HoupacíOsel.cz: Konvičkův boj proti nenávisti, koňáček od Zemana a marihuana na Wall Street

Napsal/a Redakce Houpaciosel.cz 17. ledna 2016
FacebookTwitterPocketE-mail

Týden v tuzemských médiích v satirické zkratce redaktorů studentského serveru HoupacíOsel.cz. Doplněno vtipem z produkce týmu Sorry.

  • Pondělí: Facebook zrušil stránku Islám v ČR nechceme. Konvička slíbil, že se proti podněcování nenávisti vůči podněcování nenávisti odvolá. – Premiér Sobotka: „Heslo k mému e-mailu bylo dostatečně silné.“ 🙂 – Děti v kavárnách nechceme a tlustý ženský taky ne, píšou iDNESy o Češích. Ječí to a do kafe nalítá. V kavárně prý zbydou jen tiší a zasmušilí mrzouti, píše opozice. – Už žádné další trenky! Hrad chce kamery, které rozpoznají lidské tváře. Systém by mohl mezi návštěvníky například poznat osoby napojené na terorismus, jejichž databázi by mohla poskytnout Bezpečnostní informační služba. Mluvčí Ovčáček to odmítl komentovat, Mynář se také nevyjádřil. (OK)

 

  • Úterý: Strážník se při čištění zbraně střelil do nohy. Přesně proto chceme, aby si udělali maturitu. – Řidička při vyjíždění z parkoviště zemřela za volantem. Přesně tím popsala pocity každé ženy při parkování. – Barnevernet opět unesl české děti. V dalších dnech očekávají meteorologové nálož od Naštvaných matek, Zemanovo vyhlášení války Norsku, útoky na norskou ambasádu a vypálení pobočky Ikey, protože všichni seveřani jsou zlí. – Podle rockera Brichty nejsou lidé pitomí. To nikdo netvrdí, většinou si to myslíme jen o rockeru Brichtovi. (JM)

 

  • Středa: U nizozemských břehů zahynulo pět vorvaňů. Stejně za to můžou uprchlíci. – Tři policisté údajně fyzicky týrali jednačtyřicetiletého zadrženého muže. Ten si prý mohl vybrat: buď podepíše přiznání, nebo má vyskočit z okna. Charakter se pozná, a tak chlápek plachtil deset metrů. Naštěstí si zlomil jenom nohy. – Nevíte jak vydělat peníze? Krok první: založte si Facebook. Krok druhý: poproste o ně. Krok třetí: rozvažte si, co budete s takovým balíkem peněz dělat. True story. – Podle nejnovějších výzkumů chce v Česku zůstat 76 % Vietnamců a 56 % Ukrajinců. Taky by tady rádo zůstalo více než 50 % Rusů. Co kdyby se Vladimír rozhodl rozšířit svůj Sajuz skrze referendum v Karlovarském kraji? – Sobotka pochválil přístup Bavorska k migraci. Prý je nám bližší. No bodejť, když Bavorský ministerský předseda Horst Seehofer hází na Angelu špínu, jako Kalousek na Andreje. (ToP)

 

  • Čtvrtek: Zemřel učitel lektvarů profesor Snape. Hrál třeba Alana Rickmana. – Obliba Německa je u nás nejnižší od roku 2004. Oči všech hledí směrem k otevřené náruči ruského medvěda. Už jste někdy objímali medvěda? – Ukrajina se vrátí do Donbasu a na Krym, míní Porošenko. Jujdanánky, to zase bude veselo. – Čtyřleté děti mohou chodit do školek, místa je dost. Postavíme jim nové místnosti z víček. – Ruský úředník čelí obvinění, že ukradl padesát kilometrů silnice. Doslova. Je to neuvěřitelný příklad toho, jak i špatný čin vypadá v ruském pojetí jako něco úžasného. Padesát kiláků. Kdo z vás to má? (JM)

 

  • Pátek: Nejlepší politické debaty jsou ty, kde se spolu střetnou dva republikáni. Tak třeba debata Donalda s jeho hlavním konkurentem Tedem Cruzem se zvrhla ze vzájemného obviňování na kritiku demokratů. A nejvíc ze všech to schytal Obama. Hillary už není v kurzu. – Silničáři jsou opět překvapení z toho, že v zimě sněží. – Do čeho se vyplatí investovat? Investoři z Wall Street mají jasno: do marihuany. Počkejte, až jim to zase zakážou, to bude Black Friday 2.0. – Nahlásil facebookovou stránku „Islám v ČR nechceme“ a vysloužil si za to výhružky a profil na gay seznamce. To dá rozum. Kdo s námi nesouhlasí, musí být buď agent CIA, homosexuál, nebo nejlépe obojí. – „Když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém,“ řekl si Mynář a podal na NBÚ žalobu kvůli neudělené prověrce. No jo, jenže kde Miloš nepomůže, tam jsou i všichni právníci houby platní. (ToP)

 

  • Sobota: Průměrně každý třetí učeň v Česku nedokončí studium. Podle všeho je na vině nízká motivace ze strany studentů a také nezáživnost učení. Nezáživnost? Zkuste si poslouchat přednášku Základy práva a pak si povíme. – Andrej Babiš v rozhovoru pro Právo řekl, že s ohledem na vývoj migrační krize nemůže být o přijímání uprchlíků řeč. Zlovolná, zkažená média a prolhaní, zkorumpovaní politici si prý dovolili neinformovat veřejnost o problémech spojených s imigrací. Taky prozradil, že Zemana obdaroval koňakem. Snad aby zněl chvíli mile. – Řím bojuje s přemnoženými krysami pomocí elektronických pastí. Aplikace Kočky v.2.0 zřejmě selhala. – Ve Finsku vznikla proti-imigrační iniciativa „Soldiers of Odin“, hlídkující mladíci, kteří chtějí „chránit místní před uprchlíky“. Když už nic jiného, Ódinovi vojáci mají větší šmrnc než Naštvané matky. (MK)
Pop-up mobil Mobile (207451)
SMR mobil článek Mobile (207411)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-2)
SMR mobil článek 2 Mobile (207416-3)
SMR mobil pouze text Mobile (207431)

Líbil se vám tento text? Pokud nás podpoříte, bude budoucnost HlídacíPes.org daleko jistější.

Přispět 50 KčPřispět 100 KčPřispět 200 KčPřispět 500 KčPřispět 1000 Kč

LockPlatbu on-line zabezpečuje Darujme.cz

Čtěte též

Skyscraper 2 Desktop (211796-4)