek: Smog a mráz, všude, kam se podíváš aneb Vítejte v Czechii. – Czechia je už na Google Maps, co na tom, že pro většinu Čechů tento stát vůbec neexistuje. – Na slavnostní inauguraci nového prezidenta Donalda Trumpa se přišla podívat i jedna z dam z kouzelnické školy v Krásnohůlkách. Už nemám starosti, bude to Magical. – „Jo! Podrazy se nedělají. … Nebo nechtěj pohřbívat děti?“ Zajímavé píár ministryně pro místní rozvoj. Možná by si měla Karla najmout nějakého osobního správce-strážce Twitteru. (bag)
  • Víkend: Miroslav Kalousek, stále ještě předseda TOP09, prohlásil, že do vlády s oligarchou Babišem nepůjde, to že by raději utvořil koalici s ČSSD. Vzhledem k volebním preferencím Topky pochybujeme o obou možnostech. – Asi dvě stovky odpůrců Donalda Trumpa podpořily protestní akci ve Washingtonu. Dálkově, z Václavského náměstí. Nic proti, ale Trump hází pozlacený bobek s příčeskem i na americké demonstranty, takže z těch pražských si asi na zadek nesedne. –Moravskoslezský sněm hnutí ANO nominoval na funkci předsedy Andreje Babiše. Překvapení! Házejte konfety! – I Strana zelených měla svůj sjezd. Kromě budoucího směřování strany se řešilo třeba i to, jestli se mají v hovoření střídat muži a ženy. Dnes už opravdu nikomu nezáleží na tom, zda máte k tématu co říct, záleží jen na tom, jaký máte gender, plat, rozsah hlasu a příchuť kávy. – Marine Le Penová prohlásila, že každá země EU musí mít ústavně zakotvenou možnost vrátit se ke své původní měně a vzdát se eura. Jo, protože Řecko ukázalo, jak snadné to je. – Donald Trump krátce po inauguraci podepsal zrušení programu Obamacare. Vyřeším všechny vaše problémy, lidičky, a začnu tím, že zruším zatím jediný plán na relativně normální zdravotní systém! – Turecký parlament schválil reformu, která má výrazně posílit pravomoce prezidenta Erdoğana. Takže pro ty, co si stěžují, že má být zvířátko na konec – tady máte vola a nazdar. (MK)

Líbil se vám tento text?

Podpořte nás prostřednictvím Darujme nebo převodem pomocí QR kódu

Moc děkujeme za podporu!

QR kód
Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Podpořte novináře